چند مدل کیف زنانه برای استایل های مختلف

چند مدل کیف زنانه برای استایل های مختلف

چند مدل کیف زنانه برای استایل های مختلف : هیچ استایلی بدون یک کیف مناسب و هماهنگ کامل نمی شود بسیاری از افراد از کیف به عنوان وسیله ای کاربردی برای جابجایی وسایل خود استفاده می کنند، اما افراد زیادی هم هستند که فکر می کنند کیف اکسسوری است که به تکمیل استایل آنها کمک می کند.

آنها تصمیم می گیرند با کیف خود زیبایی استایل خود را به دیگران نشان دهند برای این دسته از افراد کیف درست مثل ساعت است باید تاثیر داشته باشد و زیبایی دستانشان را نشان دهد. فرقی نمی کند که در کدام دسته قرار می گیرید، قبل از هر انتخابی باید استفاده از شیئی را که در دست دارید یا حمل می کنید بدانید.

در این متن از مجله تیپزا قصد داریم ابتدا به معرفی انواع کیف زنانه بپردازیم و در نهایت نکات ساده ای را ارائه دهیم که به وسیله آن می توانید استایل خود را طراحی کنید. برای 36 مدل از جدیدترین مدل کیف اسپرت دخترانه این مقاله را هم بخوانید.

چند مدل کیف زنانه برای استایل های مختلف

انواع کیف با توجه به استایل مختلف

چند مدل کیف زنانه برای استایل های مختلف شما از کدام مردم هستید؟ کسانی که معمولا استایل راحتی دارند و از کیف های ضربدری استفاده می کنند یا کیف دستی را ترجیح می دهید؟ بهتر است هر فردی با هر سلیقه ای با انواع کیف و کاربرد آن آشنا باشد.

البته در انتخاب کیف باید به مدل کفشی که می پوشید هم نگاه کنید، چه از نظر هماهنگی رنگ و چه نوع و مدل آن، کیف و کفش باید در یک دسته باشند.

1. کوله پشتی برای جابجایی وسایل زیاد

کوله پشتی ها معمولا در اندازه های مختلف ارائه می شوند، اما معمولاً محتویات بیشتری نسبت به کیف های دستی دارند. به دلیل حمل وسایل بیشتر، این کیف ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانید آن ها را به دو دست آویزان کنید تا وزن زیادی را روی شانه های شما حمل نکنند.

این کیف ها معمولا برای سفرهای کاری یا رفتن به دانشگاه استفاده می شوند. البته افرادی که سر کار می روند و لپ تاپ با خود حمل می کنند نیز این مدل کیف را به انواع دیگر ترجیح می دهند.

چند مدل کیف زنانه برای استایل های مختلف

2. کیف های کمری در سال های اخیر ترند شده اند

این کیف ها به قدری کوچک هستند که فشار زیادی به کمر وارد نمی کنند و حتی جنس آن ها به گونه ای است که خود کیف وزن زیادی ندارد. برخی برندها به این مدل کیف ها FUNNY PACK نیز می گویند.

این به این دلیل است که معمولاً در استایل های بسیار غیر رسمی استفاده می شود. به عبارت دیگر شما کسی را نمی بینید که کیف کمری با یک جفت کفش یا کفش پاشنه بلند بپوشد، کیف های کمری انتخاب بسیار خوبی هستند.

چند مدل کیف زنانه برای استایل های مختلف

3. کیف‌های هوبو یا Bindle، کیف‌هایی از جنس پارچه و طراحی شلخته

این کیف ها معمولاً بسیار جادار هستند و از پارچه ساخته می شوند. در گذشته معمولاً افرادی که از ثروت مالی زیادی برخوردار نبودند از این مدل کیف استفاده می کردند زیرا بسیار کاربردی به نظر می رسید و می توان از آنها برای مصارف مختلف استفاده کرد.

برخی از مادران از این مدل کیف برای جابجایی وسایل کوچک خود استفاده می کنند خانم ها معمولا از این مدل کیف برای رفتن به محل کار یا خرید استفاده می کنند و در این میان این کیف به کیف هوبو معروف است.

چند مدل کیف زنانه برای استایل های مختلف

4. کیف‌های جعبه‌ای دستی برای مهمانی های خاص

کیف های جعبه ای معمولاً در اندازه ای طراحی می شوند که به راحتی می توانید در دست بگیرید و نیازی به حمل نداشته باشید. با این حال معمولا برای آنها مچ بند در نظر گرفته می شود.

خانم‌ها معمولا در مهمانی‌های رسمی که لباسی تیره به تن داشته باشند، با یک کیف جعبه‌ای براق کمی استایل خود را چالشی‌تر کرده و لوازمی مثل موبایل یا رژلب خود را در آن قرار می‌دهند.

چند مدل کیف زنانه برای استایل های مختلف

5. کیف بولینگ، کیف های محبوب امروزه

در گذشته مدل کیف در بین بازیکنان بولینگ رایج بود و به شکل استوانه ای طراحی می شد. شکل استوانه ای این کیف ها بعدها مردم را به سمت طراحی جذاب آن سوق داد و امروزه در بین بسیاری از کیف های زنانه شاهد این مدل کیف ها هستیم.

کیف هایی که در طرفین گرد به نظر می رسند اما در جلو تقریباً مستطیل شکل هستند معمولا هم بند بلند و هم بند کوتاه دارند. معمولا خانم هایی که کفش های چرمی یا اسپرت می پوشند علاقه زیادی به این مدل کیف ها دارند در واقع خانم هایی با ظاهر خیلی رسمی و کفش پاشنه بلند زیاد از آن استفاده نمی کنند.

6. کیف های تخت مستطیلی یا کیف های کوتاه و باریک زنانه

کارمندان علاقه زیادی به کیف های دستی رسمی دارند و از طرفی حمل کیف های بسیار سنگین برایشان سخت است و ترجیح می دهند فقط چند مدرک و گوشی موبایل را به شرکت ببرند. ما به این افراد کیف های اداری باریکی پیشنهاد می کنیم که خیلی جادار نیستند اما حس کارمند بودن را حفظ می کنند.

 کیف زنانه

7. کیف های سبدی در سبک های فانتزی

کیف های سبدی درست مانند یک کیف طراحی شده اند که لبه آن با نخ جمع شده و بسته می شود. در ترند 1401 این کیف ها در رنگ های شاد و براق طراحی شده اند که می توانید با رنگ های متنوع ست کنید.

 کیف زنانه

8. کیف های کلاچ راحتی 

این کیف ها معمولا از یک بند بلند و یک دسته بسیار کوتاه تشکیل شده اند. جیب های روی کیف استفاده از آن ها را بسیار آسان کرده است. کیف های شب یا کیف راحتی دخترانه معمولا لبه ای دارند که با یک سگک کوچک بسته می شود اندازه این کیف ها نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک است.

 کیف زنانه

9. کیف های شانه ضربدری برای پیاده‌روی‌ها

این کیف ها معمولا در سایز متوسط طراحی می شوند. معمولا افراد هنگام راه رفتن وسایل زیادی با خود حمل نمی کنند، بنابراین جیب های زیادی را در کیف های ضربدری نخواهید دید.

خانم هایی که علاقه زیادی به لباس های ورزشی دارند و دوست ندارند یک شی اضافی با دست خود حمل کنند، معمولا از این مدل کیف استقبال می کنند.

 کیف زنانه

10. کیف هایی که به عنوان کیف های پزشکی شناخته می شوند 

علت نام گذاری این کیف ها این است که پزشکان معمولا وسایل خود را در کیسه هایی با این سایز و مدل جابجا می کنند. کیف های متوسط تا بزرگ که معمولاً سایز بزرگ دارند را می توان برای سفرهای تک نفره بدون چمدان دستی استفاده کرد.

 کیف زنانه

11. کیف های پاکتی برای مهمانی های رسمی

همانطور که از نام آن مشخص است، این کیف ها دقیقاً مانند یک پاکت نامه طراحی شده اند. در ترند سال 2022 دسته کیف های زنجیره ای طراحی شده است تا کسانی که دوست ندارند از کمربندهای زنجیری استفاده کنند بتوانند با دسته بندی این کیف ها استایل خود را کمی رسمی تر کنند بهتر است از این کیف ها با کفش های پاشنه بلند ست کنید.

 کیف زنانه

 

12. کیف های شب برای درخشش در مهمانی های شبانه

کیف های شب معمولا در اندازه کوچک طراحی می شوند زیرا به عنوان یک اکسسوری عمل می کنند. در ترند سال 2022 این کیف ها با طرح های شلوغ و براق به بازار عرضه شده اند. اگر لباس های ساده انتخاب کرده اید، کیف های براق و شلوغ را برای شب انتخاب کنید. آنها مانند یک گردنبند زیبا به سبک شما به نظر می رسند.

 کیف زنانه

 

13. کیف‌های فلپ همه‌کاره برای هر هدفی

این کیف ها از پوششی تشکیل شده اند که به جای زیپ کیف، کل فضای داخلی را می پوشاند. این کیف ها معمولا توسط یک محفظه زیپ دار به دو قسمت تقسیم می شوند. بسیار کاربردی هستند و نه تنها برای رفت و آمدهای غیررسمی بلکه به دلیل تنوع بالای طرح و رنگ می توانید از آن ها برای مهمانی ها نیز استفاده کنید.

 کیف زنانه

14. کیف های فریم یا مستطیل و مربع

این کیف ها برای استایل های رسمی انتخاب بسیار هوشمندانه ای هستند. با این حال، به دلیل ساختار قوی، برخی علاقه چندانی به آنها نشان نداده اند.

کیف های قاب معمولا به گونه ای طراحی می شوند که با قرار دادن لوازم خود در آن ها تغییر شکل ندهند و به همین دلیل افرادی که استایل منظم و اتوکشی دارند، از کیف های مستطیلی یا مربعی زیاد استفاده می کنند.

15. کیف های میکرو یا مینی، ترند 2022

آنچه اغلب در سال 2022 دیده می شود کیف های رنگی کوچکی هستند که تقریباً در هر سبکی جای خود را پیدا کرده اند. کیف هایی که به اندازه یک کف دست شروع می شوند و به 20 سانتی متر می رسند.

این کیف‌ها هم به صورت دستی، دوشی، ضربدری و کمری طراحی شده‌اند. شما با این کیف لوازم زیادی را نمی‌توانید به همراه داشته باشید، پس اگر به فکر حمل لوازم کودکتان هستید بدانید که کیف‌های سایز کوچک کمکی چندانی به شما نخواهد کرد.

 کیف زنانه

در پایان

قبل از انتخاب باید با انواع کیف آشنا شوید. آنچه در این متن تقدیم شما می شود تنها تعدادی از کیف هایی است که می توانید به عنوان یک خانم از آنها استفاده کنید.

فقط مشخص کنید که استایل اسپرت دارید یا رسمی سپس بسته به نوع کفشی که به آن علاقه دارید می توانید کیف مورد نظر خود را انتخاب کنید. در انتخاب کیف باید دقت زیادی داشته باشید زیرا یکی از مولفه های استایلی است که در نگاه اول به چشم می خورد و افراد زیادی استایل شما را بر اساس کیفیت کیفی که در دست دارید تحلیل می کنند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *