استایل با شلوار کرمی برای آقایان

  • توسط مریم
  • ۱۱ ماه پیش
  • 0

استایل با شلوار کرمی برای آقایان

استایل با شلوار کرمی برای آقایان : چگونه می توانید با شلوار کرمی استایل مناسبی داشته باشید؟ رنگ کرمی از آن رنگ هایی است که ممکن است از نظر بعضی ها رنگ سختی برای استایل باشد. اما در این مطلب از تیپزا به آقایان آموزش میدهیم چگونه با شلوار کرمی خود استایل مناسبی داشته باشند:

با شلوار کرم چی بپوشیم؟

بلیزر کرم رنگ

یک بلیزر کرم رنگ می تواند افزودنی تیز و شیک برای کمد لباس هر مردی باشد. اگرچه ممکن است پوشیدن چنین ژاکت رنگ روشنی خطرناک به نظر برسد، اما وقتی درست انجام شود می تواند ظاهری واقعاً چشمگیر داشته باشد. بلیزر کرم را می توان با شلوارهای مختلف ست کرد، اما آن را با شلوار کرم ست کنید تا ظاهری واقعاً ظریف داشته باشید. این پالت رنگی خاموش ظاهری ظریف و کم رنگ ایجاد می کند.

استایل با شلوار کرمی برای آقایان

برای افزودن کمی جذابیت بصری، این مجموعه را با پیراهنی با رنگ متضاد ست کنید. یک پیراهن سفید ظاهر را تمیز و کلاسیک نگه می‌دارد، در حالی که یک پیراهن رنگی ظاهری مناسب را به شما می‌دهد. هر مسیری را که انتخاب کنید، مطمئناً در این جفت شیک و غیرمنتظره سرتان را برمی‌گردانید.

یک پیراهن آبی روشن

پیراهن آبی روشن یک پارچه همه کاره است که می توان آن را به روش های مختلف پوشید. برای یک ظاهر غیر رسمی، آن را با شلوار جین یا چینی ست کنید. برای ظاهری رسمی تر، آن را با شلوار کرم ترکیب کنید. پیراهن رنگی به لباس اضافه می کند و رنگ آبی روشن به خوبی شلوار کرم را تکمیل می کند. برای تکمیل ظاهر، یک کمربند قهوه ای و کفش اضافه کنید. لوازم جانبی را با ساعت و دکمه سرآستین اضافه کنید تا استایل بیشتری داشته باشید.

استایل با شلوار کرمی برای آقایان

ژاکت کش باف پشمی نیروی دریایی

ژاکت کش باف پشمی یک پارچه همه کاره است که می توان آن را با ظاهری متفاوت پوشید. برای یک لباس غیر رسمی، آن را با شلوار کرم و کفش ورزشی ست کنید. سعی کنید آن را با شلوار چینی و کفش راحتی ست کنید تا ظاهری زیباتر داشته باشید. برای زیباتر کردن ظاهر، یک مربع جیبی یا کراوات اضافه کنید. مهم نیست که چگونه آن را استایل کنید، یک ژاکت کش باف پشمی ظاهری زیبا به شما می بخشد.

استایل با شلوار کرمی برای آقایان

یک تی شرت سفید

تی شرت سفید یکی از لوازم اصلی کمد لباس برای هر مردی است و می توان آن را با کت های مختلف از جمله شلوار جین، شورت و شلوار مجلسی پوشید. یکی از بهترین راه‌ها برای استایل دادن به تی‌شرت سفید، استفاده از یک شلوار کرم است. این ظاهر تمیز و شیک است و به راحتی می توان آن را بالا و پایین کرد.

استایل با شلوار کرمی برای آقایان

بیشتر بخوانید: 44 مدل تیشرت مردانه شیک جدید سال 1401

برای رسیدن به این ظاهر:

با انتخاب یک شلوار کرمی شروع کنید که مناسب است.
یک تی شرت سفید را انتخاب کنید که اندازه و فرم مناسب بدن شما باشد.
هنگامی که لباس خود را جمع کردید، برای تکمیل ظاهر، لوازم جانبی مانند ساعت یا عینک آفتابی را اضافه کنید.

یک پیراهن راه راه دکمه دار

پیراهن راه راه دکمه دار یک پارچه همه کاره است که می توان آن را برای هر موقعیتی به بالا یا پایین پوشاند. هنگامی که با یک شلوار کرم ست می شود، ظاهری شیک و پیچیده ایجاد می کند.

استایل با شلوار کرمی برای آقایان

پیراهن را بپوشید و یک کمربند اضافه کنید تا ظاهری رسمی‌تر داشته باشید. برای پوشاندن آن، پیراهن را باز بگذارید و آن را با شلوار جین یا چینی ست کنید. یک پیراهن دکمه دار راه راه همیشه انتخاب خوبی است چه به دفتر بروید و چه برای نوشیدنی با دوستانتان بیرون بروید.

یک ژاکت خاکستری روشن

اگرچه اغلب با هوای سرد و لباس رسمی همراه است، یک ژاکت خاکستری روشن می تواند یک پارچه همه کاره و شیک برای کمد لباس هر مردی باشد. هنگامی که این ژاکت با شلوار کرم ست می شود، ظاهر مردانه تری به خود می گیرد که برای مجالس کژوال و شیک مناسب است.

استایل با شلوار کرمی برای آقایان

ژاکت را با شلوار جین و چکمه های چرمی تیره ست کنید تا لباسی آرام تر داشته باشید. ژاکت را با لباس های خاکی یا چینی و کفش های لوفر ست کنید تا آن را زیبا کنید. یک ژاکت خاکستری روشن برای هر مرد خوش پوشی، مهم نیست که چگونه آن را بپوشید، ضروری است.

سخن آخر:

این چند استایل استایل های محبوبی هستند که بسیاری از افراد آن ها را برای ست لباس با شلوار کرمی انتخاب می کنند . همچنین از شما دعوت می کنیم بخوانید: آیا میدانید با شلوار جین مردانه چه کفشی باید پوشید؟

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *