نکاتی در مورد مدل کت اسپرت مردانه + عکس

نکاتی در مورد مدل کت اسپرت مردانه + عکس

نکاتی در مورد مدل کت اسپرت مردانه + عکس : با مطالعه کمد لباس مردانه ، چیزهای زیادی وجود ندارد که یک مرد را جذاب و ظریف کند. یکی از این وسایل کمد لباس را می توان کت اسپرت نامید . ارزش پوشیدن آن را روی یک پیراهن کلاسیک یا گاه به گاه دارد و اطرافیان شما بلافاصله به استایل و تصویر عالی شما توجه خواهند کرد.

یک ژاکت اسپرت یا کاپشن غیررسمی، همانطور که بود، بین یک کد لباس تجاری سخت و سبک گاه به گاه تجاری تعادل برقرار می کند و در هر دو مورد “خود” باقی می ماند. البته، این بسیار راحت است، به خصوص اگر راحتی را دوست دارید، و قوانین شرکت یا جامعه مستلزم رعایت کد لباس است.

نکاتی در مورد مدل کت اسپرت مردانه + عکس

کت اسپرت خود را با هر لباسی به راحتی مدل دهید

چرا کاپشن ورزشی؟

یک ژاکت با اندازه انتخاب شده و مهمتر از همه، به درستی دوخته شده، با توجه به تنه مرد، می تواند یک مرد چاق را لاغر، و بیش از حد لاغر – بزرگتر کند. این امر به ویژه در صورتی قابل توجه است که به پهنای شانه ها و پشت کت اسپرت توجه کنید که به وضوح ویژگی های مردانه را برجسته می کند.

ژاکت بسیار راحت و کاربردی است. به عنوان یک قاعده، یک ژاکت ورزشی از جنس گرم ساخته شده است، بنابراین در زمستان های سرد شما را گرم می کند . علاوه بر این، ژاکت دارای جیب های زیادی برای قرار دادن وسایل کوچک، گوشی، کیف پول و … می باشد. این عالی است زیرا پوشیدن شلوارهای باریک بسیار ناراحت کننده است و گاهی اوقات می خواهید کیف خود را در خانه بگذارید.

یک ژاکت غیر رسمی باعث می شود شما را از بقیه متمایز کنید به عنوان یک قاعده، همه پارچه ها دارای رنگ و طرح جالب/غیر معمولی هستند. فرصت های جدیدی برای تنوع بخشیدن به تصویر خود با اکسسوری های رنگی که با سایه ژاکت ورزشی شما مطابقت دارند. مثلاً یک دستمال رنگی یا کراوات بافتنی انتخاب کنید.

نکاتی در مورد مدل کت اسپرت مردانه + عکس

نکاتی در مورد مدل کت اسپرت مردانه + عکس

کت غیر رسمی

چه چیزی یک ژاکت را اسپرت می کند؟

در ابتدا این ژاکت به عنوان لباس های معمولی روزمره بدون شلوار برای شکار یا رویدادهای ورزشی پوشیده می شد. از این رو نام “ژاکت ورزشی” است. بعدها تغییراتی در سنت های انگلیسی ایجاد شد و کت در مراسم رسمی تر قابل قبول شد. به عنوان مثال، در برخی مدارس، ژاکت ورزشی بخشی از لباس پسرانه است.

چگونه یک کت ورزشی باید مناسب باشد

ژاکت اسپرت یک نسخه غیررسمی تر از کت کت و شلوار یا حتی کت و شلوار است. نظری وجود دارد که یک ژاکت غیررسمی باید آزادتر از یک ژاکت کلاسیک بنشیند، اما همه از این جمله حمایت نمی کنند.

با این حال، یک کت غیر رسمی به شما این امکان را می دهد که بازوها و نیم تنه خود را با راحتی بیشتری حرکت دهید و در همه چیز کمتر احساس محدودیت می کنید. با این حال، اندازه، با این وجود، لازم است اندازه را در قانون اساسی خود انتخاب کنید. ژاکتی که بیش از حد آویزان باشد مناسب نیست.

نکاتی در مورد مدل کت اسپرت مردانه + عکس

پارچه های کت اسپرت

کاپشن ورزشی را می توان از پشم، پنبه و مخلوطی از این دو ماده طبیعی تهیه کرد علاوه بر این تنوع زیادی در ضخامت نخ وجود دارد که برای ساخت پارچه و همچنین الگوی پارچه استفاده می شود.

کت کژوال پنبه ای برای استفاده تابستانی مناسب است . ژاکت پشمی بیشتر برای زمستان مناسب است.

راهنمای بلیزر

راهنمای بلیزر، پارچه های ژاکت اسپرت مانند توییت، فلانل، مخمل، جیر

مدل های کت اسپرت

ژاکت های ورزشی با تنوع بسیار زیادی از سبک ها که در طول 100 سال گذشته تکامل یافته اند مشخص می شود. با تمرکز بر هدف ورزشی، ژاکت کژوال با جیب‌های راحت و تکه‌های چرمی روی آرنج‌ها و شانه‌ها برای جلوگیری از کشیدگی و ساییدگی طراحی شده است.

علاوه بر این، مدل هایی با جیب بلیط تئاتر، دکمه های چرمی و حتی مدل های بلند به شکل مانتوهای اسپرت با تاشو در پشت برای راحتی و انعطاف پذیری در هنگام حرکت وجود دارد.

کت اسپرت مردانه

کت اسپرت مردانه

کت آستین کامل مردانه راه راه و ساده با شلوار جین آبی و مشکی برای فصل زمستان

کت اسپرت را با چه چیزی بپوشیم

از آنجایی که کاپشن اسپرت لباس راحتی است، بقیه اجناس نیز باید از همین دسته باشند. با این حال، چیزهایی وجود دارد که بهترین تناسب را با یک ژاکت معمولی دارند، بنابراین اجازه دهید آنها را جداگانه جدا کنیم.

ژاکت و پیراهن اسپرت

این دو چیز کاملاً با هم همخوانی دارند و همدیگر را تکمیل می کنند. هنگام امتحان کردن یک پیراهن ژاکت ورزشی ، همان قوانینی که هنگام استفاده از کت و شلوار اعمال می شود. سرآستین های پیراهن باید از زیر آستین های ژاکت به اندازه 1-1.5 سانتی متر به نظر برسند.

برخی از مردان زیر ژاکت خود پیراهن های یقه دار یا تی شرت های معمولی می پوشند . شما باید سبک را احساس کنید و مطمئن شوید که اشتباهی مرتکب نمی شوید، در غیر این صورت ممکن است مضحک به نظر برسید. اخیراً پوشیدن ژاکت غیر رسمی با یقه یقه اسکی، شلوار جین و کفش های کلاسیک مد شده است. خیلی خوب به نظر می رسد.

کت اسپرت مردانه

کت مردانه رسمی و اسپرت

کت اسپرت مردانه نخی و توید با پیراهن آبی، چهارخانه، صورتی برای ظاهر غیر رسمی

کت و شلوار اسپرت

هنگام انتخاب شلوار برای کت های اسپرت، مهم است که الگوی متفاوتی از کت انتخاب کنید. در واقع، یکی از ایده های اصلی یک کت اسپرت ، تفاوت آن با قوانین سختگیرانه کد لباس تجاری است. بنابراین با پوشیدن ژاکت و شلوار با طرح و رنگ یکسان، کت و شلوار سختی به تن می کنید.

به عنوان یک گزینه، شلوار تک رنگ فلانل یا نخی قهوه ای یا خاکی بخرید، می توانید رنگ تصویر را انتخاب کنید یا پارچه یک ژاکت اسپرت را چاپ کنید. به این ترتیب هارمونی را به هم نخواهید زد و به هدف تعیین شده برای ایجاد سبک مناسب دست خواهید یافت.

علاوه بر این، پوشیدن ژاکت اسپرت با شلوار جین آبی تیره روز به روز مد می شود ، در مقاله بعدی در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

کت اسپرت مردانه

کت و کفش ورزشی

نوع کفشی که انتخاب می کنید نشانه غیر مستقیم سبک انتخابی شما خواهد بود. اجازه دهید توضیح بدهم: کفش های ورزشی اسپرت می گویند که شما یک سبک معمولی و روزمره را انتخاب کرده اید. چرم آکسفورد یا لوفر می گویند که شما یک سبک کژوال تجاری را انتخاب کرده اید.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *