راحت ترین ترند مد لباس | استایل Balletcore

راحت ترین ترند مد لباس | استایل Balletcore

راحت ترین ترند مد لباس | استایل Balletcore : آیا تا به حال خواسته اید با لباس های خود تعادل کاملی بین راحتی و شیک بودن ایجاد کنید؟ بسیاری از افراد هستند که در استایل خود راحتی و سادگی را بر دیگر پیژگی هایی که یک لباس باید داشته باشد ترجیح میدهند. ما در این مطلب راحت ترین و ساده ترین ترند های مد لباس را برای شما آورده ایم . همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره ی استایل بوهو

استایل Balletcore

اگر در حال جست‌وجو در اینترنت هستید و سعی می‌کنید پاسخی برای این سؤال بیابید که «بالتکور چیست؟»، به جای درستی آمده‌اید. مد باله از لباس‌های اصلی باله شامل، اما نه محدود به، لباس‌های بدن، تاپ‌های تاپ، دامن‌های توری و جوراب شلواری نشأت می‌گیرد. این یک فرار به دنیای باله با تمرکز بر ظاهر تمرینی معمولی است که لذت بردن از آن را برای همه آسان می کند. با پارچه های نرم و خطوط تمیز آن را ساده نگه دارید تا جذابیت کمتری داشته باشید. یا با توری، پاپیون و جزییات مروارید، به حس فوق زنانه متمایل شوید. همانطور که می دانیم، روندها در طول دهه ها – حتی قرن ها – در حال فروکش هستند و این مورد نیز از این قاعده مستثنی نیست. به ما بپیوندید تا در زمان به عقب برگردیم تا در مورد رابطه بین باله و مد بیاموزیم.

رنگ های اصلی استایل Balletcore

انتخاب رنگ‌های مناسب برای لباس‌های رقص باله، کلیدی است که به پوستر باله کمک می‌کند. رنگ های اصلی از پالت رنگ ملایم رژگونه، یاسی، آبی بچه و رز گرد و غباری ناشی می شود. مواد خنثی قابل اعتماد خود را فراموش نکنید، مانند کرم، خاکستری و بژ. برای یک لباس باله کاملا سفید، یک کت و شلوار بادی سفید چینی را با یک دامن کوتاه و ژاکت شانه‌دار ست کنید. موهایتان را به صورت موی بلند کنید، و اینگونه آماده هستید .

راحت ترین ترند مد لباس | استایل Balletcore

آیا شما یک سبک هیجان انگیزتر را ترجیح می دهید؟ قسمت تاریک باله را در صف قرار دهید. ناتالی پورتمن درونی خود را از “قوی سیاه” فوق الذکر هدایت کنید. داستان حول نسخه ای از «دریاچه قو» چایکوفسکی می چرخد. با یک قو سفید بی گناه در مقابل یک قو سیاه مرموز. با وام گرفتن از روند کوتاه دوچرخه سواری، حال و هوای قو سیاه را از صفحه نمایش به خیابان ها بیاورید. شورت دوچرخه سواری مشکی – یا اگر احساس ماجراجویی می کنید یک شلوار سرمه ای – را با یک ژاکت کش باف بافتنی باز ست کنید. تکنیک چشم دودی خود را تمرین کنید، و ویلا، شما یک بالرین گوتیک در حال ساخت هستید.

راحت ترین ترند مد لباس | استایل Balletcore

بادی سوییت ها، تاپ و ژاکت های شانه دار

اگر به دنبال فرصتی برای پوشیدن بادی سوییت بودید، اکنون شانس شماست. آنها یک گزینه بدون درز برای دستیابی به یک صحنه باله زیبا و صیقلی هستند. به سبک واقعی بالرین، با یک ژاکت شانه ای که فقط بازوها را می پوشاند، لایه لایه کنید. اگر خانمی با تنه بلند هستید، می‌دانیم که لباس‌های بدن همیشه راحت‌ترین نیستند. درعوض، یک تاپ کراپ شیک را انتخاب کنید تا آن را با کت های بلند ست کنید. آیا یک شب قرار در کتاب؟ لباس بافتنی خود را برای یک روز معمولی ذخیره کنید و برای داشتن حال و هوای عشوه‌آمیز در یک کرست بپوشانید. یک دامن بلند و روان انتخاب کنید و مطمئناً با لباسی که سرتان را برمی‌گرداند، دلتان را بیرون می‌کشید.

راحت ترین ترند مد لباس | استایل Balletcore

شلوار استایل Balletcore

بدون شک یک دامن روکش اصلی ترین تکه در کمد لباس یک بالرین است. با این حال، از فشار دادن مرزهای این کلاسیک نترسید. انواع بسیاری از دامن‌ها وجود دارد که به شما کمک می‌کنند به ظاهری که می‌خواهید برسید. در سرتاسر شهر در طیفی از طول‌ها از میکرو تا میدی و دارای سایه‌های لایه‌دار برای جذابیت بیشتر.

راحت ترین ترند مد لباس | استایل Balletcore

جای نگرانی نیست شلوار لی محبوبی که برای یوگا یا استراحت در خانه می پوشید مناسب است. آنها برای لایه بندی زیر پلک ایده آل هستند و در یک روز سرد پوشش می دهند.

بیشتر بخوانید: راهنمای استایل با شلوارک متناسب با فرم بدن

کفش و اکسسوری استایل Balletcore

انگشتان پا را نشانه بگیرید زیرا وقت آن است که در مورد کفش های باله صحبت کنید. آپارتمان‌های باله بی‌معنا هستند و تقریباً با هر چیزی سازگار هستند. آنها با روکش های پتنت، بافتنی، جیر و ساتن عرضه می شوند، بنابراین به راحتی می توان آنها را بالا و پایین کرد. اگر در حال برنامه‌ریزی لباس پیک نیک هستید و می‌خواهید تابستانی داشته باشید، صندل‌های اسپادری را انتخاب کنید. امتیاز اضافی برای جفتی که درست مانند کفش های باله به مچ پا بسته می شود. برای ملکه‌های ما که به دنبال راحتی هستند، در گرمکن‌های پا یا چکمه‌های لوکس UGG راحت باشید.

راحت ترین ترند مد لباس | استایل Balletcore راحت ترین ترند مد لباس | استایل Balletcore

بیشتر بخوانید: اکسسوری های ترند 1401

سخن پایانی : 

امیدواریم این استایل مورد پسند شما واقع شده باشد. همچنین پیشنهاد میکنیم مطلب استایل فرانسوی | نحوه ی پوشیدن لباس به روش زنان فرانسوی را بخوانید.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *