Men's style for women

چند لباس مهم مردانه که هر زنی باید داشته باشد

چند لباس مهم مردانه که هر زنی باید داشته باشد :‌ لباس های مردانه برای زنان ترند شده اند و همانطور که میدانید هیچ راهی بهتر از ترکیب سبک‌های مردانه و زنانه برای ایجاد ظاهری قدرتمند و متین وجود ندارد. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانیم: در اولین قرار چه بپوشیم؟

لباس با استایل فلسفی

هدف از امتحان لباس مردانه این است که یک یا دو عنصر مردانه را در لباس خود بگنجانید که در واقع زنانگی شما را برجسته می کند. برای تعادل مناسب، همیشه حداقل یک عنصر زنانه، مانند پاشنه‌های نوک تیز، یا اکسسوری‌هایی با رنگ روشن به کار ببرید. حتی چیزی به سادگی برای به پایان رساندن ظاهر با یک رژ لب پررنگ، زنانگی را تراوش می کند.

چند لباس مهم مردانه که هر زنی باید داشته باشد

پیراهن کلاسیک آکسفورد

با سبک های مختلف بازی کنید تا زمانی که امضای خود را پیدا کنید، اما مطمئن شوید که حداقل یک رویه سفید یکدست و ترد در ترکیب داشته باشید. داشتن حداقل یک پیراهن سفید دکمه دار در ساختار سنتی بسیار مهم است.

پیراهن‌های آکسفورد بهتر است دکمه‌ای را مستقیماً زیر سوتین داشته باشند، به طوری که وقتی لباس نیاز به ظاهری کم‌تنه و بدون دکمه دارد، بر اساس قرار دادن دکمه‌ها، قفسه ی سینه را به صورت مناسب نشان دهد. در غیر این صورت، اگر محل قرارگیری دکمه مستقیماً روی سوتین باز شود، هرگز نمی‌توانید به ظاهری کوتاه که بسیاری از کت و شلوارهای مردانه نیاز دارند، برسید.

چند لباس مهم مردانه که هر زنی باید داشته باشد

استفاده از کت بلیزر

هنگامی که در حال خرید یک بلیزر عالی هستید، گزینه‌هایی را در سایزی بالاتر از سایز معمولی خود امتحان کنید، اما اگر اندازه آن مناسب است، همیشه سایز آن را افزایش دهید.

باید بتوانید به راحتی دکمه‌های کت بلیزر را ببندید و مطمئن شوید که پشت ضربدری به شانه‌های شما می‌خورد، محکم است اما خیلی سفت نیست و از شانه واقعی شما خارج نمی‌شود. اگر یک کت شلوار مناسب است، باید کمی در ناحیه کمر نیز قوز کنید تا جذاب ترین حالت را ایجاد کنید.

چند لباس مهم مردانه که هر زنی باید داشته باشد

به دنبال بلیزرهایی با سوراخ بازو بلند باشید. در ابتدا ممکن است فکر کنید که لباس مناسب نیست یا خیلی تنگ است، اما یک برش در قسمت بالا، بدن را تا حد ممکن باریک، بلند و لاغر می کند. این کار توهم بازوهای دراز و لاغر و پشتی باریک را ایجاد می کند. شانه هایی را پیدا کنید که محکم دوخته شده و به خوبی به بازو متصل شده اند. با تناسب مناسب، در نهایت باهوش به نظر می رسید.

ببیشتر بخوانیم : چند مدل کیف زنانه برای استایل های مختلف

استایل به سبک ترنچ

ایده پشت این شکل این است که برای ارتقای عملکرد، راحتی و زیبایی طراحی شده است و واقعاً برای همه اشکال بدن مناسب است. اغلب از یک لباس ساده به عنوان یک پالت خالی برای برجسته کردن هر اکسسوری جدیدی که به دست آورده‌اید استفاده کنید، زیرا این لباس باعث می‌شود که یک پاشنه نگین دار یا گردنبند چند رنگ نقطه کانونی اصلی لباس باشد و واقعاً به کانون توجه تبدیل شود، به خصوص اگر سنگر به آن توجه شود.

چند لباس مهم مردانه که هر زنی باید داشته باشد

سخن پایانی:

این ۴ استایل زیبا از پرطرفدارترین استایل های زنانه با لباس های مردانه هستند که هرجایی میتوانید از آنها استفاده کنید . همچنین بخوانید: پیراهن مناسب اندام شما

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *