انواع مدل های سرهمی برای اندام های متفاوت

انواع مدل های سرهمی برای اندام های متفاوت

انواع مدل های سرهمی برای اندام های متفاوت :  اولین چیزی که در انتخاب و پوشیدن لباس اهمیت ویژه ای دارد اندام متناسب با لباسی است که انتخاب می کنید. این امکان وجود دارد که شما یک لباس بسیار زیبا و باکیفیت از یک برند معروف انتخاب کنید اما استایل نهایی مورد پسند شما نباشد و فکر می کنید که این لباس به شما نمی آید.

به طور طبیعی همه افراد اندام های متفاوتی با شکل خاص خود دارند. اصلا عجیب نیست که لباس هایی که می پوشید آنقدرها هم زیبا و جذاب نیستند که در تصورات شما مجسم می شوند. این موضوع در مورد انتخاب انواع سرهمی نیز صادق است.

انواع مدل های سرهمی برای اندام های متفاوتمدل سرهمی مجلسی در اینستا

انواع مدل های سرهمی برای اندام های متفاوتمدل سرهمی مجلسی در اینستا

انواع مدل های سرهمی برای اندام های متفاوت

اما راه حل مناسب برای این نگرانی چیست؟

در این مقاله به شما می گوییم که چه نوع اندامی برای پوشیدن لباس سرهمی مناسب است. تا پایان این مقاله با تیپزا همراه باشید.

هماهنگی بدن و لباس شما یک جادوی دست یافتنی است

لباس‌های سرهمی پس از سال‌ها دور ریختن، به‌طور گسترده به چرخه مد و لباس بازگشته‌اند. این سبک از لباس ها طرفداران زیادی دارد از دامن های جذاب، اسپرت یا به اصطلاح فیت گرفته تا دامن های راحتی و یا حتی رسمی. اما از کجا بفهمیم که این مدل از ابتدا به ما می آید و با استایل ما همخوانی دارد؟
انتخاب دامن مناسب برای استایل شما جدای از مدل آن به پارچه هم بستگی دارد پس برای انتخاب نهایی حتما به پارچه هم توجه کنید.

انواع مدل های سرهمی برای اندام های متفاوتمدل سرهمی مجلسی در اینستا

انواع مدل های سرهمی برای اندام های متفاوتمدل سرهمی مجلسی در اینستا

انواع مدل های سرهمی برای اندام های متفاوت

چگونه لباس مناسب برای تیپ اندام خود پیدا کنیم؟

بهترین انتخاب این است که یک بار این سبک لباس را امتحان کنید تا متوجه شوید کدام نوع سرهمی جین، سرهمی لَخت یا سرهمی جاذب و… سبک خود را مطابقت دهید. اما اگر جزئیات بدن خود را بدانید می توانید انتخاب خوبی داشته باشید.

انواع مدل های سرهمی برای اندام های متفاوتمدل سرهمی مجلسی در اینستا

انواع مدل های سرهمی برای اندام های متفاوتجذابترین مدل سرهمی 2023

سرهمی دخترانه بزرگسال

جذابیت لباس سرهمی  برای اندام ساعت شنی

به عنوان مثال اگر بدن شما به شکل ساعت شنی است سرهمی تنگ بسیار جذاب و چشم نواز خواهد بود. شانه های نسبتاً پهن، کمر باریک و پایین تنه به خوبی خودنمایی می کنند و اندام شما را به بهترین شکل ممکن نشان می دهند.

اگر این لباس دارای پارچه رسمی است این گزینه یک انتخاب بی نظیر برای مهمانی های شماست. داشتن یا نداشتن این نوع یقه تفاوت چندانی در استایل نهایی شما ایجاد نمی کند بسته به محیطی که در نظر دارید و رسمی یا غیر رسمی بودن می توانید از سرهمی بدون آستین یا بدون آستین استفاده کنید.

سرهمی دخترانه بزرگسالجذابترین مدل سرهمی 2023

مدل سرهمی مجلسی جذابترین مدل سرهمی

مدل سرهمی مجلسی

سرهمی برای افراد بلند قد نسبت به سرمی برای تیپ های مثلثی شکل

اگر اندام قد بلند و متناسبی دارید، سرهمی های جاذب با شلوار کوتاه یا برمودا، حتی لباس های گشاد هم برای اندام شما مناسب هستند. اما اگر تیپ بدنی شما مثلثی یا مثلثی معکوس است، توجه داشته باشید که این احتمال وجود دارد که سرم جذبی بدن شما را زیبا و جذاب نشان ندهد.

حتی ممکن است در زمان خرید به دلیل تفاوت سایز اندام بالا و پایین شما این لباس از یک طرف تنگ و از طرف دیگر گشاد باشد. در این صورت بهتر است اگر دوست دارید یک لباس گشاد داشته باشید، مدل گشاد و گشاد را انتخاب کنید که از بالا به پایین استایل شما را یکدست نشان دهد.

مدل سرهمی مجلسی جذابترین مدل سرهمی

مدل سرهمی مجلسی جذابترین مدل سرهمی

مدل سرهمی دخترانه

من بدن باریکی دارم، آیا برای من مناسب است؟

اگر کمر بلندتری دارید، پیدا کردن تناسب برای شما دشوار خواهد بود. اما اگر ریزه اندام هستید، استفاده از کمربند روی سرهمی یا انتخاب مدلی که خیلی گشاد نیست، در اندام شما مناسب تر و زیباتر می شود. یک ارسی بسیار گشاد ممکن است اندام شما را به زیبایی نشان ندهد و در واقع اندام ظریف شما در آن مدل گم شود.

در صورتی که یک سرهمی گشاد و بلند را انتخاب کرده‌اید، بهتر است یک کفش پاشنه‌ بلند را با این مدل ست نمایید تا کشیده‌تر و جذاب‌تر به نظر برسید.

مدل سرهمی دخترانهجذابترین مدل سرهمی

مدل سرهمی دخترانه

برای اندام های گلابی و سیبی شکل، محدودیتی برای انتخاب کرفس وجود دارد؟

اگر تیپ اندام شما گلابی شکل است، بهتر است برای جذابیت استایل خود یک سرهمی لَخت و گشاد انتخاب کنید. این نوع ممکن است انتخاب شما را محدود کند زیرا بالاتنه شما باریک است اما لگن بزرگتر از بالاتنه شماست.

سعی کنید در این تیپ اندام از سرهمی جین استفاده نکنید. شلوار جین و جوراب شلواری کشدار نیست و در نهایت لباس در قسمت بالاتنه برای شما گشاد اما در قسمت لگن تنگ و متناسب می شود.

قسمت میانی بدن شما به سبک سیب بزرگتر از سایر اندام ها است. به این ترتیب سرهمی ها کمتر از سایر انواع لباس ها برای شما جذاب تر و خاص تر به نظر می رسند.

با پوشیدن انواع لباس های راحتی در این تیپ اندام، قسمت میانی بدن شما بیش از حد معمول خودنمایی می کند و در نهایت ممکن است فکر کنید چاق به نظر می رسید. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم سرهمی که می خواهید را امتحان کنید شاید خوب باشد.

مدل سرهمی دخترانهجذابترین مدل سرهمی

مدل سرهمی دخترانهجذابترین مدل سرهمی

مدل سرهمی دخترانه

مناسب برای اندام های مستطیلی و کوتاه قد

اگر استایل بدن شما مستطیلی است، به دلیل یکنواختی تیپ بدنی شما لباس های گشاد و حتی سرهمی و حتی دمپایی مناسب شما خواهد بود. یک کت و شلوار جین ممکن است شما را بزرگتر از آنچه هستید نشان دهد، زیرا اندازه شانه ها، کمر و باسن شما یکسان است و این انتخاب ممکن است استایل شما را کاملا منعکس کند.

اگر قدتان بلند نیست یا قد نسبتا کوتاهی دارید، بهتر است از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید و کفش لژدار یا پاشنه‌دار متناسب با لباس هایتان را ست کنید. این امکان وجود دارد که سرهمی های کتانی یا شلوار جین تنگ شما را کوتاه تر از حد معمول نشان دهند.

البته این به تیپ بدن شما هم بستگی دارد. اگر قدتان کوتاه است و اندامی لاغر دارید می توانید از سرهمی مورد نظرتان استفاده کنید، فقط ممکن است به شلوار کوتاه نیاز داشته باشید.

مدل سرهمی دخترانهجذابترین مدل سرهمی

جذابترین مدل سرهمی

سخن پایانی:

به طور کلی چند سالی است که انواع لباس های سرهمی مورد پسند افراد مختلف اعم از زن و مرد و حتی کودکان و نوجوانان قرار گرفته است ترند این سبک لباس ها به دلیل راحتی و جذابیت زیاد آن برای مهمانی ها و حتی محیط های کاری است. از طرفی دیگر لباس های دهانی مقرون به صرفه هستند زیرا با خرید یک مدل سرهمی جذاب نیازی به خرید بلوز یا شلوار زنانه به صورت جداگانه نخواهید داشت و با یک خرید یک ست کامل خواهید داشت.شما همچنین میتوانید با کلیک برروی ژورنال جدید سرهمی زنانه و دخترانه این مقاله را هم بخوانید.

در مجموع اگر هرگز در زندگی خود از یک مدل استفاده نکرده اید ایده خوبی است که آن را برای یک بار هم که شده امتحان کنید شاید شما هم مشتری دائمی این سبک لباس شوید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *