مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022

مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022

مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022 : از آنجا که دانش آموزان و دانشجویان بیشتر اوقات کفش اسپرت  خود را می پوشند و مجبورند در راه دانشگاه ، مدرسه ، بین کلاس ها و زنگ ورزش یا بدنسازی ، کفش های راحت و اسپرت بپوشند.

پا دومین قلب بدن انسان است بنابراین خرید کفش راحت بسیار مهم است و نباید از این موضوع مهم غافل شوید انواع مختلفی از کفش های اسپرت دانشجویی در بازار وجود دارد که هر کدام کاربرد و طرفداران خاص خود را دارند.

خرید کفش اسپرت یکی از خریدهای مورد علاقه دانشجویان است و آنها دوست دارند کفش های کتانی که می پوشند علاوه بر زیبایی بسیار راحت باشند.

در ایران به کفش های غیر رسمی و کژوال کفش اسپرت می گویند کفش های کتانی بسیار راحت و مناسب پیاده روی روزانه دانشگاه و مدرسه هستند و این مدل کفش معمولاً با لباس های راحت و معمولی پوشیده می شود. این مدل کفش اسپرت دخترانه و پسرانه هر ساله در طرح ها و رنگ های مختلف طراحی و استقبال می شود.

مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022

کفش دانشجویی راحتی اسپرت (Slip on Shoe)

کفش راحتی اسپرت که در دنیا به نام کفش slip-on شناخته شده است، یک کفش کژوال یا غیر رسمی مناسب پیاده‌روی یا استایل دانشجویی است. در نگاه اول شکل کفش بسیار ساده است و تفاوتی در استایل شما ایجاد نمی‌کند. با این حال این مدل کفش اسپرت پسرانه و دخترانه را می‌توانید با هر مدل پیراهن مردانه، تیشرت، مانتو، شلوار جین اسپرت سِت کنید.

هنگامی که این مدل کفش اسپرت وارد بازار شد، تنها اسکیت بازها آن را به پا می‌کردند. این روزها کفش راحتی اسپرت، یکی از کفش‌های مورد علاقه دانشجویان است.

این کفش علاوه بر زیبایی، مدل و رنگ‌های گوناگونی دارد. اگر خرید کفش slip-onرا در لیست خود قرار دهید، نه تنها پشیمان نمی‌شوید، بلکه به یکی از کفش‌های مورد علاقه و بسیار راحت شما تبدیل خواهد شد.

مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022

اگر دوست دارید با کفش راحتی یک استایل دانشجویی شیک داشته باشید، می‌توانید این مدل کفش را با شلوار جین مام استایل یا شلوار جذب سِت کنید.

همچنین می‌توانید یک بلوز مردانه یا مانتو آبی راه‌راه بلند به تن کنید. اکسسوری‌های رنگی مانند دستبند و عینک آفتابی نیز ایده بسیار خوبی است تا کفش شما جلوه ساده‌ای در استایلتان ایجاد نکند.

کفش اسپرت ال استار

کفش کتانی All-Star Converse یکی از آن کفش هایی است که هیچ وقت قدیمی نمی شود در سال 2017 ، این برند صدمین سالگرد و موفقیت خود را در جهان جشن گرفت.

در ابتدا این مدل کفش توسط بسکتبالیست ها پوشیده می شد زیرا کفش راحت و انعطاف پذیر است. کفش های کانورس یک کفش به یاد ماندنی است که اکثر دانش آموزان در مدرسه می پوشند و ساعت ها با آنها وقت می گذرانند.

اما این مدل کفش اسپرت فقط برای دانش آموزان مناسب نیست و دانش آموزان و کسانی که می خواهند کفشی راحت و منعطف داشته باشند و ساعت ها در راه و بین کلاس ها پیاده روی کنند ، از این انتخاب پشیمان نخواهند شد. اکنون زمان آن است که به خرید All Star Converse فکر کنید و به پاهای خود راحتی دهید.

جوانان و نوجوانان این مدل کفش اسپرت را علاوه بر محیط مدرسه و دانشگاه در پارک ، بسکتبال و اسکیت بازی می کنند و هرگز از راحتی و زیبایی این کفش ناراضی نیستند.

مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022

 

اگر شما هم دوست دارید استایلی غیر رسمی و کژوال داشته باشید  این کفش های کتانی بهترین انتخابی هستند که می توانید با یک تی شرت مردانه سفید و شلوار جین بپوشید.

کفش های All-Star Converse ، سفید و مشکی ، محبوب ترین مدل های این کفش های کتانی در جهان هستند و سال هاست که این برند این کفش را بدون ایجاد تغییر در طراحی  در بین جوانان به فروش می رساند و به موفقیت بزرگی دست یافت چند سال بعد شرکت کفش Converse رنگ ها و طرح های متفاوتی را به بازار عرضه کرد و تا به امروز هرگز محبوبیت خود را از دست نداده است.

اگر می خواهید استایل کژوال داشته باشید ، کانورس سفید و مشکی بهترین انتخاب در بین کفش های کتانی است و می توانید این کفش را با هر لباسی که دوست دارید ست کنید. در واقع هیچ رنگی وجود ندارد که با سفید و سیاه ست نشود.

اگر می خواهید یک استایل دانشجویی جذاب داشته باشید ، می توانید از یک کانورس کاملاً سفید یا رنگی استفاده کنید. اگر انتخاب شما کانورس سفید است ، ترکیب این مدل کفش اسپرت با تی شرت مردانه یا کت بلند رنگی ، انتخابی هوشمندانه در استایل دانشجویی است.

همچنین می توانید از اکسسوری رنگی و عینک آفتابی برای جلوه ای متمایز استفاده کنید. با این حال اگر رنگ را به سفید ترجیح می دهید استفاده از رنگ های مکمل استایل شما را خاص تر و چشمگیرتر می کند.

مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022مدل کیف و کفش دانشجویی دخترانه و پسرانه

مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022

کفش اسپرت کالج

برخی از کفش های راحت و اسپرت همیشه جای خود را در بین جوانان حفظ کرده و در هر فروشگاه کفشی یافت می شوند. کفش های کالج که در جهان به عنوان کفش Boat shoes معروف هستند بسیار راحت و در عین حال زیبا هستند.

این مدل کفش های اسپرت دخترانه در سال 1930 وارد صنعت مد شد و از آن زمان مردان و زنان این کفش ها را با استایل غیر رسمی یا کژوال ست میکردند کفش های اسپرت کالج برای اوایل پاییز  زمانی که باران نمی بارد ، مناسب هستند. بنابراین دست به کار شوید ، کت رنگارنگ و کت پاییزی خود را از کمد بیرون بیاورید تا سبک دانشجویی متفاوتی با یک کالج اسپرت شیک داشته باشید.

مدل کیف و کفش دانشجویی دخترانه و پسرانه

مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022

کفش اسپرت اسنیکرز

کفش های کتانی به اندازه کفش های قدیمی محبوب نیستند و هرکسی می تواند در مکان های غیر اسپرت مانند دانشگاه و مدرسه کفش اسپرت بپوشد.

این مدل کفش اسپرت همیشه در بین مردان و زنان در هر سنی محبوب خواهد بود و در صنعت مد باقی خواهد ماند.کفش کتانی کفشی است که می توانید این روزها در خیابان مدرسه و دانشگاه بدون هیچ مناسبت اسپرت بپوشید.

ریشه کلمه (Sneaker) از کلمه Sneak به معنی راه رفتن آرام و بی سر و صدا است که تفاوت این کفش اسپرت با یک کفش رسمی با زیره چرمی را نشان می دهد.

کفش های کتانی به دلیل زیبایی تنوع و راحتی خود اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و می توانید با لباس های کژوال و نیمه رسمی استایلی راحت و شیک داشته باشید. علاوه بر مدرسه و دانشگاه ، کفش های کتانی را می توانید به سبک خیابانی ، دوچرخه سواری و پیاده روی بپوشید.

اگر از طرفداران کفش های کتانی سفید یا مشکی هستید بلوز و کت رنگی مردانه انتخاب بهتری است  زیرا رنگ های یکنواخت و خنثی سبک شما را تکرار می کند ، اما استفاده از یک لباس رنگی باعث می شود استایل شما متفاوت از دیگران باشد.

شلوارهای گشاد برای کفش های کتانی مناسب نیستند و مدل کتانی شما در استایل شما گم می شود. شلوار جین  شلوار جین به سبک مام ، شلوار جذب انتخاب های بهتری برای این مدل کفش هستند.

مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022مدل کیف و کفش دانشجویی دخترانه و پسرانه

مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022

اگر می خواهید یک اکسسوری زیبا متناسب با استایل دانشجویی خود انتخاب کنید دستبندهای بافته شده ، گردنبندهای ظریف و گردنبندهای ظریف یک ایده زیبا هستند همچنین عینک های دودی گرد و مشکی رنگی یا کلاسیک برای استایل کژوال دانشجویی مناسب است.

اگر دوست دارید در پاییز و زمستان کفش اسپرت بپوشید کت چرم مردانه  کت بارانی زنانه و شلوار جین جاذب به همراه حداقل کیف یا کوله پشتی دانشجویی استایل شما را خاص می کند.

این روزها کفش های سفید در بین جوانان طرفداران زیادی دارد و برخلاف سال های گذشته که افراد کمی به دنبال کفش سفید می رفتنه هر خانم یا آقایی خوش سلیقه یک جفت کفش کتانی غیر اسپرت در کمد خود دارد. می توانید کفش های کتانی سفید را با پیراهن مردانه رنگی یا کت گلدار ست کنید.
کیف و کفش سالهاست که در بین دانش آموزان محبوب است  اما این روزها در صنعت مد  شما در انتخاب آزاد هستید. به همین دلیل خانم ها از کیف های چرمی مشکی ، قهوه ای و سرمه ای استقبال کرده اند و هرکسی با سلیقه منحصر به فرد خود استایل خود را انتخاب می کند.

مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022مدل کیف و کفش دانشجویی دخترانه و پسرانه

مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022

کفش اسپرت دانشجویی

بسیاری از مردان و زنان یک جفت کفش با قیمت بالا می خرند اما هنگامی که در این فاصله کوتاه قدم می زنند برای همیشه از کفش خداحافظی می کنند و آن را در گنجه کثیف و بدون استفاده می گذارند. به نظر شما یک کفش چه مشکلاتی می تواند داشته باشد که ممکن است کنار بگذارید؟ یا در خرید کفش با چه مشکلاتی روبرو هستید؟

مدل کفش اسپرت دانشجویی دخترانه و پسرانه 2022مدل کیف و کفش دانشجویی دخترانه و پسرانه

چه سایز کفشی برای پاهای شما مناسب است؟

انتخاب اندازه کفش اشتباه یک اشتباه رایج در بین مردان و زنان است. اکثر مردم کفش های خود را با اندازه اشتباه خریداری می کنند و ممکن است باعث ایجاد زخم یا تاول در پای آنها شود. البته شما نمی خواهید اتفاق بدی برای پاهای شما رخ دهد تا به این قلب دوم بدن آسیب برساند.

هنگامی که یک کفش نو به پا می‌کنید، حرف‌های کفش فروش را از یک گوش بشنوید و از گوش دیگر بیرون بریزید. هیچ کفشی از عرض یا طول جا باز نمی‌کند و هیچ کفش بزرگی با یک کفی، متناسب و سایز پای شما نمی‌شود. اگر کمی با کفش بزرگ یا کوچک‌تر از سایز پای خود راه بروید، پس از مدتی پایتان تاول می‌زند یا از پایتان خارج می‌شود.

ابتدا یک دقیقه با کفش جدید راه بروید در صورت احساس ناراحتی در پا یا مچ پا کفش بخرید. حتی اگر کفش مورد علاقه شما باشد  هرگز نمی توانید آن را بپوشید. از این رو  کفش در گوشه ای می ماند و کثیف می شود.

کفش اسپرت دانشجوییمدل کیف و کفش دانشجویی دخترانه و پسرانه

کفش اسپرت دانشجویی

چرا بعد از مدتی در کفش های اسپرت احساس ناراحتی می کنیم؟

ما فکر می کنیم هرچه بیشتر با کفش راه می رویم  کفش راحت تر می شود. تحقیقات نشان می دهد که طول عمر یک کفش اسپرت 500 تا 1000 کیلومتر است. به عبارت دیگر  شما می توانید 500 تا 1000 کیلومتر را با یک کفش پیاده روی کنید. بنابراین پس از مدتی  استاندارد کفش از بین می رود.

بهترین زمان برای خرید یک کفش اسپرت جدید زمانی است که:

• شما احساس راحتی در کفش قدیمی‌تان نمی‌کنید.
• کفش بزرگ شده و پایتان از آن خارج می‌شود.
• رویه کفش پاره شده است.
• کف کفش اسپرت شکسته یا پاره شده است.

کفش اسپرت دانشجوییمدل کیف و کفش دانشجویی دخترانه و پسرانه

کفش اسپرت دانشجوییمدل کیف و کفش دانشجویی دخترانه و پسرانه

کفش اسپرت دانشجوییمدل کیف و کفش دانشجویی دخترانه و پسرانه

کفش اسپرت دانشجوییمدل کیف و کفش دانشجویی دخترانه و پسرانه

کفش اسپرت دانشجوییمدل کیف و کفش دانشجویی دخترانه و پسرانه

کفش اسپرت دانشجوییمدل کیف و کفش دانشجویی دخترانه و پسرانه

کفش اسپرت دانشجویی

سخن آخر»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که میدانید این مدل کفش اسپرت بسیار شیک برای یک تیپ کژوال مناسب است و جدا از استایل دانشجویی یک استایل خیابانی مناسب است. شما همچنین میتوانید با کلیک برروی جدیدترین مدل کفش کتانی دخترانه و پسرانه 2021 این مقاله را هم بخوانید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *