آموزش استفاده از سنجاق سینه

  • توسط مریم
  • ۹ ماه پیش
  • 0
آموزش استفاده از سنجاق سینه

آموزش استفاده از سنجاق سینه

آموزش استفاده از سنجاق سینه : سنجاق های سینه یکی از اکسسوری های مهم در میان زنان هستند که می توانید از آنها در استایل خود استفاده کرده و لذت ببرید. در این مقاله نحوه استایل با سنجاق سینه را آموزش خواهید دید.

بیشتر بخوانید: 25 مدل دستبند طلا شیک مناسب برای خانم ها

سنجاق سینه چیست؟

سنجاق سینه سنجاق تزئینی است که بر روی یک تکه لباس بسته می شود. لباسی که سنجاق سینه را به آن سنجاق می کنید، وزن سنجاق را تحمل می کند. سنجاق‌ها دارای سنگ‌های قیمتی – مانند آمتیست، زمرد و یاقوت کبود – یا رنگ‌های زنده و طرح‌های استادانه در موادی مانند مینا و فلز هستند.

5 مدل استایل با سنجاق سینه

سنجاق سینه را به ژاکت وصل کنید.

یک سنجاق سینه زیر استخوان ترقوه ژاکت قرار دهید تا ظرافتی را به لباس خود اضافه کنید. هنگامی که سنجاق سینه خود را روی ژاکت خود سنجاق می‌کنید، از جمع کردن پارچه زیاد خودداری کنید – این امر می‌تواند باعث شود که مواد بافتنی به صورت دسته‌بندی شده و گره‌دار به نظر برسد.

آموزش استفاده از سنجاق سینه

آن را به عنوان گیره به یک لباس بلند متصل کنید.

یک لباس ساده را با اضافه کردن یک سنجاق به سمت چپ بالای لباس خود تزئین کنید. سنجاق‌ها با لباس‌های تک رنگ بهترین کار را دارند، زیرا پارچه‌هایی با طرح‌های پیچیده می‌توانند سنجاق را پنهان کنند. سعی کنید یک سنجاق گلدار را با یک لباس مشکی کوچک ست کنید تا به لباس خود اضافه کنید.

آموزش استفاده از سنجاق سینه

سنجاق های همسان را روی یقه پیراهن سنجاق کنید.

سنجاق‌های هماهنگ را به یقه سنجاق کنید تا پیراهن کلاسیک دکمه‌دار را بپوشانید. این یک راه ساده برای برجسته کردن یقه و زیبا کردن بلوز است. پین‌های نقره‌ای عیار را با سنجاق‌هایی با بدلیجات درخشان روی دکمه‌ای کلاسیک جفت کنید.

آموزش استفاده از سنجاق سینه

روسریتان را با آن محکم کنید.

از یک سنجاق به عنوان دکمه برای نگه داشتن روسری خود در جای خود استفاده کنید. روسری را دور گردن خود بپیچید و سنجاق سینه را در قسمت جلو و وسط سنجاق کنید تا روسری خود را محکم کنید و ظاهری مد جسورانه ایجاد کنید.

آموزش استفاده از سنجاق سینه

بیشتر بخوانید:مینی اسکارف چیست؟ کالکشن جدید مینی روسری

استایل با سنجاق سینه روی کت.

روی یقه کت یک سنجاق بپوشید تا توجه را به کت خود جلب کنید. می توانید یک سنجاق سینه به کت پشمی، کت، ژاکت جین یا ژاکت پشمی اضافه کنید. اگر ژاکت شما جیب سینه دارد، سنجاق سینه را روی جیب سنجاق کنید.

آموزش استفاده از سنجاق سینه

سخن پایانی: 

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید و با معرفی این 5 استایل بتوانید استفاده بهترین از سنجاق سینه خود داشته باشید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: 8 اکسسوری جدید مو ترند 2022

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *