چگونه لباس های راه راه بپوشیم؟

چگونه لباس های راه راه بپوشیم؟

چگونه لباس های راه راه بپوشیم؟ : پارچه راه راه به هر پارچه ای گفته می شود که روی سطح آن خطوطی با رنگ های مختلف وجود داشته باشد که بخشی از ساختار بافتنی و بافتنی آن باشد یا خطوطی بر روی آن چاپ شده باشد. در این پست به استایل با لباس های راه راه پرداخته ایم:

راه راه ها می توانند در لباس زنانه بسیار جذاب به نظر برسند. آنها انرژی و سیالیت منحصر به فردی دارند که می توان از آن برای بهبود ظاهر لباس و شخصی که آنها را می پوشد استفاده کرد.

راه راه ها به خوبی با مد رایج ادغام شده اند و بسیاری از طراحان مد لباس هایی با الگوهای راه راه مانند هر الگوی دیگری طراحی می کنند. در حالت متناوب، راه راه ها ثابت هستند. تی شرت های ملوانی با راه راه های آبی سرمه ای عمودی و تاپ های سیاه و سفید راه راه الهام گرفته از ملوان مورد علاقه بسیاری از افراد است.

نام های مختلف راه راه

راه راه ها را می توان به صورت یکنواخت یا از خطوط پهن و باریک تشکیل داد. نوع دیگر راه راه ها، راه راه های رنگی در برابر زمینه های سیاه یا سفید هستند.

انواع مختلفی از راه راه های متمایز در مد وجود دارد. آنها دارای ویژگی های بسیار مشخص و نام های منحصر به فردی مانند راه راه سایه بان، راه راه بنگال، پین استریپ، راه راه آب نبات، راه راه بارکد، راه راه سایه، راه راه بایادر، راه راه هنگ، و راه راه رومی هستند. با دیدن این پست می توانید چند مورد از این راه راه ها را شناسایی کنید.

در لباس های مردانه، راه راه ها به طور مداوم استفاده می شود – نوارهای مورب اغلب روی کراوات استفاده می شود. کت و شلوارهای Seersucker معمولا دارای طرح راه راه هستند. پیراهن های راه راه در اکثر کمدهای اداری یک عنصر اصلی را تشکیل می دهند.

چگونه لباس های راه راه بپوشیم؟

راه راه جذابیت مدرنی دارد – که برای لباس های رسمی و همچنین لباس های غیررسمی مناسب است.

چگونه لباس های راه راه را استایل کنیم؟

راه راه های تیره رنگ روی پس زمینه روشن معمولاً یک طرح رنگی قابل توجه است. اگر نمی خواهید اینقدر برجسته باشید، می توانید به سراغ راه راه های محو تر بروید.
راه راه های ساخته شده از خطوط رنگ روشن یا تن به تن برای سبک های لباس پوشیدن محافظه کار مناسب هستند.

چگونه لباس های راه راه بپوشیم؟

راه راه های رنگی تیره و روشن همیشه بیانیه ای جسورانه دارند. ترکیبی از راه راه های ساخته شده از خطوط خاکستری و آبی برای لباس های محافظه کارانه برای مناسبت های رسمی عالی است.

راه راه های عمودی یا افقی؟ کدام را انتخاب کنیم؟ 

کدام راه راه شما را لاغرتر نشان می دهد؟ برای لاغر به نظر رسیدن از کدام راه راه راه می پوشید؟

سوال اصلی این است که چگونه راه راه بپوشیم بدون اینکه چاق به نظر برسیم؟ بیشتر ما دوست داریم بلند قد و لاغرتر به نظر برسیم. بهترین حمایت از خطوط راه راه ناشی از تمایل ما به لاغر به نظر رسیدن است. اثر لاغری خطوط به خصوص خطوط عمودی افسانه ای است. همه می دانند که خطوط عمودی روی لباس شما را بلندتر و لاغرتر نشان می دهد.

چگونه لباس های راه راه بپوشیم؟

اگر قصد خرید شلوار راه راه را دارید، الگوی راه راه عمودی بهتر از طرح راه راه افقی به نظر می رسد. اما وقتی صحبت از دامن به میان می‌آید، راه راه‌های عمودی و افقی می‌توانند به یک اندازه خوب عمل کنند.

چگونه لباس های راه راه بپوشیم؟

بیشتر بخوانید: آیا دامن مناسب با فرم بدن خودتان را میدانید؟

می توانید با توجه به فرم بدن خود راه راه بپوشید.

برای خانم های کوتاه قد، پوشیدن راه راه های عمودی نازک خوب است، زیرا باعث ایجاد توهم شکل کشیده می شود.

اگر بدنتان گلابی شکل است، از تاپ های راه راه افقی استفاده کنید تا جلوه شانه های پهن تری داشته باشید. از پایین‌های راه راه خودداری کنید زیرا توجه را به منحنی‌های پهن‌تر شما جلب می‌کنند. یک تاپ راه راه عمودی با قسمت پایینی تک رنگ بپوشید.

سخن پایانی: 

سعی کرده ایم در این مطلب هرآنچه که باید راجع به لباس های راه راه بدانید را برای شما بیاوریم. امیدواریم لذت برده باشید. همچنین از شما دعوت میکنیم بخوانید: راهنمای استایل اسمارت کژوال برای خانم ها و آقایان

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *