چطور خوب لباس بپوشیم؟ مخصوص استایل مردانه

چطور خوب لباس بپوشیم؟ مخصوص استایل مردانه

چطور خوب لباس بپوشیم؟ مخصوص استایل مردانه : در زندگی به اندازه کافی قوانین وجود دارد. با این حال برخی برای کمک وجود دارند. مانند قوانینی که بر نحوه لباس پوشیدن خوب حاکم است. البته، هر مرد یا زنی که در مورد چنین چیزهایی نظر دارد، از تجربه شخصی صحبت می کند  و بدون شک آنچه برای یکی کار می کند همیشه برای دیگری کار نمی کند.

یا آنچه برای یکی کار می کند توسط دیگری بیش از حد عابر پیاده یا بیش از حد آوانگارد در نظر گرفته می شود. بنابراین، وقتی صحبت از لباس پوشیدن به میان می آید، همیشه باید آنها را از نظر ظاهری در نظر گرفت.

چطور خوب لباس بپوشیم؟ مخصوص استایل مردانه

چطور خوب لباس بپوشیم؟ مخصوص استایل مردانه

اما توصیه خوب این است که هرگز از آن غافل نشوید، و وقتی لباس های مردانه غنی تر و متنوع تر می شوند آزمایشی تر و فراوان تر می شوند در لحظات سردرگمی و شک و تردید نسبت به خود آگاهی بیشتری پیدا می کنند.

این “قوانین” معمولاً در تاریخ پایه گذاری شده اند  آنها برای نسل ها کار کرده اند بنابراین می توان تصور کرد که امروز نیز به خوبی کار می کنند. و آن‌ها معمولاً در چیزهای بدیهی پایه‌گذاری می‌شوند بسیار بدیهی است که اغلب نادیده گرفته می‌شوند: ترجیح برای تناسب خوب، کیفیت بالا، تطبیق پذیری، ارزش خوب،

مطمئناً قوانین بسیاری غیر از آنچه در اینجا ارائه شده است وجود دارد. برخی از این موارد را شاید خودتان قبلاً کشف کرده باشید. به هر حال، این بخشی از لذت لباس است که هیچ قانونی نباید مانع آن شود: لباس جدید را امتحان کنید، ببینید که آیا به شما می آید یا نه، ببینید چه احساسی در شما ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید» چطور استایل اسمارت کژوال مردانه را به خوبی ست کنیم؟

اما این قوانین آزمون زمان خود را پس داده اند و هنگامی که در کنار هم مورد استفاده قرار می گیرند، به عنوان یک راهنمای مطمئن در مورد نحوه خوب لباس پوشیدن امروز عمل می کنند.

چطور خوب لباس بپوشیم؟ مخصوص استایل مردانه

1. کت و شلوار را خوب بپوشید

کلید زیبا به نظر رسیدن کت و شلوار تناسب اندام است. اگر در حال خرید کت و شلواری هستید، روی تناسب شانه ها تمرکز کنید زیرا  تغییر قفسه سینه و کمر کار نسبتاً آسانی است.

در مورد پوشیدن کت و شلوار دورهمی احتیاط کنید مگر اینکه به دنبال یک تیپ کامل دورهمی باشید، زیرا در انزوا کت و شلوار ظاهری جدید پیدا می کند.

کلاسیک بهترین و مفیدترین است  تیره دو دکمه، تک سینه، در جزئیات متوسط. “این خسته کننده نیست. کت و شلوار یک لباس است. ایده این است که به این کت و شلوار به عنوان یک بوم برای ایجاد ایده های مختلف فردیت در اطراف فکر کنید.

چطور خوب لباس بپوشیم؟ مخصوص استایل مردانه

2. عاقلانه در یک ساعت سرمایه گذاری کنید

ساعت مانند یک اثر هنری است آن را انتخاب کنید زیرا دوستش دارید نه به این دلیل که فکر می کنید ممکن است پول در بیاورد. ساعت ها شخصی هستند گذر شما را در زمان مشخص می کند.

مدل‌های اسپرت زیبا، کاربردی با هر چیزی مطابقت دارند و می‌توانند استایل های  سخت پوشیدن روزمره را تحمل کنند. با این حال یک ساعت هنوز باید برای شما مناسب باشد باید احساس راحتی داشته باشد و از نظر اندازه و زیبایی نسبت به مچ دست شما نیز مناسب باشد

شیک پوشی آقایان

بیشتر بخوانید» 27 مدل جلیقه مردانه شیک مناسب برای استایل رسمی

3. از رنگ دوری نکنید

چه در لباس‌های غیررسمی یا رسمی باشد کمی رنگ‌ها را به کار ببرید. الیور اسپنسر ، طراح لباس مردانه، می‌گوید: «بیشتر مردان به ناحق از آن می‌ترسند  آنها از هر چیزی که سرمه‌ای یا خاکستری نباشد می‌ترسانند.

اما رنگ نیز می تواند بی انتها باشد برای مثال یک کت و شلوار سبز می‌تواند به‌ویژه جذاب به نظر برسد، در حالی که  رنگ‌های صورتی، سبز، خردلی و سایه‌های روشن‌تر آبی را به‌عنوان سایه‌های همه‌کاره مخصوصاً در تمام طول سال توصیه می‌کند که کل لباس شما را زیبا می‌کند اما او اضافه می‌کند که وقتی صحبت از رنگ می‌شود کمتر چیزی بیشتر است.

شیک پوشی آقایان

4. شلوار جین مناسب بپوشید

پرکاربردترین برش محبوب ترین پوشاک جهان در تمام دوران شلوار جین در مدلهای فاق بلند و فاق کوتاه است. او توصیه می‌کند: «در قسمت ران پهن‌تر است، بنابراین راحت است اما باریک است بنابراین با کفش‌های اسپرت یا کفش‌های کتانی ست میشود.

این بهترین مدل لباس پوشیدن در تمام طول سال است عاقلان جین تیره و خام را نیز خواهند پوشید و به افرادی که از قبل مضطرب شده اند سکوی وسیعی خواهند داد. تمام لذت جین این است که با نحوه پوشیدن آن پیر می شود.

شیک پوشی آقایان

5. مراقب ظاهر خود باشید

این همان توصیه ای است که ما در شما ممکن است ارائه دهد اما اگر پول سرمایه گذاری کرده اید و روی لباس خود فکر کرده اید مراقب آن باشید از چوب لباسی های چوبی برای پیراهن و از درختان کفش برای بهترین کفش های خود استفاده کنید. کت و شلوار خود را خشک شویی و اتو کنید.

لباس‌های خود را به طور منظم بشویید و در حالت ایده‌آل آن‌ها را خشک کنید (می‌تواند باعث خراب شدن پارچه شود). و کفش ها را جلا بدهید به همین ترتیب فقط پوست کت چرمی شما نیست که باید از آن مراقبت کنید همین امر در مورد کتی که هر روز می پوشید نیز صدق می کند.

یک رژیم ساده اما نه کمتر محکم ایجاد کنید موهای خود را اتو بزنید و ناخن های خود را کوتاه کنید.

شیک پوشی آقایان

6. بهترین کفش را انتخاب کنید

هر چیز مزاحم ممکن است در حال حاضر خوب به نظر برسد اما خیلی سریع عجیب به نظر می رسد کفش‌های باکیفیت  استاندارد طلایی که نمونه‌های با کفی  نوعی سرمایه‌گذاری است

بیشتر بخوانید» ست لباس با کفش کتانی اسپرت مردانه

7. اکسسوری را به حداقل برسانید

اکسسوری مانند کراوات ها و مربع های جیبی به لباس های کلاسیک جلا  می بخشند اما مراقب نحوه استفاده از آنها باشید بهترین کار این است که با انتخاب یک یا دو رنگ آنها را با لباسی که می پوشید هماهنگ کنید.

وقتی صحبت از ترکیب پیراهن و کراوات به میان می آید کراوات یا مربع جیب خود را در سایه تیره تر از کت خود بپوشید. و در مورد اکسسوری نیز زیاده روی نکنید اگر شک دارید فکر کنید کمتر بیشتر است و یک اکسسوری را حذف کنید.

شیک پوشی آقایان

8 خودتان را بشناسید

چیزهای کمی وجود دارد که کمتر شیکتر از لباس پوشیدن مردی است که فکر می‌کند باید لباس بپوشد تا آن چیزی که واقعاً احساس می‌کند با او مطابقت دارد. البته در این مورد اخطارهایی وجود دارد: هیچ جایزه ای برای لباس پوشیدن مانند دلقک های رودئو وجود ندارد، مگر اینکه واقعاً یکی از آنها باشید.

9. در عینک کوتاهی نکنید

برای یافتن عینک مناسب برای خود وقت بگذارید آنچه را که در آن احساس خوبی دارید بخرید با در نظر گرفتن فرم صورت خود  اما با در نظر گرفتن خط بالایی فریم ها با فرم ابروهایتان – صاف با  منحنی  و مدل موهایتان. خرید فریم‌های ارزان قیمت و فروش لنزهای گران‌قیمت فایده‌ای ندارد زیرا به هر حال فریم‌ها به‌زودی نازک به نظر می‌رسند.

12. لباس بیرونی همه کاره را انتخاب کنید

ممکن است وسوسه پوشیدن یک سبک کلاسیک باشد، اما پارچه‌های تکنیکی مدرن در سایه‌های تیره‌تر و برش‌های آسان کت‌ها را همان چیزی که باید باشند می‌سازند  سبک و قابل تنفس اما همچنین به‌خوبی محافظ هستند. به جای آن یک کت را به عنوان لایه نهایی خود در نظر بگیرید  کتی که می توانید به اندازه لازم یا کمتر از آن بپوشید.

شیک پوشی آقایان

13. بدانید چه زمانی قوانین را زیر پا بگذارید

بدانید چه زمانی باید از قوانین لباس مانند کراوات مشکی پیروی کنید و بدانید چه زمانی آنها را بشکنید. برخی به دلیل خوبی آنجا هستند، معمولاً به این دلیل که موقعیت آن را ایجاب می کند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *