مناسب ترین رنگ لباس برای پوست سبزه، تیره و روشن

مناسب ترین رنگ لباس برای پوست سبزه، تیره و روشن

مناسب ترین رنگ لباس برای پوست سبزه، تیره و روشن : خرید لباس مورد نظر برای موقعیت های مختلف با دانستن رنگ پوست و رنگ لباس مناسب آن مهم است. زیرا شما را زیباتر می کند و طراوت خوبی را برای شما به ارمغان می آورد.

از سوی دیگر انتخاب رنگ نامناسب با رنگ پوست، پوست شما را کدر و نشان می دهد. این مقاله به شما کمک می کند تا رنگ پوست خود را بشناسید و سپس با کمک آن رنگ مناسب لباس را انتخاب کنید تا چهره تان روشن و شاداب شود.

مناسب ترین رنگ لباس برای پوست سبزه، تیره و روشن

تشخیص رنگ پوست

اگرچه طیف گسترده ای برای رنگ پوست افراد وجود دارد اما به طور کلی رنگ پوست را می توان به دو دسته گرم و سرد تقسیم کرد. پوست های گرم رنگی زرد دارند، در حالی که پوست های سرد رنگ صورتی دارند.

برای درک بهتر رنگ پوست خود، رنگ رگ های خود را بررسی کنید. پوست مچ دست، آرنج و شقیقه بسیار نازک است و دارای رگ های خونی نزدیک به سطح است. اگر رنگ رگ ها سبز است، به این معنی است که پوست شما رنگ گرمی دارد. اما از طرف دیگر، رگ های آبی نشان دهنده رنگ پوست سرد است.

رنگ مناسب لباس را انتخاب کنید

برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب باید رنگ مناسب پوست خود را انتخاب کنیم. انتخاب رنگ مناسب به رنگ لباسی که می پوشید محدود نمی شود. علاوه بر این، انتخاب اکسسوری می تواند با توجه به رنگ پوست متفاوت باشد. مثلا برای رنگ پوست گرم بهتر است از انواع زیور آلات طلا استفاده کنید; اما در مقابل، رنگ پوست سرد می تواند ظاهر شما را هنگام استفاده از زیورآلات نقره زیباتر کند.

رنگ هایی وجود دارند که می توانند برای پوست های گرم و سرد زیبا و جذاب باشند. به عنوان مثال، قرمز روشن، صورتی کم رنگ، بنفش تیره و آبی بهترین گزینه برای افرادی است که رنگ مناسب پوست خود را نمی شناسند.

مناسب ترین رنگ لباس برای پوست سبزه، تیره و روشن

لباس مناسب برای رنگ پوست سبز تیره و روشن

لازم نیست همه لباس های کمد با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد. زیرا در این صورت باید بارها و بارها از همان رنگ ها استفاده کنید. برعکس، سعی کنید چرخش مناسب رنگ ها را حفظ کنید تا لباس شما یکنواخت به نظر نرسد.

رنگ های مناسب تابستان

لباس هایی به رنگ های یاسی، آبی کم رنگ، پاستلی و خنثی از جمله رنگ هایی هستند که در تناژهای مختلف پوست ظاهر خوبی ایجاد می کنند.

رنگ های زمستانی

اگر دوست دارید علاوه بر هوای سرد زمستان با ظاهرتان انرژی و گرمای مناسب را به اطرافیانتان منتقل کنید، رنگ های آبی، صورتی، سفید، مشکی و آبی بی نظیر خواهند بود.

چه رنگ لباسی به من می آید؟

رنگ های مناسب برای فصل بهار

فرا رسیدن بهار با شکفتن درختان و سبز شدن طبیعت همراه است; که بهره مندی از رنگ های طبیعی سبک شما را به خوبی نشان می دهد. انواع رنگ های زرد، نارنجی، هلویی، اخرایی و مرجانی گزینه های مناسبی برای فصل بهار هستند.

چه رنگ لباسی به من می آید؟

رنگ های پاییزی

برای انتخاب رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز کافیست به برگ درختان پاییزی نگاه کنید. رنگ های قهوه ای، کاراملی، بژ، قرمز و سبز انتخاب های متفاوتی هستند که جلوه زیبایی را برای استایل افراد با رنگ پوست های مختلف به ارمغان خواهند آورد.

چه رنگ لباسی به من می آید؟

چه رنگ لباسی به من می آید؟

کارشناسان صنعت مد معتقدند که افراد با هر رنگ پوستی می توانند رنگ مورد علاقه خود را بپوشند و از آن لذت ببرند. اگر رنگ لباسی را انتخاب می کنید که با پوست شما همخوانی ندارد؛ اما اگر علاقه شدیدی به آن دارید، مطمئن باشید که پوشیدن آن لباس اعتماد به نفس بالایی را به شما منتقل می کند.

یک قانون کلی برای انتخاب رنگ لباس با توجه به رنگ پوست وجود دارد و آن انتخاب رنگ های خاکستری، قهوه ای، آبی، سبز و بنفش برای رنگ پوست سرد است. در مقابل انتخاب رنگ های روشن و خنثی، بهترین انتخاب برای رنگ پوست های گرم محسوب می شوند.

سخن آخر:

این سوال که چه رنگ هایی به رنگ پوست من می آید ممکن است برای شما دلهره آور باشد. اما همانطور که گفتیم با شناخت رنگ پوست خود می توانید بهترین رنگ را برای خود انتخاب کنید.

کافی است به این موارد توجه کنید که رنگ پریدگی و التهابات پوستی تن رنگ اصلی پوست شما را مشخص نمی کند و لازم است با توجه به موارد ذکر شده گرمی یا سردی رنگ پوست خود را مشخص کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *