چه پیراهن مردانه را با کت و شلوار مشکی بپوشیم؟

چه پیراهن مردانه را با کت و شلوار مشکی بپوشیم؟

چه پیراهن مردانه را با کت و شلوار مشکی بپوشیم؟ یک کت و شلوار مشکی شیک و خوش دوخت اصلی ترین جزء کلاسیک کمد لباس مردانه است مشکی رنگ تمام دوران است و هرگز از مد نمی افتد این رنگ در زمان های مختلف و در قالب لباس های مختلف برای رنگ پوست و رنگ موی مختلف استفاده شده است.

با این حال، اگر خیاط خوبی ندارید یا کت و شلوار مشکی خود را با پیراهن رنگی نامناسب می پوشید، قطعا ظاهری کسل کننده خواهید داشت. اما نگران نباشید ما به شما کمک می کنیم تا با انتخابی بهتر، این رنگ کلاسیک را به تجربه ای بی نظیر تبدیل کنید.

چه پیراهن مردانه را با کت و شلوار مشکی بپوشیم؟

چه پیراهن مردانه را با کت و شلوار مشکی بپوشیم؟

رنگ پیراهن های مکمل مشکی

از لحاظ تئوری، مشکی با هر رنگی هماهنگ می شود، اما اگر می خواهید در کت و شلوار مشکی خود بدرخشید، چند قانون ساده برای شما داریم. ابتدا ببینید چه رنگ هایی به شما می آید. رنگی که به شخص می آید لزوماً برای شما هم مناسب نیست.

پس سعی کنید مطمئن شوید که کت و شلوار مشکی بهترین گزینه برای شماست برای این کار شناخت رنگ های مکمل جزء جدایی ناپذیر آن است. چند ته رنگ وجود دارد که معمولاً همیشه برای ست کردن با کت و شلوار مشکی جالب است: سفید (ساده ترین اما کلاسیک ترین گزینه)، آبی روشن، صورتی و خاکستری.

چه پیراهن مردانه را با کت و شلوار مشکی بپوشیم؟

چه پیراهن مردانه را با کت و شلوار مشکی بپوشیم؟

کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید

ظاهر شما با کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید هرگز بد نخواهد بود اما می توانید با انتخاب رنگ نادرست برای کراوات، ظاهر زیبای خود را از بین ببرید. برای ترکیب رنگ های سنتی مانند سفید و مشکی، از کراوات در رنگ های کلاسیک مهار شده که در مشکی هستند استفاده کنید.

کراوات چهارخانه با مربع بزرگ و مربع کوچک با رنگ هایی مانند مشکی، سبز زمردی، قرمز تیره، بنفش سیر و آبی روشن گزینه بسیار مناسبی است. همچنین به یاد داشته باشید که از پارچه های براق خودداری کنید زیرا این نوع پارچه ها برای کراوات فقط توجه ناخواسته دیگران را به شما جلب می کنند.

انتخاب پیراهن با کت و شلوار

کت و شلوار مشکی و پیراهن آبی

یک پیراهن آبی روشن نسبت به همتای سفید کلاسیک خود گزینه ای پر جنب و جوش تر است. سعی کنید اکسسوری های خود را از نوع طرح دار مشکی و سفید انتخاب کنید. به این ترتیب رنگ ها خود را بیشتر نشان خواهند داد.

یک کراوات مشکی ساده، با وجود محبوبیتش، به سادگی عالی خواهد بود. سعی کنید پارچه متفاوتی برای آن انتخاب کنید. به عنوان مثال، یک کراوات بافتنی نمای چند بعدی خواهد داشت. رنگ های آبی تیره نیز جالب خواهند بود بنابراین رنگ های لاجوردی روشن و آبی روشن نیز برای کت و شلوار مشکی مناسب خواهند بود.

انتخاب پیراهن با کت و شلوار

انتخاب پیراهن مردانه

کت و شلوار مشکی و پیراهن صورتی

در مورد کت و شلوارهای مشکی، ما از شما می خواهیم که از رنگ صورتی استفاده کنید. صورتی به شما فرصتی عالی می دهد تا از کراوات های مکمل زیبا نهایت استفاده را ببرید.

یاسی و صورتی و همچنین آبی روشن، مشکی، زرشکی یا حتی شرابی ترکیب رنگ مناسبی را نشان خواهند داد. راز نشان دادن ترکیب مناسب کت و شلوار مشکی و پیراهن صورتی در استفاده از پارچه های جوان پسند و قالب های تن است. این کار از پیر شدن شما جلوگیری می کند.

انتخاب پیراهن مردانه

کت و شلوار مشکی و پیراهن بنفش

بنفش معمولا یکی از بهترین گزینه ها برای ست کردن با کت و شلوار مشکی است. اگر بنفش انتخابی شما روشن تر باشد، آزادی بیشتری برای انتخاب کراوات مناسب خواهید داشت.

کراوات صورتی با ظاهری متفاوت می تواند مناسب باشد اما مطمئن شوید که توجه زیادی را به خود جلب نمی کند. گیلاسی تیره، بنفش و ارغوانی روشن نیز ترکیب های جالبی با بنفش روشن خواهند داشت. پوشیدن رنگ‌های بنفش تیره کمی سخت‌تر است، اما اگر با کراوات‌های طرح‌دار سنتی و طرح‌های شبه بافتنی که به کراوات ابعاد می‌بخشد، مشکل حل می‌شود.

انتخاب پیراهن مردانه

قوانین کلی در انتخاب پیراهن

• رنگ هایی را به عنوان رنگ مکمل پیدا کنید که زیاد به چشم نیایند.
• نیازی نیست همیشه ظاهری رنگارنگ داشته باشید. گاهی اوقات سادگی بهترین انتخاب است.
• اگر خیاط خوبی کت و شلوارتان را ندوخته باشد و لباس خوش فرمی نداشته باشید هرقدر در انتخاب رنگ وسواس به خرج دهید فایده ای نخواهد داشت.
• از خاطر نبرید که ترکیب کت و شلوار مشکی و پیراهن، با دستمال جیبی مناسب زیبایی بیشتری خواهد داشت.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *