آموزش استایل جین با بوت

  • توسط مریم
  • ۶ روز پیش
  • 0
آموزش استایل جین با بوت

آموزش استایل جین با بوت

آموزش استایل جین با بوت  : از چکمه های کابویی و شلوار جین بوتکات گرفته تا چکمه های پاشنه دار با شلوار جین تنگ، راه های مختلفی برای ست کردن مدل های مختلف بوت و جین وجود دارد. با نحوه پوشیدن این ترکیب کلاسیک برای ایجاد لباس‌های غیررسمی و شیک آشنا شوید. 

بیشتر بخوانید: چگونه شلوار جین فاق بلند بپوشیم؟

4 نوع شلوار جین برای پوشیدن با بوت

شلوار جین و چکمه ترکیبی کلاسیک هستند و شما می توانید در تمام طول سال مدل های مختلف شلوار جین را با چکمه بپوشید. جفت های زیر را در نظر بگیرید:

شلوار جین راسته: شلوار جین راسته در کل ساق پا به صورت مستقیم بالا و پایین است. این مدل شلوار جین را می توانید با بوت های مچ پا، چکمه های کابویی و چکمه های چلسی بپوشید.

آموزش استایل جین با بوت

شلوار جین اسکینی: شلوار جین تنگ در سرتاسر ساق پا، از ران تا مچ پا، تنگ است. شما می توانید این شلوار جین را با هر مدل بوتی بپوشید، اما برای چکمه های زانو ایده آل هستند زیرا به راحتی در چکمه ها قرار می گیرند.

آموزش استایل جین با بوت

شلوار جین بوت کات: شلوار جین بوت کات کمی در قسمت مچ پا گشاد می شود. شلوار جین بوت کات به خوبی با نیم بوت، نیم بوت، بوت زمستانی و چکمه کابویی ست می شود.

آموزش استایل جین با بوت

شلوار جین گشاد: شلوار جین گشاد در سرتاسر ساق پا بریده می‌شود، در اطراف وسط ران شروع به گشاد شدن می‌کند و سپس تا باز شدن ساق پا ادامه می‌یابد. می توانید شلوار جین گشاد را با نیم بوت، بوت یا چکمه های چلسی ست کنید.

آموزش استایل جین با بوت

6 ایده برای پوشیدن بوت با شلوار جین

شما می توانید انواع مدل های بوت را با شلوار جین بپوشید، از جمله چکمه های مچ پا، بوت های تا روی زانو، چکمه های کابویی، چکمه های رزمی و چکمه های هوای سرد. لباس های زیر را با شلوار جین و چکمه در نظر بگیرید:

به یک ظاهر معمولی در طول روز بروید. یک جفت نیم بوت با شلوار جین نزدیک و یک تی شرت یا ژاکت درشت بپوشید تا در طول روز ظاهری غیررسمی داشته باشید. برای راحتی بهینه می توانید چکمه های رزمی، چکمه های تخت یا چکمه هایی با پاشنه بلوک بپوشید.

شلوار جین خود را برای یک شب بیرون بپوشید. چکمه های پاشنه بلند یا چکمه هایی با تزیینات بپوشید تا ظاهری جذاب تر داشته باشید. شلوار جین تنگ مشکی یا شلوار جین شستشوی تیره را با تاپ و یک کت چرم مشکی بپوشید. از طرف دیگر، می‌توانید چکمه‌های پاشنه بلند تا روی زانو را با شلوار جین تنگ بپوشید تا ظاهری جذاب در شب داشته باشید.

در دفتر کار غیر رسمی بپوشید. یک نیم بوت جیر، یک چکمه مشکی از چرم یا چرم مصنوعی، یا یک نیم بوت مشکی را با شلوار جین تنگ تیره، یک پیراهن دکمه دار، و یک کت کتانی ست کنید تا ظاهری مناسب برای دفتر کار داشته باشید. یک تی شرت سفید و یک ژاکت کش باف پشمی نیز بسته به محیط اداری شما می تواند یک ظاهر غیر رسمی تجاری عالی باشد.

لباس هایی با رنگ های متضاد را امتحان کنید. شلوار جین سفید فقط برای تابستان نیست – می توانید شلوار جین و چکمه سفید را برای یک روز معمولی در پاییز و بهار ست کنید. شلوار جین سفید را با رنگ‌های تیره‌تر در بالا تضاد کنید، مانند ژاکت مشکی گشاد یا کت شلوار جین تیره.

برای زمستان لایه بندی کنید. یک جفت جین تنگ یا شلوار جین بوت‌کات را در چکمه‌های زمستانی خود بپوشانید و در طول ماه‌های زمستان یک ژاکت پف دار روشن بپوشید تا رنگ‌آمیزی داشته باشید.

یک نگاه غربی را امتحان کنید. چکمه‌های کابویی، شلوار جین بوت‌کات، پیراهن گشاد دکمه‌دار و کلاه گاوچرانی برای ظاهری سر تا پا غربی بپوشید.

سخن پایانی: 

همانطور که مشاهده کردید روش های بسیاری زیادی برای استایل جین با بوت وجود دارد که میتوانید همه آنها را امتحان کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم بخوانید:‌ آموزش ست شومیز با شلوار جین

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *