4 نمونه استایل با ژاکت کش باف پشمی

4 نمونه استایل با ژاکت کش باف پشمی

4 نمونه استایل با ژاکت کش باف پشمی : ژاکت‌های پشمی یکی از لوازم اصلی کمد هر خانمی هستند که می‌توانید برای بسیاری از موقعیت‌ها آن ها را مورد استفاده قرار دهید. ایده های لباس ژاکت کش باف پشمی را در این مطلب ببینید و بیاموزید که چگونه یک ژاکت کش باف پشمی بلند را بدون در نظر گرفتن فصل بپوشید. همراه ما باشید. 

ژاکت کش باف پشمی چیست؟

ژاکت کش باف پشمی یک پلیور با جلو باز است که معمولا دارای دکمه هایی است که می تواند لباس را ببندد. به جای کشیدن ژاکت کش باف پشمی روی سر خود، به سادگی دست های خود را داخل آستین می برید. ژاکت‌های پشمی اغلب از بافتنی بسیار ظریف استفاده می‌کنند، که به آن‌ها حسی نازک و سبک می‌دهد که آن‌ها را به لایه‌بندی عالی تبدیل می‌کند.

ژاکت های کش باف پشمی بلند در هر جایی از وسط ران تا مچ پا می افتند. ژاکت‌هایی که زیر زانو می‌افتند، ژاکت‌های ژاکتی لانگ لاین هستند، در حالی که ژاکت‌هایی که به مچ پا می‌رسند داستر یا ماکسی ژاکت‌های پشمی هستند.

چگونه یک ژاکت کش باف پشمی بلند بپوشیم:

این نکات می تواند به شما در ایجاد لباس های ژاکت کش باف پشمی بلند برای مناسبت های مختلف کمک کند.

دامن را انتخاب کنید. بسته به مدل لباس بافتنی‌تان، می‌توانید با دامن، تیپ‌های غیررسمی یا حرفه‌ای ژاکت کش باف پشمی ایجاد کنید. یک دامن کوتاه با ژاکت کش باف مشکی و جوراب شلواری برای یک لباس شب شاد بپوشید. ژاکت کش باف پشمی خود را با یک پیراهن یقه V استایل کنید و اجازه دهید ژاکت روی شانه شما بیفتد. برای یک لباس غیررسمی تجاری، کت خود را با یک ژاکت کش باف بافتنی کلفت، یک حالت دکمه‌دار زیر ژاکت و یک دامن مدادی بلند و چکمه‌های مچ پا ست کنید.

4 نمونه استایل با ژاکت کش باف پشمی

بیشتر بخوانید: 5 نمونه استایل با دامن پلیسه دار

کاردی خود را با یک لباس ست کنید. شیک کردن یک ژاکت کش باف پشمی بلند با لباس یک راه عالی برای استفاده از ژاکت کش باف پشمی شما در طول فصول سال است. در ماه‌های گرم‌تر، یک ژاکت کش باف پشمی را روی یک لباس نخی سبک بپوشید، یا یک ژاکت کش بافی ضخیم با سیم کشی را روی یک ژاکت آستین بلند برای یک لباس زمستانی گرم بپوشید.

4 نمونه استایل با ژاکت کش باف پشمی

استایل با ساق و تاپ کراپ. یک ژاکت کش باف پشمی گشاد و گشاد را با ساق بلندهای باریک و یک تاپ کراپ مقایسه کنید. یک ژاکت کش باف پشمی بلند، یک جفت شلوار شلواری و کفش‌های کتانی سفید برای ظاهری راحت به تن کنید، یا این لباس را با چکمه‌های بلند و اکسسوری‌های جذاب برای یک شب ملاقات بپوشید. در حالی که ساق های مشکی استاندارد با بسیاری از رنگ ها و سبک ها مطابقت دارند، با جابجایی شلوارهای چرم مصنوعی با بافت ها بازی کنید.

4 نمونه استایل با ژاکت کش باف پشمی

یک کاردی بلند با تی و شلوار جین سفید بپوشید. برای یک تیپ گاه به گاه کلاسیک، ژاکت کش باف پشمی بلند خود را روی یک تی شرت سفید با یک شلوار جین تنگ یا شلوار جین صاف بپوشید. یک تاپ سفید با شلوار جین مشکی و یک ژاکت کش باف پشمی خاکستری بپوشید، یا یک ترکیب تک رنگ با یک ژاکت کش باف پشمی و شلوار جین سفید انتخاب کنید. این لباس شیک پاییزی را با یک جفت چکمه جیر یا کفش کتانی به پایان برسانید.

4 نمونه استایل با ژاکت کش باف پشمی

سخن پایانی: 

همانطور که مشاهده کردید این لباس یکی از بهترین لباس هایی است که میتوانید ان ها را در تمامی فصول استفاده کنید و از آن لذت ببرید. همچنین بخوانید: چگونه با بوت چلسی استایل مناسبی داشته باشیم؟

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *