چگونه با استایل پاییزی رنگ های جذابی را انتخاب کنیم؟

چگونه با استایل پاییزی رنگ های جذابی را انتخاب کنیم؟

چگونه با استایل پاییزی رنگ های جذابی را انتخاب کنیم؟ یکی از اعضای گروه اینستاگرام یک سوال در مورد پوشیدن رنگ های پاییزی پست کرد. این عضو رنگ آمیزی خنک دارد و اخیرا موهای خود را قرمز رنگ کرده است. او با رنگ موی جدید خود به لباس هایی در سایه های غنی پالت پاییزی کشیده شده است. او که می خواست این سایه های مبتنی بر زرد را بپوشد، کنجکاو بود که چگونه می تواند این کار را انجام دهد.

من فکر می‌کردم این سؤال فوق‌العاده‌ای است که می‌توان آن را در یک پست وبلاگ توضیح داد زیرا غیرمعمول نیست که به سمت سایه‌هایی کشیده شویم که دقیقاً برای ما مناسب نیستند، به‌ویژه زمانی که رنگ موی خود را تغییر می‌دهیم، کاری که اکثر زنان انجام می‌دهند.

چگونه با استایل پاییزی رنگ های جذابی را انتخاب کنیم؟

چگونه با استایل پاییزی رنگ های جذابی را انتخاب کنیم؟

عجیب نیست که بیشتر مردم در فصل پاییز جذب رنگ های پاییزی می شوند. رنگ ها بسیار غنی و پر جنب و جوش هستند و واقعا حس فصل را تداعی می کنند. اگر شما فردی هستید که رنگ‌های سردی دارید اما تمایل به پوشیدن پالت پاییزی دارید، در اینجا چند راه آسان برای انجام آن وجود دارد.

وقتی مردم رنگ هایشان را تجزیه و تحلیل می کنند تمایل دارند بر ویژگی های فصل خود تمرکز کنند و بس حتی بیشتر از آن، بسیاری از زنانی که مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرند واقعاً نمی‌دانند ویژگی‌های فصلشان چیست. هنگامی که شما گواهینامه تجزیه و تحلیل رنگ ها را دارید، مانند من، باید ویژگی های تمام فصول را یاد بگیرید و درک کنید.

هر فصل وجه اشتراکی با فصول دیگر دارد. همانطور که در بالا خواهید دید، شباهت بین پاییز و زمستان این است که هر دو پالت عمیق هستند. شباهت بین پاییز و تابستان این است که هر دو پالت خاموش هستند و گرما یا پایه زرد شباهتی است که بین پاییز و بهار مشترک است.

با درک این موضوع، اگر کسی ست سرد داشت و به دنبال پوشیدن پالت پاییزی بود، پیشنهادات زیر را ارائه می کنم:

چگونه با استایل پاییزی رنگ های جذابی را انتخاب کنیم؟

از سایه های بسیار زرد پاییز خودداری کنید

طیف کاملی از رنگ های پاییزی وجود دارد، برخی بسیار غنی و پر جنب و جوش و برخی دیگر کاملاً زرد و کسل کننده هستند. برای افرادی که رنگ‌های سردتر دارند، احتمالاً آنها را از سایه‌هایی مانند خردلی، شتری و سایه‌های طلایی نزدیک صورت دور می‌کنم، زیرا این نوع رنگ‌ها باعث می‌شود فردی با رنگ‌های آبی سرد بسیار ضعیف به نظر برسد.

بیشتر بخوانید: کالکشن پاییزی : پالتو شیک زنانه و دخترانه 2022

رنگ های پاییزی

چیز دیگری که بسیاری از مردم هنگام تجزیه و تحلیل رنگ های خود یاد نمی گیرند این است که رنگ های جهانی وجود دارد. اینها سایه هایی هستند که می توانند به طور جهانی توسط همه پالت های رنگی پوشیده شوند و در بالا ذکر شده اند.

چه چیزی آنها را جهانی می کند؟ خوب، اگر به آنها نگاه کنید، می بینید که قسمت های گرم و سرد بیشتر آنها برابر است. سبزآبی آبی بسیار گرم، مرجانی گرم و خنک، شرابی قرمز تیره گرمتر، بنفش میانی بنفش گرم و هندوانه صورتی گرمتر است.

سفید ملایم تیره نیست و سردتر از عاج است، و خاکستری متوسط ​​کمتر از بسیاری از خاکستری ها یخ زده است. سایه هایی مانند آبی، بنفش و مرجانی را می توان با موفقیت در ایجاد ظاهری مبتنی بر پاییز استفاده کرد.

چگونه با استایل پاییزی رنگ های جذابی را انتخاب کنیم؟

رنگ های پاییزی واقعی را نزدیک به رنگ صورت انتخاب نکنید

در نهایت به خاطر داشته باشید که جذاب بودن رنگ ها به رنگ صورت مربوط می شود. اگر به دنبال پوشیدن رنگ‌های پاییزی هستید و رنگ‌های خنک‌تری دارید، هنگام انتخاب لباس‌هایی که نزدیک صورتتان می‌پوشید، روی این نکات تمرکز کنید. سپس از دیگر سایه های پاییزی به عنوان اکسسوری یا تکه هایی در قسمت پایین استفاده کنید تا ظاهر یک لباس پاییزی را واقعاً زیباتر کنید.

لباس های رنگی پاییزی که برای افرادی که رنگ های سرد دارند زیبا به نظر می رسند

در اینجا چند نمونه از لباس ها با استفاده از نکاتی که در بالا به اشتراک گذاشتم آورده شده است تا بتوانید واقعاً ببینید که چگونه می توانید به راحتی آنها را اعمال کنید.

بیشتر بخوانید: مدل استایل خیابانی زنانه مناسب برای پاییز

 

لباس شماره 2

این لباس یک رنگ سبز است که یک رنگ اصلی پاییزی است. اما عمق سایه و این واقعیت که در واقع کاملاً آبی است برای رنگ پوست های سردتر کاملاً کار می کند. ترفند این لباس ست کردن آن با رنگ های پاییزی بود که به هیچ وجه نزدیک صورت نبود.

در حالی که یک فرد احتمالاً از اکسسوری‌های گرم‌تر در این لباس اجتناب می‌کند و لوازم جانبی خنک‌تری را انتخاب می‌کند، نارنجی ، کیف خردلی و گردن‌بند رنگارنگ ظاهری واقعی به این لباس می‌دهد.

 

لباس شماره 3

ظاهر نارنجی مایل به قرمز این ژاکت بلافاصله به عنوان پاییز خوانده می شود، اما رنگ آن نیز عمیق و شفاف است که دو ویژگی پالت زمستانی است.

بله رنگ قرمز مبتنی بر زرد است، اما نه آنقدر زرد که باعث شود فردی با رنگ سردتر، بی‌رحم به نظر برسد. بعد، با استفاده از نوک لباس آخر، بقیه ظاهر را با رنگ‌های بسیار گرم و پاییزی استایل دادم.

استایل پاییزی

لباس شماره 4

در مرحله بعدی، آبی سبز، یک رنگ جهانی که به طور گسترده به عنوان یک سایه اصلی پاییزی در نظر گرفته می شود این خود رنگ نیست، بلکه نحوه جفت شدن رنگ است که باعث می شود آن را برای فصل خاص به نظر برسانید.

استایل پاییزی

لباس شماره 5

در این ظاهر من از سرخابی استفاده کردم، که یک سایه کلاسیک زمستانی است، اما به راحتی با رنگ های گرم به عنوان پاپ هماهنگ می شود. من این تی شرت رنگی پر جنب و جوش را زیر یک ژاکت کش باف پشمی در سایه ای که آیلین فیشر آن را می نامد قرار دادم.

استایل پاییزی

این یک رنگ پیچیده است که به عنوان رنگ زیتونی مایل به خاکستری خاموش خوانده می شود اما اگر واقعاً به رنگ نگاه کنید، مقدار زیادی آبی در آن وجود دارد. می دانم، دیدن آن از یک چشم آموزش ندیده سخت است، اما، به من اعتماد کنید، آنجاست.

بنابراین چیزی که اساساً با این رنگ اتفاق می‌افتد این است که ویژگی‌های خاموش رنگ پاییزی را دارد، اما چندان مبتنی بر زرد نیست. این یک سایه ترکیبی عالی برای افرادی است که از رنگ های سرد استفاده می کنند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *