10 راه برای اینکه در شلوار جین لاغرتر به نظر برسید

10 راه برای اینکه در شلوار جین لاغرتر به نظر برسید

10 راه برای اینکه در شلوار جین لاغرتر به نظر برسید : شما همیشه نمی توانید به وزن هدف خود برسید اما می توانید در همین لحظه با شلوار جین لاغرتر به نظر برسید اکثر خانم‌ها به شلوار جین به عنوان یک کمد لباس تکیه می‌کنند و اغلب زمانی که احساس راحتی نمی‌کنیم به سراغ دیگر گزینه‌های کمد لباس برویم به آن‌ها می‌رسند.

10 راه برای اینکه در شلوار جین لاغرتر به نظر برسید

اما لاغرتر به نظر رسیدن در شلوار جین می‌تواند کمی هنر باشد به همین سادگی نیست که فقط یک شلوار جین تنگ بخرید ما بهترین توصیه‌های مد را در مورد آنچه که هنگام خرید شلوار جین باید دنبال کنید، گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم آن شلوار جین عالی را پیدا کنید که باعث می‌شود هر زمان که آن‌ها را می‌پوشید، به نظر بی‌درنگ وزن کم کرده‌اید. راهنمای صرفه جویی در زمان و افزایش اندام ما را در مورد اینکه چگونه در شلوار جین لاغرتر به نظر برسید را بررسی کنید.

اگر هدف شما این است که در شلوار جین لاغرتر به نظر برسید، بهتر است یک سایه جین را در تیره ترین طیف رنگ انتخاب کنید. شلوار جین تیره باریک و مناسب، در لباس‌های جین نیلی یا مشکی، نه تنها باریک هستند، بلکه برای پوشیدن با تاپ‌های غیررسمی و شیک نیز بسیار متنوع هستند.

به خاطر داشته باشید که اکثر شلوارهای جین تیره برای شستن نیاز به مراقبت بیشتری دارند، مخصوصاً زمانی که برای اولین بار آنها را به خانه می آورید، زیرا معمولاً با رنگ های سنگین تولید می شوند که ممکن است هنگام شستن به لباس های دیگر نفوذ کند.

استایل خیابانی در شلوار جین تیره

زمانی که شلوار جین قدبلند به درستی پوشیده شود، هیچ ترسی وجود ندارد و در واقع می تواند معجزه کند تا شما را فوراً لاغرتر نشان دهد.

این کار به این دلیل کار می کند که یک شلوار جین مناسب و بلندتر، پایین تنه را کشیده و چشم را فریب می دهد تا شما را لاغرتر ببیند. این سبک همچنین به نگه داشتن شکم شما کمک می کند شکل شما را در امتداد خط باسن صاف می کند و خطر رویه مافین را از بین می برد.

هنگام خرید شلوار جین کمر بلند که شما را لاغرتر نشان می دهد، چند اصل اساسی را در نظر داشته باشید:

شما به دنبال یک شلوار جین با بند کمری هستید که مستقیماً بالای ناف شما قرار بگیرد

همانطور که در بالا توضیح داده شده است، یک شلوار جین در یک شستشوی تیره بخرید – بلوز و شلوار جین مشکی بهترین دوستان شما هستند.
شلوار جین که با یک دکمه کلاسیک بسته می شود و زیپ بسته می شود بهترین گزینه برای نگه داشتن در شکم است.

اگر می خواهید در شلوار جین کمر بلند لاغرتر به نظر برسید باید بدانید چه چیزی را نباید بپوشید.

به اندازه توجه کنید

کفش های پاشنه کوتاه را با شلوار جین پاچه بلند بپوشید تا لاغرتر به نظر برسید. وقتی لباس می پوشید تا در شلوار جین لاغرتر به نظر برسید به طول آن توجه ویژه ای داشته باشید شلوار جین تیره رنگ که یک یا دو اینچ زیر مچ پا ختم می‌شود.

بدن شما را بلندتر می‌کند، به خصوص وقتی با کفش مناسب ست کنید.کفش‌های نوک تیز پاهای شما را دراز می‌کنند در حالی که کفش‌های نوک گرد یا مربع می‌توانند پاهای شما را بی‌حس‌تر نشان دهند

زمانی که به خرید شلوار جین می روید همیشه ایده خوبی است که کفش هایی را که اغلب با شلوار جین می پوشید همراه داشته باشید تا تصویری دقیق از طول آن داشته باشید. اگر می‌خواهید با شلوار جین خود بین کفش‌های پاشنه بلند و تخت جابه‌جا شوید، یک شلوار جین بلندتر بخرید که با کفش‌های پاشنه بلند مورد علاقه‌تان سازگاری داشته باشد.

همچنین به خاطر داشته باشید که وقتی شلوار جین بلندتر را با کفش های تخت می پوشید، همیشه می توانید شیک بپوشید.

این کفش های تخت را که با شلوار جین تنگ شگفت انگیز به نظر می رسند را ببینید.

10 راه برای اینکه در شلوار جین لاغرتر به نظر برسید

برای یک تناسب کامل خرید کنید

البته هنگام خرید جین دانستن سایز صحیح شلوار جین شما بسیار مهم است اما هیچ جایگزینی برای امتحان کردن شلوار جین و ارزیابی تناسب صادقانه وجود ندارد، زیرا اندازه ممکن است بین برندها تغییر کند.

اگر می‌خواهید به صورت آنلاین برای خرید شلوار جین طراحی شده خرید کنید، سعی کنید مدل دقیق مورد نظر خود را پیدا کنید، بنابراین می‌توانید ابتدا آن را شخصاً امتحان کنید. هنگامی که تأیید کردید که چگونه استایل شلوار جین به شما می آید.

به طور کلی با شلوار جین که نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد است، لاغرترین به نظر می رسید برای خرید انواع شلوار جین باید قوانین زیر را رعایت کنید:

شلوار جین تنگ باید باسن، بدون اینکه آنها را خیلی محکم بفشارید.

اگر می‌خواهید لاغرتر به نظر برسید، با هر نوع بدنی، شلوار جین باید بیشتر صاف باشد تا گشاد.

10 راه برای اینکه در شلوار جین لاغرتر به نظر برسید

فراموش نکنید که فرم پشت بدن خود را بررسی کنید

اگر ظاهر باسن شما در شلوار جین برای شما نگران کننده است، باید هنگام خرید یک جین به ساختار جیب پشتی دقت کنید. طراحی جیب مناسب می تواند پایین بدن شما را برای ظاهری لاغرتر به حداقل برساند، در حالی که جیب های پشتی اشتباه می تواند قسمت عقب شما را بد نشان دهد.

شلوار جین

تناسب مناسب برای تیپ بدنی خود را انتخاب کنید

خرید شلوار جین بسیار ساده‌تر است و زمانی که می‌دانید چه مدل‌هایی برای اندام شما جذاب‌تر است، زمان کمتری می‌برد.

به عنوان مثال، زنی با بدن ساعت شنی متناسب ، می خواهد سبک متفاوتی از شلوار جین را برای بازی کردن دارایی های خود نسبت به یک زن فر م گلابی شکل یا یک شلوار پسرانه و ورزشی انتخاب کند.

شلوار جین

کفش مناسب بپوشید

در اینجا نحوه درست کردن کفش هنگام پوشیدن شلوار جین دوست پسر آورده شده است. برای اینکه در شلوار جین از سر تا پا لاغرتر به نظر برسید مهم است که لباس های خود را با کفش هایی که به خوبی انتخاب شده اند تکمیل کنید.

یک جفت کفش مناسب می تواند پاهای شما را تا انگشتان پا دراز کند در حالی که یک جفت کفش نادرست می تواند پاهای شما را کوتاه تر و ضخیم تر نشان دهد. برای لاغرترین ظاهر شلوار جین سعی کنید یک شلوار جین تیره را با یک کفش مشکی یا دیگر رنگ تیره ست کنید.

شلوار جین

 شلوار جین با کیفیت بالا خریداری کنید

با این حال، لزوماً مجبور نیستید شلوار جین گران قیمت بخرید ترفندهای بسیار خوبی برای یافتن شلوار جین گران قیمت با قیمت مناسب وجود دارد. اگر شلوار جینی می‌خواهید که شما را شبیه به 500 هزارتومان  کند، وقت بگذارید و یاد بگیرید که چگونه ساخت و ساز با کیفیت برتر را تشخیص دهید، که گاهی اوقات می‌توان آن را در برچسب‌های شلوار جین ارزان‌تر و همچنین مارک‌های طراح پیدا کرد.

شلوار جین

از رنگ برای به حداقل رساندن مناطق مشکل استفاده کنید

با شلوار جین از رنگ‌های روشن‌تر استفاده نکنید. لباس پوشیدن برای لاغرتر به نظر رسیدن شلوار جین به این معنی است که نه تنها به شلوار بلکه به کل لباس خود توجه کنید. شما به راحتی می توانید با بازی با رنگ در لباس خود، نواحی بزرگتر بدن را کوچک کنید – و توجه را به بهترین ویژگی های خود جلب کنید.

به عنوان مثال، از آنجایی که رنگ‌های تیره تأثیر به حداقل رساندن دارند می‌توانید با ایجاد یک لباس یکنواخت در شلوار جین تنگ تیره و یک تاپ تیره با رنگ مشابه، ظاهری باریک‌تر ایجاد کنید و ظاهر خود را با کفش‌های پاشنه بلند مشکی تکمیل کنید.

با اضافه کردن یک اکسسوری زیبا، استایل خود را کسل کننده جلوه ندهید. این نه تنها علاقه بصری ایجاد می کند بلکه این ترفند مد توجه را به سمت صورت شما می کشد و تاکید را از پایین تنه شما می گیرد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *