چگونه پولو شرت بپوشیم؟ استایل زنانه با پولو شرت

چگونه پولو شرت بپوشیم؟ استایل زنانه با پولو شرت

چگونه پولو شرت بپوشیم؟ استایل زنانه با پولو شرت : ممکن است با پولوشرت ها آشنایی داشته باشید. پولوشرت یک لباس یونیسکس بسیار جذاب است که هم برای مردان و هم برای زنان کاربرد بسیار فراوانی دارد و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. در این مطلب به استایل زنانه با پولو شرت ها پرداخته ایم. همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید:‌37 مدل از تی شرت های لانگ زنانه و دخترانه 1401

پیراهن پولو یا پولو شرت چیست؟

پیراهن چوگان که به آن پیراهن گلف یا تنیس نیز می‌گویند، یک تاپ با آستین‌های کوتاه، یقه‌ی شلواری و دو یا سه دکمه است. تی شرت های پولو معمولاً از ترکیب پنبه ساخته می شوند. این تاپ‌های معمولی جزء اصلی کمد لباس و بخش استاندارد لباس تنیس، گلف یا مدرسه هستند.

چوگان ها نام خود را از بازیکنان چوگانی گرفته اند که در هند در قرن نوزدهم و بریتانیای کبیر در قرن بیستم آنها را می پوشیدند. از آن زمان تا کنون، پیراهن چوگان بخشی از بسیاری از روندهای مد بوده است. در اوایل دهه 2000، پیراهن یکی از بخش‌های کلیدی مد مردانه بود – که در برخی از دفاتر به‌عنوان نوعی لباس مردانه تجاری-کژوال عمل می‌کرد – و زنان نیز آن را با یقه‌های بریده برای ظاهری جذاب می‌پوشیدند.

5 روش برای پوشیدن پیراهن پولو

راه های مختلفی برای پوشیدن این پیراهن نمادین برای موقعیت های غیر رسمی تر وجود دارد. لباس‌های غیر رسمی زیر را در نظر بگیرید:

با یک استایل کلاسیک شروع کنید.

ظاهر ساده و قابل اعتمادی داشته باشید—یک پولو شرت نخی رنگارنگ را با یک شلوار جین یا چینی و چند کفش ورزشی تمیز و سفید امتحان کنید.

چگونه پولو شرت بپوشیم؟ استایل زنانه با پولو شرت

بیشتر بخوانید: تعریف استایل کلاسیک | استایل کلاسیک چیست؟

یک ظاهر دریایی ایجاد کنید.

یک چوگان آبی یا سفید را در شورت خاکی بپوشانید و یک کمربند قهوه ای با کفش های قایق بپوشید تا یک لباس تابستانی خنک بسازید.

چگونه پولو شرت بپوشیم؟ استایل زنانه با پولو شرت

پولو شرت را با پیراهن زیر بپوشید.

می‌توانید در هوای خنک‌تر، یک تی‌شرت نازک زیر چوگان خود بپوشید—اگر پیراهن یقه‌دار روشن‌تری می‌پوشید، آن را به رنگ خنثی (طوسی یا سفید) درآورید.

چگونه پولو شرت بپوشیم؟ استایل زنانه با پولو شرت

آن را با شلوار جین بپوشید.

می‌توانید با پوشیدن یک پیراهن یقه‌دار که دکمه‌های آن را تا انتها به بالا بپوشید، داخل شلوار جین تنگ بپوشید و با کفش‌های بلند بپوشید، ظاهر شیک‌تری ایجاد کنید. با بستن بند شلوار، قوزک پا را نشان دهید.

چگونه پولو شرت بپوشیم؟ استایل زنانه با پولو شرت

بیشتر بخوانید: آموزش استایل جین با بوت

با لباس های خود بازی کنید.

چوگان بندکشی نشده استایلی آزادتر و معمولی‌تر می‌دهد. شما می توانید با کمربندها به عنوان لهجه بازی کنید تا این پیراهن غیر رسمی را هنگام پوشیدن لباس بپوشید.

چگونه پولو شرت بپوشیم؟ استایل زنانه با پولو شرت

4 نکته برای پوشیدن پیراهن پولو

با پیروی از این نکات آسان، بیشترین بهره را از لباس چوگان خود ببرید:

تناسب مناسب را پیدا کنید.

یقه‌شرت‌ها باید خوب جا بیفتند، نه خیلی تنگ، نه خیلی گشاد. اگر می‌خواهید عضلات دوسر بازوی کوچکی را به نمایش بگذارید، می‌توانید پولو شرت باریکی را انتخاب کنید.

پولو شرت خود را به تنهایی بپوشید.

پولوها بیشتر پیراهن‌های غیر رسمی هستند، بنابراین از پوشیدن آن با کت شلوار خودداری کنید. اگر کد لباس کتانی را می طلبد، مناسب است که کت بلیزر را روی پیراهن دکمه دار یا پیراهن لباس بپوشید.

استایل اسمارت کژوال را امتحان کنید.

پولوها وقتی با شلوارهای جین، چینی یا خاکی زیباتر ست می شوند، بهترین کار را دارند، بنابراین از پوشیدن آن ها با شلوارهای معمولی تری مانند ژاکت یا شلوار ورزشی خودداری کنید.

چگونه پولو شرت بپوشیم؟ استایل زنانه با پولو شرت

بیشتر بخوانید: استایل کژوال دخترانه شیک + تصاویر

بافتنی ها و مواد مختلف را کاوش کنید.

پولوها اغلب از پنبه ساخته می‌شوند که شما را گرم نگه می‌دارد، پیراهن برای ورزش و تنفس بیشتر، یا کتانی برای ظاهری واضح‌تر و کلاس‌تر. نوع پارچه ای را که بیشتر دوست دارید پیدا کنید و با بقیه لباس های کمدتان مطابقت دارد.

چگونه پولو شرت بپوشیم؟ استایل زنانه با پولو شرت

سخن پایانی: 

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید و بتوانید یک استایل بسیار شیک با این لباس محبوب برای خود طراحی کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید:

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *