مدل های مختلف کفش آکسفورد مردانه

مدل های مختلف کفش آکسفورد مردانه

مدل های مختلف کفش آکسفورد مردانه: کفش های آکسفورد کفش های رسمی و بسیار شیک مردانه هستند که طرفداران زیادی دارند. اگر طرفدار استایل رسمی هستید و میخواهید یک کفش شیک را انتخاب کنید این کفش مناسب شماست. در این مطلب 5 مدل کفش آکسفورد را ببینید:

بیشتر بخوانید: کدام رنگ کفش رسمی مردانه انتخاب بهتری است؟

5 نوع کفش آکسفورد

انواع مختلفی از کفش آکسفورد وجود دارد، مانند:

کلاسیک:

این مدل که به آکسفوردهای آکسفورد ساده نیز معروف است، رسمی تر از سایر کفش های آکسفورد است. این کفش‌های رسمی، به‌ویژه قهوه‌ای تیره و مشکی آکسفورد، با کمترین جزئیات و بدون کلاه روی پنجه، به خوبی با لباس‌های رسمی مانند تاکسیدو ست می‌شوند. در مورد مدل های مختلف کت و شلوار مردانه که می توانید با آکسفورد بپوشید آشنا شوید.

مدل های مختلف کفش آکسفورد مردانه

Cap-toe:

نام Cap-toe Oxford به خاطر تکه‌ای از چرم دوخته شده روی جعبه پنجه گرفته شده است که یک “کلاه” ایجاد می‌کند. کلاه‌پشت‌ها برای لباس‌های محل کار (به لباس چینی و کت‌های کتانی فکر کنید) و سایر رویدادهایی که نیاز به لباس‌های غیررسمی هوشمند دارند، عالی هستند.

مدل های مختلف کفش آکسفورد مردانه

نوک بال:

گاهی اوقات به آن آکسفورد بروگ می گویند (برای سوراخ های تزئینی که به آن ها نیز می گویند)، این جفت کفش خاص دارای نوک بال هایی است که در امتداد کنار کفش امتداد می یابد و به دنبال آن یک کلاه نوک انگشتی با علامت “M” یا “W” وجود دارد. شکل. کفش‌های Wingtip Oxford به اندازه کفش‌های آکسفورد رسمی نیستند، اما گزینه‌ای عالی برای یک شب بیرون رفتن در شهر یا یک رویداد شبکه‌ای هستند.

مدل های مختلف کفش آکسفورد مردانه

زین:

این آکسفوردهای بازگشتی در دهه 1950 رایج شدند، جایی که آنها بخشی از قوانین لباس مدرسه بودند که برای ورزش هایی مانند تنیس و تشویق استفاده می شد. زین آکسفورد دارای یک پنجه ساده و یک نوار چرم زین شکل در وسط بدنه کفش (و معمولاً به رنگ متضاد) است. مشکی و سفید رنگ های مشخص این سبک دو رنگ هستند.

مدل های مختلف کفش آکسفورد مردانه

کل برش:

آکسفوردهای برش کامل از یک برش کامل چرم ساخته می شوند. طراحی مینیمال روی یک کفش آکسفورد با برش کامل، آن را به یک کفش عالی هم برای مجالس رسمی و هم برای لباس های غیررسمی تبدیل می کند.

مدل های مختلف کفش آکسفورد مردانه

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید. کفش آکسفورد مدل های مختلفی دارد که هرکدام کاربرد متفاوتی نیز دارند. به محلی که میخواهید این سبک کفش را در آن بپوشید بسیار توجه داشته باشید. همچنین از شما دعوت می کنیم مطلب جدیدترین مدل نیم بوت مردانه شیک 2022 را نیز خوانده و نظر خود را برای ما بنویسید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *