عناصر اصلی استایل کژوال مردانه جذاب

عناصر اصلی استایل کژوال مردانه جذاب

عناصر اصلی استایل کژوال مردانه جذاب : داشتن استایل کژوال مردانی یکی از آن روش هایی است که به جذاب شدن مردان کمک میکند. و اگر کلید های اصلی این استایل را بدانید میتوانید مانند یک استایلیش استایل خود را دیزاین کنید. بنابراین، ما اینجا در تیپزا می‌خواهیم این تعریف مبهم را باز کنیم و کمک کنیم که دقیقاً استایل کژوال جذاب مردانه چیست و چه تکه‌هایی از لباس‌هایی را که باید به کمد لباس خود اضافه کنید تا به شما کمک کند استایل بعدی خود را بسازید.

بیشتر بخوانید: چطور استایل اسمارت کژوال مردانه را به خوبی ست کنیم؟

کلید اصلی داشتن یک استایل کژوال جذاب چیست؟ 

در نهایت، همانطور که از نامگذاری لباس مشخص است ، اول جذاب، دوم معمولی. هنگامی که شک دارید و این باید در تمام زمینه های زندگی شما صدق کند مطمئن باشید و هوشمندانه تر لباس بپوشید. مردم می گویند بهتر است بیش از حد لباس پوشیده باشید تا اینکه به دلایلی خوب لباس کم بپوشید. برای مثال، وقتی دیگران از لباس چینی، پیراهن و کتانی به تن دارند، با پوشیدن یک تی‌شرت، شورت‌های دوخت و چند کفش کتانی سفید و شفاف، از حضور در یک رویداد متنفر هستید.

اکنون که این موضوع را روشن کردیم، لوازم اصلی کمد لباس را معرفی میکنیم تا به شما ایده دهیم که چه چیزی برای لباس‌های کژوال هوشمند و چیدمان لباس بعدی شما مهم به نظر می‌رسد.

ژاکت ها و کت های بلیزر

آنها بیش از حد ساختارمند هستند و فقط لباس های شرکتی را شامل میشوند. اینها را برای رویدادهای رسمی به درستی حفظ کنید. با این حال، اگر می‌خواهید به انتهای طیف هوشمندانه‌تر تکیه کنید، یک بلیزر کژوال هوشمند، باید جزء اصلی باشد.

ترکیبات پنبه و کتان گزینه مناسب برای ماه‌های گرم‌تر است (کتان به تنهایی می‌تواند شکننده باشد) و پشم مرینوس یا ترکیب پشم و ابریشم باید در زمستان استفاده شود. به سراغ کت‌های بدون خط و شانه‌های نرم یا کت‌های بدون ساختار با جیب‌های تکه‌ای و دکمه‌های کارآمد بروید تا اگر هوا گرم است، آستین‌ها را کمی بچرخانید.

عناصر اصلی استایل کژوال مردانه جذاب

کت های ترنچ نیز گزینه های سبک کاملاً قابل قبولی هستند که در مورد اسمارت-کژوال نیز صدق میکنند. شاید یک تی شرت راه راه زیر و یک شلوار منظم فشرده. بله، الان دارید صحبت می کنید.

از رنگ‌های ساده استفاده کنید، اما از آزمایش سایه‌های پررنگ‌تر آبی، شرابی، قهوه‌ای مایل به زرد یا طرح‌های عجیب و غریب نترسید. فقط در مورد رنگ‌های جدید، نئون یا چاپ‌های زشت و ناپسند زیاده‌روی نکنید.

بلوزهای کژوال

یک پیراهن تک رنگ در رنگ سنتی یک گزینه مطمئن است، اما مطمئنا تنها گزینه شما نیست. پیراهن های کژوال طرح دار (مثلاً راه راه یا پیراهن های تازی زیبا) یا حتی پیراهن های چاپ شده، شخصیت را به استایل شما می آورند و اگر به دنبال بالا رفتن از آن هستید، می توانید آن را با قطعات کلاسیک تر در جاهای دیگر متعادل کنید.  این روزها حتی پیراهن های چاپ شده نیز کاملاً مشکلی ندارند. فقط رنگ های زیادی را با هم ترکیب نکنید.

عناصر اصلی استایل کژوال مردانه جذاب

نکته مهم: پیراهن دکمه‌دار برای مردان در مورد پیراهن‌های کژوال بی‌معنا است. اگر در تابستان یکی از آن ها را می پوشید، یک پیراهن کژوال هوشمند سبک تر یا روشن تر را امتحان کنید.

تیشرت های کژوال

اینجاست که کد لباس کژوال می تواند به نفع مردانی باشد که دوست دارند با لباس خود کمی تنبل باشند یا واقعاً ایده پوشیدن پیراهن دکمه دار را دوست ندارند. به طور قطع می توان تی شرت ها را به عنوان لباس های کژوال در نظر گرفت، اما قوانینی وجود دارد که باید رعایت شوند.

عناصر اصلی استایل کژوال مردانه جذاب

یک تی شرت کژوال هوشمند بخش کاملاً قابل قبولی از کمد لباس های غیررسمی هوشمند است، اما مطمئن شوید که فقط به اصول اولیه پایبند هستید. به سراغ یک تی شرت ترد و مجهز با یقه سر گرد بروید. این به برجسته کردن شانه های پهن و پوشاندن پوست تا حد امکان کمک می کند. از پارچه های نازک خودداری کنید. در این استایل تی‌شرت‌های یقه V در اینجا کاملا ممنوع هستند.

شلوار و شلوار جین کژوال

همانند نیمه بالایی خود، وقتی نوبت به پوشیدن شلوار می‌رسد، می‌توانید از طبیعت غیررسمی‌تر «هوشمندانه‌تر» در نظر گرفته شده برای لباس خود استفاده کنید. این بدان معنی است که می توانید پوشیدن شلوار کت و شلوار یا شلوار رسمی را به طور کامل فراموش کنید و به جای آن یک جین چینی یا یک جین باریک بخرید.

عناصر اصلی استایل کژوال مردانه جذاب

با این حال، هنوز قوانینی وجود دارد که باید از آنها پیروی کرد. شلوار خود را مرتب نگه دارید، رنگ‌ها را خنثی نگه دارید و آن‌ها کوتاه انتخاب کنید تا از چین‌خوردگی زشت روی کفش‌تان جلوگیری کنید.

اگر تصمیم به پوشیدن یک شلوار جین دارید، باید سعی کنید سایه های تیره تری از جین آبی بپوشید یا به سراغ شلوار جین مشکی بروید و از شلوارهای جین زاپ دار خودداری کنید. در حالت ایده آل، جین خود را با یک پیراهن یا تی شرت و یک بلیزر ست کنید.

کفش ها و کتانی ها

قانون این است که آنها را با نیمه بالایی لباس خود هماهنگ کنید. مثلاً آکسفورد را با شلوارک و پیراهن آکسفورد کتان نپوشید. اگر تولد 30 سالگی یکی از دوستانتان است، حتماً یک جفت کفش ورزشی سفید تمیز یا چکمه‌های چلسی بپوشید. با این حال، اگر به یک عروسی می روید، باید به جای آن یک جفت کفش مجلسی غیررسمی هوشمند بپوشید.

عناصر اصلی استایل کژوال مردانه جذاب

اکسسوری ها

کراوات اختیاری است  آن را با پیراهن خود هماهنگ کنید، و اطمینان حاصل کنید که از هنک هایی که خیلی جسور یا ساختگی هستند اجتناب می کنید.

همچنین باید مطمئن شوید که یک کمربند به ترکیب اضافه می کنید تا مطمئن شوید که سبک را درک می کنید. لزوماً نیازی به شیک‌ترین کمربند چرمی تمام‌غلات از برندهای طراح سطح بالا ندارید، زیرا مطمئناً می‌توانید با موادی مانند کمربندهای بافته شده و پارچه‌ای بازی کنید.

عناصر اصلی استایل کژوال مردانه جذاب

عینک آفتابی برای روز ضروری است (مخصوصاً اگر شریک مکالمه شما کمی کسل کننده باشد و چشمان شما پریشان باشد). فریم های محافظه کار سیاه یا قهوه ای مناسب هستند اگر بقیه لباس شما رنگ زیادی داشته باشد.

سخن پایانی: امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید و با رعایت قوانین بالا استایل بسیار مناسبی را برای خود بسازید . همچنین میتوانید مطلب استایل کژوال چیست؟ چطور استایل شیک و ساده ای داشته باشیم؟ را بخوانید.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *