با کمک استایل مینیمال لباس خودتان را انتخاب کنید!

با کمک استایل مینیمال لباس خودتان را انتخاب کنید!

با کمک استایل مینیمال لباس خودتان را انتخاب کنید! استایل مینیمالیستی همیشه یکی از محبوب ترین استایل ها در دنیای مد بوده است. استایل مینیمالیستی برگرفته از استایل هنری مینیمالیسم یا ساده‌سازی است که دنیای مد را تغییر داده است.

این استایل مد بر سادگی تاکید دارد و به مردم یادآوری می کند که بدون استفاده از لباس های پر زرق و برق و لایه لایه می توانند جذاب به نظر برسند. این استایل منحصر به فرد جذابیت منحصر به فردی دارد به همین دلیل است که بسیاری از مردم عاشق استایل مینیمالیسم می شوند. در این مقاله قصد داریم شما را با استایل مینیمال آشنا کنیم.

با کمک استایل مینیمال لباس خودتان را انتخاب کنید!

مینیمالیسم چیست؟

قبل از اینکه استایل مینیمالیسم را بشناسید لازم است با تفکر مینیمالیسم آشنا شوید. مینیمالیسم یا هنر ساده انگارانه، مکتبی از هنر است که مبتنی بر سادگی بیان و روش های ساده و عاری از پیچیدگی معمول فلسفی است.

این استایل هنری سعی می کند هر چیز اضافی را حذف کند تا بیشتر روی چیزهای مهم تمرکز کند به زبان ساده، مینیمالیسم ممکن است به معنای مالکیت کمتر باشد و استایل مینیمالیستی ممکن است به معنای ساده‌سازی باشد.

با کمک استایل مینیمال لباس خودتان را انتخاب کنید!استایل مینیمال تابستانی

با کمک استایل مینیمال لباس خودتان را انتخاب کنید!

در حالی که بیشتر گرایش‌های استایل مینیمالیسم از کشورهای اسکاندیناوی می‌آیند و شهروندان این کشورها سال‌ها است که از استایل مینیمالیسم در پوشش خود استفاده می‌کنند.

امروزه رویکرد بی‌لباس یا لباس ساده به پدیده‌ای جهانی تبدیل شده است که می‌توان آن را به عنوان یک پدیده در نظر گرفت. انقلابی علیه سرعت بالا و زندگی ماشینی. زیبایی مد مینیمالیستی این است که توجه همه سنین را به خود جلب می کند. اگر به دنبال یک استایل ساده و زیبا هستید، استایل مینیمال پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

با کمک استایل مینیمال لباس خودتان را انتخاب کنید!استایل مینیمال تابستانی

استایل مینیمال تابستانی

چگونه یک رنگ استایل مینیمال انتخاب کنیم؟

استایل مد مینیمالیستی معمولا از رنگ های خنثی در استایل افراد نهایت استفاده را می کند رنگ هایی مانند مشکی، سفید، بژ و قهوه ای که معمولا مکمل یکدیگر هستند در استایل مینیمالیستی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

لباس هایی با این رنگ ها را می توان تقریبا در همه جا پوشید و از این نظر مطمئن باشید که چنین رنگ هایی سادگی شما را به جذابیتی دیدنی تبدیل می کند.

توجه داشته باشید که حرکت به سمت مد مینیمالیستی به معنای خالی کردن کمد لباس شما از لباس های رنگارنگ نیست باید سعی کنید از رنگ های خنثی نهایت استفاده را ببرید.

استایل مینیمال تابستانیاستایل مینیمال تابستانی

استایل مینیمال تابستانی

مثلا وقتی پیراهن خود را با رنگ روشن انتخاب می کنید بهتر است رنگ شلوار را از رنگ های خنثی انتخاب کنید. از رنگ ها به درستی استفاده کنید؛ اجازه دهید رنگ های خنثی شخصیت های اصلی لباس شما باشند.

برای داشتن یک استایل مینیمال باید به اصول اولیه بازگردید!

هنگامی که تصمیم می گیرید یک استایل مینیمالیست داشته باشید، شما و کمد لباستان باید یک هدف داشته باشید. به اصول قبلی برگردید مطمئناً قبل از اینکه جهان با تهاجم رسانه ای مواجه شود و پیچیده تر شود.

دنیای مد از اصول ساده و البته مهم پیروی می کرد. اگر می خواهید به استایل مد مینیمالیستی لباس بپوشید، ابتدا باید به اصول اولیه بازگردید. شما را به یاد ژاکت های ضخیم، شلوار جین مشکی، دکمه های ساده و … اصول مینیمال می اندازد.

استایل مینیمال تابستانی

لباس های مینیمالیستی پرکاربرد!

استایل مد مینیمالیستی به دلیل تاکید بر مختصر و ساده بودن، لباس های خاصی را به همراه دارد وجود لباس های مینیمالیستی در کمد لباس به شما کمک می کند تا ست های لباس مینیمالیست زیبا را انتخاب کنید. در ادامه چند لباس مینیمال پرکاربرد را معرفی کرده ایم:

✅ شلوار جین: اولین نیاز هر کمد لباس بدون شک شلوار جین است شلوار جین مینیمالیستی ساده و معمولا مشکی است.

✅ شلوار کتان: یکی دیگر از انتخاب های زنان و مردان برای استایل مینیمالیست جذاب، شلوارهای کتان ساده هستند.

✅ پیراهن های سفید: این پیراهن ها با دکمه های ساده و بدون زرق و برق، یکی از دلایل اصلی جذابیت استایل مینیمال شما خواهند بود.

استایل مینیمال

✅ پلیور: افرادی که به سبک مینیمالیستی لباس می پوشند زیبایی پلیورها را در فصل پاییز به خوبی می شناسند و از این لباس مینیمال استفاده می کنند تا به استایل خود جذابیت دهند.

✅ یقه اسکی: یکی از لباس های زمستانی به استایل مینیمال، یقه اسکی است که طرفداران زیادی دارد و به راحتی با یک شلوار کتان و جین ساده ترکیب می شود.

✅ مانتوهای کلاسیک: برای افرادی که طرفدار مانتو هستند، مانتوهای کلاسیک یک انتخاب مینیمال جذاب خواهد بود.

✅ تی شرت ساده: بدون شک وقتی صحبت از استایل مینیمالیستی می شود، یک تی شرت ساده یکی از جذاب ترین اجناس برای آقایان و خانم ها خواهد بود.

✅ تی شرت راه راه: برای داشتن استایل مینیمال نیازی به استفاده از لباس های تک رنگ ندارید برای مثال تی شرت های راه راه انتخاب جذابی برای استایل مینیمال شما خواهد بود.

✅ دامن ساده: خانم هایی که علاقه زیادی به پوشیدن دامن دارند می توانند از جذابیت مدل های ساده در استایل خود استفاده کنند.

✅ پیراهن های ساده و بلند زنانه: انتخاب این پیراهن ها برای شرکت در مهمانی ها انتخاب هوشمندانه ای است که زیبایی استایل مینیمال شما را به رخ می کشد.

استایل مینیمال

✅ مانتو و پالتو ساده: از دیگر لباس زنانه برای استایل مینیمال، مانتوها و پالتوهای ساده هستند که معمولا در رنگ هایی مانند بژ، کرم، مشکی و سفید به استایل شما می درخشند.

✅ کفش و کتانی ورزشی مینیمالیستی: اگر به دنبال تکمیل استایل مینیمالیست خود هستید حتما از کفش های چهار گوش، کفش های کتانی یا چکمه های ساده و کلاسیک و حتی صندل های تابستانی ساده استفاده کنید.

مدل صورت و مو به استایل مینیمالیستی!

مهمترین چیز در آرایش مو و صورت مینیمال طبیعی بودن است اجازه دهید لباس های مینیمالیستی شما با طبیعی نگه داشتن صورت و مدل موهایتان ساده بدرخشند. به قدرت سادگی در دنیای مد ایمان داشته باشید و بگذارید طبیعت زیبای شما آشکار شود.

استایل مینیمال

اکسسوری به استایل مینیمالیستی!

همانطور که در ابتدا ذکر شد، اساس تفکر مینیمالیستی مبتنی بر ساده سازی است بنابراین هنگام انتخاب لباس باید در نظر داشته باشید که هر چیز اضافی می تواند استایل مینیمال شما را نقض کند.

هنگام استفاده از اکسسوری به خاطر داشته باشید که فقط مهمترین آنها می توانند برای شما کار کنند ساعت، کیف پول، گردنبند، انگشتر و در برخی موارد اکسسوری ها می توانند برای این استایل مناسب باشند به شرطی که همه آن ها ساده باشند.

استایل مینیمالیستی به عنوان یک ایده محبوب جهانی این روزها وارد زندگی بسیاری از افراد شده است و حتی بسیاری از برندهای معروف دنیای مد مانند کوکو شنل، گوچی، ورساچه و ... را با خود به همراه آورده است. در این مقاله سعی کردیم شما را به شما معرفی کنیم به استایل مینیمال نظر شما در مورد سبک مینیمالیستی چیست؟

استایل مینیمال

استایل مینیمالیستی چیست؟

استایل مینیمالیستی به استایلی گفته می شود که در آن از هر چیز ولخرجی و پر زرق و برق پرهیز شود و لباس شما ساده اما جذاب باشند.

آیا از رنگ های جیغ در استایل مینیمال استفاده می شود؟

سفید، مشکی، قهوه‌ای، بژ و سایه‌های آن‌ها معمولاً پرکاربردترین رنگ‌های استایل مینیمالیستی هستند، اما در صورت تمایل می‌توانید از رنگ‌های پرانرژی مانند قرمز نیز در این استایل استفاده کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *