معرفی چند استایل فرمال و رسمی مردانه

معرفی چند استایل فرمال و رسمی مردانه

معرفی چند استایل فرمال و رسمی مردانه : اکثر مردانی که به طور منظم در رویدادهای رسمی شرکت می‌کنند، کت و شلوار دو تکه یا سه تکه مشکی، سرمه‌ای، خاکستری تیره با پارچه‌های درجه یک، کفش‌های چرمی مشکی و کراوات آرام‌بخش دارند و آن را انجام شده می‌دانند. اما این به سختی تمام مناسبت های رسمی را پوشش می دهدند. هر مناسبتی استایل خاص خود را دارد و آقایان می توانند با توجه به موقعی استایل درستی را انتخاب کنند. در این مطلب چند استایل فرمال را میشناسید:

استایل رسمی روز – کراوات سفید

این رسمی ترین کد لباس است. رویدادهای کراوات سفید صبحگاهی یا کراوات سیاه شامل کارکردهای مهمی در طول روز است، مانند امور باشکوه، دیپلماتیک یا رسمی – کاری که اگر بسیار ثروتمند هستید یا موقعیت بسیار مهمی در محافل دیپلماتیک یا سیاست دارید، در آن شرکت خواهید کرد. این مناسبت‌های بزرگ بسیار رسمی از مردان می‌خواهد که یک کفش مشکی یا خاکستری با شلوار، جلیقه یا کمربند، پیراهن سفید نشاسته‌ای، پاپیون سفید یا کراوات طوسی بلند بپوشند. برای تکمیل ظاهر می توانید بوتونیر را انتخاب کنید. برای کفش باید کفش آکسفورد چرمی مشکی بپوشید. شما می توانید در مورد این سبک لباس پوشیدن بیشتر بخوانید.

معرفی چند استایل فرمال و رسمی مردانه

برای خانم ها، این استایل به یک لباس مجلسی بلند اشاره دارد. شما می توانید به سراغ جواهرات پر زرق و برق، دستکش های بلند، کفش های مجلسی و مدل موهای شیک بروید. رنگ های پاستلی یا جواهری برای روز و رنگ های مشکی یا تیره برای عصر ترجیح داده می شوند.

بیشتر بخوانید: انتخاب کت و شلوار متناسب و شیک با استایل شما

استایل رسمی عصر

کد لباس شب کراوات مشکی برای مردان معمولاً شامل یک تاکسیدو معمولی، یک کت و شلوار رسمی تیره دو یا سه تکه است. با پیراهن سفید، کراوات تیره، جوراب و کفش تیره پوشیده می شود. گاهی اوقات کراوات های رنگارنگ نیز پوشیده می شود، اما کراوات باید از پارچه درجه یک باشد و همیشه با گره کلاسیک بسته شود.

یک کد لباس رسمی شب برای خانم ها قطعاً نیاز به یک لباس مجلسی تمام قد پیچیده با پارچه های غنی و رنگ های غنی همراه با کفش های پاشنه بلند دارد. یک سیلوئت ساده زنانه در رنگی زیبا این کار را انجام می دهد. این را با جواهراتی مانند گوشواره های لوستری، النگو، دستبند، انگشترهای معمولی ست کنید. یک کیف پول یا کلاچ تزئین شده، مجموعه شما را تکمیل می کند.

معرفی چند استایل فرمال و رسمی مردانه

اگرچه یک لباس مجلسی تمام قد برای یک مراسم کراوات سفید ضروری است، اما زنان لباس های کوکتل شیک به جز لباس های مجلسی برای مراسم کراوات مشکی می پوشند. بنابراین، اگر لباس کوکتل بپوشید، بلندتر، بهتر است.

استایل با کراوات مشکی

امروزه کراوات مشکی اختیاری معمولاً مترادف با کد لباس رسمی است. کد لباس کمی غیر رسمی‌تر از کدهای لباس کراوات سفید یا کراوات مشکی با انعطاف‌پذیری بسیار بیشتر است. کراوات مشکی اختیاری یک رویداد شب است، بیشتر یک مهمانی بعد از مراسم مانند جشن عروسی، مراسم اهدای جوایز، مهمانی‌های شام و غیره. مردان می‌توانند یک کت تاکسیدو یا کت و شلوار شام به رنگ تیره با پیراهن لباس سفید و یک کراوات یا پاپیون تک رنگ بپوشند. کراوات برای خانم‌ها، زمان آن رسیده است که در لباس‌های کوکتل تا زانو یا لباس‌های مجلل جذاب به نظر برسند.

معرفی چند استایل فرمال و رسمی مردانه

سخن آخر:

در این مطلب هرآنچه باید راجع به استایل های رسمی مردانه میدانستید را آورده ایم. همچنین از شما دعوت می کنیم بخوانید: نکاتی که باید قبل انتخاب کت و شلوار آقایان به آن دقت کنید

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *