5 شیوه بروز ست کت بلیزر و شلوار جین

5 شیوه بروز ست کت بلیزر و شلوار جین

5 شیوه بروز ست کت بلیزر و شلوار جین : در این مقاله می خواهیم به کت های بلیزر بپردازیم. کت های خوش استایل و جذاب که در سال های اخیر جزو ترندترین و زیباترین لباس ها قرارگرفته اند. روش های استایل با کت های بلیزر زیاد و متنوع است. اما یک روش محبوب دارد و آن ست کت بلیزر و شلوار جین است. همراه ما باشید با این آموزش جذاب و ساده:

بلیزر چیست؟

بلیزر یک کت ساختار یافته است که در جایی بین کت کت و شلوار و کت اسپرت قرار می گیرد. بلیزرها در دو سبک رایج وجود دارند: یک نفره و دو سینه. بلیزرهای تک سینه با یک شلوار جین بهتر کار می کنند، اما بلیزرهای دو سینه برای زمانی که نیاز به یک لباس معمولی دارید عالی هستند. بلیزرها در طیف گسترده ای از رنگ ها از جمله سرمه ای، مشکی، برنزه، خاکستری، قهوه ای و سفید عرضه می شوند. گزینه های پارچه شامل جیر، پنبه، توید، کتان و پلی استر است. حتی می‌توانید یک کتانی طرح‌دار مانند شاه ماهی یا چهارخانه انتخاب کنید.

5 ایده برای پوشیدن بلیزر و شلوار جین

برخی از این نمونه‌هایی از لباس‌های کت و شلوار جین را در نظر بگیرید.

ظاهر تک رنگ: یک تی شرت یا یقه اسکی مشکی زیر کت مشکی بپوشید. یک شلوار جین مشکی بیندازید. با یک جفت چکمه مشکی چلسی ظاهر را کامل کنید.

5 شیوه بروز ست کت بلیزر و شلوار جین

ظاهر شیک و کلاسیک: یک بلیزر قهوه ای رنگ روی یک ژاکت یقه رول سبز زیتونی با یک جین خام شسته تیره عالی می شود.

5 شیوه بروز ست کت بلیزر و شلوار جین

تیپ غیررسمی آخر هفته: برای داشتن یک استایل غیررسمی بدون دردسر، کت مشکی را با هودی خاکستری بپوشید. یک شلوار جین تنگ مشکی و یک جفت کفش کتانی سفید تازه همه چیز را با هم ترکیب می‌کند.

5 شیوه بروز ست کت بلیزر و شلوار جین

ظاهر کژوال: برای یک لباس کژوال تجاری نمادین، یک پیراهن لباس آبی روشن را زیر یک کت برنزه با شلوار جین آبی تیره و کفش های چرمی قهوه ای امتحان کنید.

5 شیوه بروز ست کت بلیزر و شلوار جین

ظاهر مبهم سبک لباس: وقتی مطمئن نیستید که کد لباس رسمی است یا غیر رسمی، همیشه می توانید برای وسط عکس بگیرید. سعی کنید یک پیراهن سفید دکمه دار زیر یک کت مشکی با جین تیره بپوشید. یک جفت کفش چرم هوشمند بدون توجه به موقعیت مناسب است.

5 شیوه بروز ست کت بلیزر و شلوار جین

سخن نهایی:

سعی کرده این در این مطلب به صورت خلاصه تمام استایل هایی که می توانید با بلیزرها داشته باشید را بیاوریم. همچنین پیشنهاد می کنیم اگر این مطلب را پسندیدید از مطلب چند روش برای استایل با کت جین نیز دیدن بفرمایید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *