آموزش استایل با کفش مری جین

  • توسط مریم
  • ۸ روز پیش
  • 0
آموزش استایل با کفش مری جین

آموزش استایل با کفش مری جین

آموزش استایل با کفش مری جین : کفش مری جین کفشی کلاسیک و راحت و بسیار کاربردی است که سال هاست طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این کفش همه فن حریف را میشود با انواع لباس ها پوشید و لذت داشتن یک استایل شیک و کلاسیک را چشید. در این مطلب به آموزش استایل با کفش مری جین پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: هر کفش رو کجا بپوشیم؟ کفش مناسب موقعیت های مختلف

کفش های مری جین چیست؟

کفش های مری جین به طور سنتی مشکی، چرمی و کفش های پاشنه کم هستند که دارای بند نازکی هستند که در بالای پای شما با سگک بسته میشود. طراحان مدرن جزئیات مینیمالیستی مری جین مسطح سنتی را برای استفاده در سبک‌های مختلف کفش تطبیق داده‌اند. کاربرد یک جفت کفش مری جین کلاسیک کاملاً از محیط اداری به محیط‌ های معمولی، تغییر می‌کند.

چگونه لباس ها را با کفش های مری جین ست کنیم؟

هر کسی می تواند این مدل کفش کلاسیک و جاودانه را برای ست کردن با لباس های مختلف بپوشد. این لیست از ایده های لباس و نکات استایل را برای مری جین خود مرور کنید.

یک جفت جوراب سرگرم کننده اضافه کنید. یک جفت مری جین کلاسیک را با دامن یا شورت بپوشید، که به شما فرصتی عالی می دهد تا آنها را با جوراب های معمولی بپوشید.

آموزش استایل با کفش مری جین

شلواری طرح دار بپوشانید. به جای جوراب‌های سفید ، لباس مری جین مورد علاقه خود را با چند جوراب ساق پا دوزی شده، قد بلند یا جوراب شلواری بافت دار استایل کنید.

یک ظاهر حرفه ای بسازید. مری جینز کفش های مجلسی عالی برای ظاهرهای مختلف از جمله لباس های حرفه ای هستند. کفش‌های پاشنه‌دار مری جین خود را با دامن مدادی، جوراب شلواری، دکمه‌دار و یک کت بلند سایز برای لباس‌های مناسب دفتر که هنوز هم مد هستند، ست کنید.

آموزش استایل با کفش مری جین

استایل را عوض کنید. برای تغییر روند رو به جلو در کلاسیک، یک جفت پلت فرم مری جینز را در هر یک از ایده های لباس مورد علاقه خود بگنجانید. کفش را با شلوار جین راسته یا دامن ماکسی برای قد بیشتر، مدل دهید.

آن را معمولی نگه دارید. کفش‌های کتانی سفید معمولی را با لباس غیر رسمی مورد علاقه خود با مری جینز عوض کنید. کفش ها را با شلوارک جین، تی شرت و کیف شانه ای کوچک ست کنید تا ظاهری آرام داشته باشید. برای یک روز شیک از کارهای و جلسات، مری جین جیر را با شلوار جین تنگ، جوراب سفید و یک کت شلواری بپوشید تا ظاهری آرام و شیک داشته باشید.

یک دامن کوتاه اضافه کنید. مری جینز مشکی کلاسیک را با یک دامن چین دار و یک کت شلوار مناسب ست کنید تا ظاهری رترو دانش آموزان پیش دبستانی ایجاد کنید. یک جفت با پاشنه بلوک انتخاب کنید تا کمی قد به این ظاهر بازیگوش اضافه کنید.

آموزش استایل با کفش مری جین

ظاهری رسمی ایجاد کنید. اگر به دنبال یک کفش پاشنه بلند راحت برای رویدادهای رسمی، از عروسی گرفته تا فعالیت های کاری هستید، یک جفت پاشنه درشت مری جین با بند مچ پا ضخیم تر را انتخاب کنید.

آن را گرانج کنید. مری جین خود را با تور ماهی و شلوار جین گشاد ست کنید تا دوران گرانج را هدایت کنید. یک فلانل شطرنجی، کت چرم مصنوعی و کتانی را برای تکمیل ظاهر اضافه کنید.

آموزش استایل با کفش مری جین

سخن پایانی:

کفش مری جین یک کفش بی انتهاست که میتوانید استایل های متنوعی با ان داشته باشید. امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. همچنین بخوانید: کفش های مناسب لباس جامپ سوییت

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *