8 روش جذاب برای استایل با لباس های راه راه

8 روش جذاب برای استایل با لباس های راه راه

8 روش جذاب برای استایل با لباس های راه راه : راه راه کلاسیک بهترین دوست یک دختر در مورد الگوها است. راه راه برای هر کسی خوب به نظر می رسد، هرگز از مد نمی افتد و می توانید آنها را با همه چیز بپوشید. راه راه ها باید در کمد لباس هر دختری نقشی اساسی داشته باشند، اما اگر احساس می کنید از این روند الهام نمی گیرید و احساس می کنید که اخیراً یک راه راه را زیاد دیده اید، راه های ساده ای برای شما داریم که بتوانید خطوط راه راه خود را تغییر دهید تا ظاهر خود را در این فصل شاداب نگه دارید.

راه راه رنگی

تزریق مقداری رنگ به مجموعه راه راه شما ساده ترین راه برای دادن لبه به نوارهای تک رنگ اصلی شماست. رنگ‌هایی مانند آبی روشن و قرمز زنده را در کنار سفید امتحان کنید، یا بهتر است اگر به اندازه کافی جرات دارید، رنگ‌هایی را در طیفی از رنگ‌ها آزمایش کنید. برای جلوه‌ای جذاب، رنگ‌های متضاد در رنگ‌های روشن رنگین کمانی را روی یک نوار بزرگ‌تر در نظر بگیرید.

8 روش جذاب برای استایل با لباس های راه راه

بیشتر بخوانید: چگونه با استفاده از چرخ رنگ لباس ها را ست کنیم

راه راه در راه راه

نوار راه راه خود را با کبریت کبریتی و پوشیدن الگوی سر تا پا بالا ببرید. راه مورد علاقه ما برای به روز رسانی ظاهر راه راه آزمایش شده، دو برابر کردن یا حتی سه برابر کردن لباس های راه راه است. مورد علاقه ما کت و شلوارهای راه راه برای ظاهری زیباتر است، اما اگر به دنبال این هستید، کت و شلوارهای شلخته حال و هوای آرام تری به شما می دهد. پوشیدن راه راه در جهت مخالف نیز راه بسیار خوبی برای جذاب نگه داشتن ظاهر شما است و می تواند احساس منحصر به فردتری داشته باشد. فقط به یاد داشته باشید، هرگز نمی توانید خطوط راه راه زیادی داشته باشید.

8 روش جذاب برای استایل با لباس های راه راه

راه راه لایه ای

راه راه ها یکی از ساده ترین الگوها برای لایه برداری تقریباً با همه چیز هستند. اما آنها همچنین به دلیل ویژگی های چند بعدی خود، عمق بیشتری نسبت به هر رنگ بلوکی به لباس شما می بخشند. برای تجدید فوری لباس، اشاره ای به یک نوار ساده به مجموعه لایه بندی خود اضافه کنید.

8 روش جذاب برای استایل با لباس های راه راه

چاپ های خود را مخلوط و مطابقت دهید

خطوط راه راه اساسا خنثی چاپ هستند، بنابراین به راحتی با یک چاپ متضاد جفت می شوند. مخلوط کردن راه راه با الگوهای دیگر، لباس شما را در کمترین زمان به حالت فوق العاده ای می رساند! همه ما طرفدار ترکیبات چاپی ظالمانه هستیم و می گوییم در این نمونه هر چه جسورتر باشد بهتر است. سعی کنید یک چاپ را برای غالب و یکی را به عنوان لهجه انتخاب کنید و اگر می توانید مطمئن شوید که چاپ ها از بافت های مختلف هستند. مطمئن شوید که نسبت های مناسبی دارید زیرا معمولاً چاپ هایی در مقیاس های مختلف بهترین کار را دارند. مهم‌ترین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که اگر رنگ‌ها در کنار هم خوب به نظر می‌رسند، اغلب چاپ‌ها نیز ظاهر خوبی خواهند داشت.

8 روش جذاب برای استایل با لباس های راه راه

نوارهای ظریف

به جای خطوط راه راه، نکات ظریف تری مانند آستین راه راه یا سجاف را امتحان کنید. کمی ظرافت می تواند راه درازی را پیش ببرد. برای تزریق یک عنصر سرگرم کننده و بیان یک بیانیه، با موقعیت و مکان بازی کنید.

8 روش جذاب برای استایل با لباس های راه راه

فراتر از تاپ راه راه فکر کنید

معمولاً تاپ های راه راه ساده ترین راه برای پوشیدن این ترند هستند، اما در این فصل لباس های راه راه را در لباس های مختلف مانند کت شلوار، شلوار یا دامن امتحان کنید. ما از شما می خواهیم که فراتر از تاپ اصلی برتون فکر کنید. برای ظاهری که جلوتر از لباس مد می ماند، اکسسوری های راه راه مانند کلاچ یا یک جفت کفش پاشنه بلند را امتحان کنید.

8 روش جذاب برای استایل با لباس های راه راه

نوار چند بعدی

وقتی صحبت از راه راه در این فصل می شود، بیشتر بیشتر است. چیزی بسیار کلاسیک مانند راه راه لزوماً نباید خسته کننده یا قابل پیش بینی باشد. هدف این فصل چاپ چند رنگ و چند جهته است. هر چه نامنظم تر بهتر! از زیاده روی در آن نترسید.

8 روش جذاب برای استایل با لباس های راه راه

آنها را باهم ترکیب کنید

انواع راه راه همیشه بهترین است. عرض، طول، موقعیت، عمق و رنگ های مختلف، دامنه وسیعی را برای آزمایش فراهم می کند و شما را از لباس راه راه استاندارد دور می کند.

8 روش جذاب برای استایل با لباس های راه راه

کلام آخر:

همانطور که مشاهده کردید ایده های متفاوت و زیادی برای استایل با لباس های راه راه وجود دارد. امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید. همچنین بخوانید: با لباس آجری چه رنگ هایی بپوشیم؟

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *