آموزش جامع استایل کفش جردن با شلوار جین برای آقایان

آموزش جامع استایل کفش جردن با شلوار جین برای آقایان

آموزش جامع استایل کفش جردن با شلوار جین برای آقایان : امروزه، جردن ها خیلی بیشتر از کفش های بسکتبال هستند. آنها یک کفش اصلی نمادین هستند که مظهر استایل خیابانی هستند و برای همه از بازیکنان و طرفداران گرفته تا کتانی‌ها و آقایان شیک جذاب هستند. بنابراین، در حالی که هنوز آن‌ها را در کنار شلوارک خواهید دید، به همان اندازه احتمال دارد که آنها را با یک شلوار جین در خیابان ببینید.

البته، پوشیدن جردن با شلوار جین می تواند سخت تر از آن چیزی باشد که به نظر می رسد. از این گذشته، جنبه های زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، مانند سبک، رنگ. بنابراین، برای کمک به شما در ایجاد ترکیبی عالی از لباس‌های معمولی و جذاب، این راهنمای نحوه پوشیدن لباس‌های جردن با شلوار جین را ایجاد کرده‌ایم.

شلوار جین جذب را انتخاب کنید

با توجه به ظاهر عموماً درشت، جوردن ها وقتی با شلوار جین باریک ست می شوند، بهترین ظاهر را دارند. با ایجاد حس تعادل بین کفش و شلوار، یک برش باریک ظاهری مکمل به دست خواهد آورد. البته، در حالی که شلوار جین باریک اغلب بهترین است، آنها تنها گزینه شما نیستند. مدل‌های صاف و لاغر نیز می‌توانند خوب عمل کنند، به شرطی که آنها را با لباسی که در نیمه بالایی بدن خود می‌پوشید، متعادل کنید.

آموزش جامع استایل کفش جردن با شلوار جین برای آقایان

اجازه دهید جردن شما برجسته باشد

کفش‌های جردن با طرح‌ها و رنگ‌های فوق‌العاده‌شان به گونه‌ای ساخته شده‌اند که برجسته باشند. بنابراین، مطمئن شوید که به آنها اجازه دهید این کار را با یک لباس ساده با اشکال کلاسیک، مواد ساده و رنگ های خنثی انجام دهند. انجام این کار کمک می کند مطمئن شوید که لباس های شما برای جلب توجه رقابت نمی کنند و همه نگاه ها به کفش های ورزشی قاتل شما می ماند.

آموزش جامع استایل کفش جردن با شلوار جین برای آقایان

رنگ را در ذهن داشته باشید

جردن ها در انواع رنگ ها و الگوهای قابل توجه وجود دارند. در حالی که این می تواند یک استایل بیانیه عالی ایجاد کند، همچنین می تواند انتخاب یک لباس را دشوارتر کند. از این گذشته، هیچ مرد خوش سلیقه ای نمی خواهد با کفش های کتانی با رنگ های جسورانه اش درگیر شود. برای اطمینان از اینکه ظاهر کلی شما به اندازه کفش‌هایتان جذاب است، از رنگ‌های خنثی مانند سرمه‌ای، سیاه، سفید و خاکستری استفاده کنید.

شلوار جین تنگ + جردن

ترکیب جوردن ها با شلوار جین تنگ راه بسیار خوبی برای دستیابی به ظاهری مدرن است. نکته کلیدی برای از بین بردن این ترکیب این است که مطمئن شوید شلوار جین شما نزدیک ساق پا قرار می گیرد، بدون اینکه ظاهری به پوست چسبیده یا اسپری شود. هر دو شلوار جین تنگ مشکی و سفید می توانند انتخاب های بسیار شیکی داشته باشند، به خصوص وقتی که با یک ژاکت غیر رسمی و ژردن های جسور ست شوند.

بیشتر بخوانید؛ نحوه پوشیدن کفش های دربی برای ظاهری زیبا

شلوار جین باریک + جردن

شلوار جین باریک به لطف شبح ساده خود، اغلب بی دردسرترین سبک برای همدستی با جوردن ها است. آنها نه تنها با جوردن‌های کلاسیک و کلفت‌تر متعادل به نظر می‌رسند، بلکه مکمل سبک‌های مدرن‌تر و باریک‌تر نیز هستند. علاوه بر این، از آنجایی که شکل آنها ظریف است، آزادی را برای پوشیدن انواع سبک ها در بالا فراهم می کند. بنابراین، چه بخواهید یک تی شرت سایز بزرگ یا یک پیراهن باریک و کت بلیزر مناسب را بچرخانید، می توانید با اطمینان این کار را انجام دهید.

آموزش جامع استایل کفش جردن با شلوار جین برای آقایان

شلوار جین راسته + جردن

شلوار جین راسته با جوردن می‌تواند ظاهری آرام و عالی ایجاد کند که برای آخر هفته‌ها عالی است. اما، اگر این شلوار را با تاپ‌های متوسط ​​یا بلند می‌چرخانید، حتما آن‌ها را داخل آن بپوشانید. به هر حال، پس از اینکه کفش‌های کتانی‌تان را به‌خاطر آن‌ها آب‌پاشید، می‌خواهید شیک به نمایش درآیید. همچنین، اطمینان از اینکه شلوار جین شما بیش از حد گشاد نیست، ضروری است، در غیر این صورت ممکن است این خطر را داشته باشید که درهم و برهم و قدیمی به نظر برسید.

آموزش جامع استایل کفش جردن با شلوار جین برای آقایان

شلوار جین پاره + جردن

ترکیب تأثیرات ورزشی با نگرش بسیار زیاد، لباس هایی که شلوار جین پاره شده با جردن می تواند بسیار جذاب به نظر برسد. مجموعه لباس‌های خیابانی تند برای آقایانی که از استایل خشن دور لبه‌ها لذت می‌برند عالی است و می‌توانند با شلوار جین با هر رنگی عالی به نظر برسند. برای تثبیت ظاهر، به یاد داشته باشید که از جوردن های طرح دار جسورانه که ممکن است با شلوار جین پاره بیش از حد به نظر برسند، اجتناب کنید و ظاهر خود را معمولی بالا نگه دارید.

سخن آخر: 

امیدواریم از این روش استفاده کرده و بتوانید بهترین استایل را با کفش جردن خود داشته باشید. همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب بعد را بخوانید: چه کفشی را با جین آبی بپوشیم؟ استایل مردانه

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *