چگونه با ساعت جیبی استایل خوبی داشته باشیم؟

چگونه با ساعت جیبی استایل خوبی داشته باشیم؟

چگونه با ساعت جیبی استایل خوبی داشته باشیم؟ : اگر به دنبال اکسسوری هستید که بتوانید در هر زمانی و برای استایل های فرمال از آن استفاده کنید به شما پیشنهاد میکنیم از یک ساعت جیبی استفاده کنید. چه کت و شلوار سه تکه بپوشید، چه شلوار جین و کت بلیزر، ساعت جیبی راهی زیبا و کاربردی برای تکمیل لباس شماست. همراه ما باشید تا به شما بیاموزیم چگونه ازساعت جیبی استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل تیشرت تابستانی مردانه ۱۴۰۱

ساعت جیبی چیست؟

قبل از معرفی ساعت مچی، ساعت جیبی استاندارد ساعت های قابل حمل بود. اگرچه ساعت‌های جیبی پس از جنگ جهانی دوم محبوبیت خود را از دست دادند، برخی از ساعت‌سازان مدرن به ساخت ساعت‌های جیبی ادامه دادند. ساعت‌های جیبی یک اکسسوری کلاسیک برای پوشیدن لباس رسمی هستند و می‌توانند گزینه‌ای پیچیده و سرگرم‌کننده برای تکمیل ظاهر رسمی خود به ساعت‌دارها ارائه دهند.

چگونه با ساعت جیبی استایل خوبی داشته باشیم؟

4 سبک رایج ساعت جیبی

ساعت‌های جیبی را می‌توان با استفاده از فلزات مختلف ساخت و در رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند. چهار سبک اصلی ساعت جیبی وجود دارد که هر کدام نشان‌دهنده میزان نمایان شدن صفحه ساعت است.

صفحه باز: ساعت جیبی روباز دارای پوششی برای پنهان کردن صفحه ساعت نیست.

شکارچی: ساعت‌های جیبی به سبک شکارچی دارای روکش فلزی فنری هستند که می‌توان آن را باز کرد تا صفحه ساعت نمایان شود.

نیمه شکارچی: همانطور که از نام آن پیداست، صفحه ساعت یک ساعت جیبی نیمه شکارچی فقط تا حدی پنهان است. یک محافظ شیشه ای در فلز قرار گرفته است که به شما امکان می دهد زمان را بدون باز کردن کامل پوشش بررسی کنید. پوشش را می توان باز کرد تا کل صفحه ساعت نمایان شود.

شکار دو نفره: شکارچی های دوتایی دارای دو پوشش هستند – یکی برای جلو و دیگری برای پشت.

نحوه پوشیدن ساعت جیبی

چه به یک کد لباس رسمی پایبند باشید یا یک ساعت جیبی به صورت غیر رسمی استفاده کنید، بیاموزید که چگونه ساعت جیبی خود را به درستی مدل دهید.

با جلیقه: زنجیر تی بار آلبرت انتخاب ایده آلی برای ست کردن با جلیقه یا جلیقه است. یک سر زنجیر را به ساعت جیبی وصل کنید. انتهای دیگر زنجیر را از سوراخ دکمه ی جلیقه خود عبور دهید. ساعت جیبی را در جیب جلیقه خود قرار دهید. زنجیر در قسمت بیرونی لباس شما نمایش داده می شود.

چگونه با ساعت جیبی استایل خوبی داشته باشیم؟

با کت و شلوار: اگر کت و شلوار سه تکه نمی پوشید، هنوز راه های زیادی برای پوشیدن ساعت جیبی وجود دارد. می توانید از زنجیر تک آلبرت یا دو آلبرت با اتصال تی بار استفاده کنید. نوار T را از سوراخ دکمه ژاکت خود وارد کرده و ساعت جیبی را در جیب کت خود قرار دهید. شما همچنین می توانید از نوار کمربند استفاده کنید. به سادگی زنجیر را به شلوار یا حلقه کمربند خود وصل کنید و ساعت را در جیب شلوار خود قرار دهید.

چگونه با ساعت جیبی استایل خوبی داشته باشیم؟

با شلوار جین: ساعت های جیبی نباید فقط به رویدادهای فانتزی اختصاص داده شوند. اگر جلیقه یا ژاکت نپوشید، به سادگی از یک نوار کمربند برای اتصال ساعت جیبی خود به حلقه کمربند استفاده کنید و ساعت را در جیب شلوار جین خود نگه دارید.

چگونه با ساعت جیبی استایل خوبی داشته باشیم؟

سخن پایانی: 

امیدواریم از این پست لذت برده باشید و از این به بعد بدانید که ساعت جیبی خود را چگونه استایل کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم مطلب اکسسوری های ترند 1401 را بخوانید و نظر خود را برای ما یادداشتت کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *