انتخاب لباس آقایان برای انواع رنگ پوست

انتخاب لباس آقایان برای انواع رنگ پوست

انتخاب لباس آقایان برای انواع رنگ پوست : یکی از رازهای مد این است که رنگ مناسب پوست خود را انتخاب کنید. این مقاله را بخوانید تا بدانید چه لباسی بیشتر به شما می آید. نه تنها مدل ، بلکه انتخاب رنگ لباس نیز مسئله مهمی است که هریک از ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم.

یکی از نکاتی که در انتخاب رنگ لباس باید به آن توجه کنیم رنگ پوست بدن ماست. در واقع رنگ لباسی که می پوشیم باید با رنگ پوست ما مطابقت داشته باشد.

در غیر این صورت ما کسل کننده و بی روح به نظر می رسیم اگر می خواهید بدانید لباس چه رنگی مناسب پوست شماست و چگونه لباس ها را بر اساس رنگ پوست انتخاب کنید  شما را به خواندن این مطلب دعوت می کنیم.

اگر پوست روشن دارید  انتخاب لباس بر اساس رنگ پوست باید به گونه ای باشد که ظاهر خود را با کمک لباس رنگ کنید. در حقیقت رنگ هایی که با پوست شما تضاد ایجاد می کنند بهترین انتخاب برای شما خواهند بود.

انتخاب لباس آقایان برای انواع رنگ پوست

رنگهای مناسب

رنگ های تیره مانند خاکستری ، قهوه ای ، کبدی ، سبز ، زرشکی و آبی تیره به زیبایی با رنگ پوست شما هماهنگ می شوند. بنابراین برای انتخاب لباس بر اساس رنگ پوست ، باید سراغ این رنگ ها بروید.

بیشتر بخوانید» استایلی شیک زمستانه با هودی مردانه + تصاویر

لباس ها را بر اساس رنگ پوست انتخاب کنید

رنگهای نامناسب

از آنجا که پوست شما روشن است ، اگر لباسهای روشن یا رنگهای پاستلی بپوشید ، کدر و کسل کننده به نظر خواهید رسید. این در مورد رنگهای خنثی مانند کرم ، سفید ، بژ و ؛ بنابراین ، بهتر است برای انتخاب لباس به دنبال رنگ های تیره تر مانند شتر خاکی یا خاکستری تیره باشید.

البته منظور ما کشیدن رنگ های روشن در اطراف نیست ، بلکه باید چنین رنگ هایی را با رنگ های تیره تر ترکیب کنید تا ظاهر شما جذاب شود.

انتخاب لباس آقایان برای انواع رنگ پوست

لباس هایی را بر اساس رنگ پوست سبز و معمولی

مردانی که پوست سبز یا معمولی دارند در انتخاب لباس بر اساس رنگ پوست بازتر هستند. چون پوست آنها گرم است ، برخلاف پوست روشن ، با رنگ های بیشتری ست می شود.

رنگهای مناسب

اگر چه اکثر رنگ‌ها به پوست شما می‌آید اما پیشنهاد ما این است که رنگ‌های کمی روشن‌تر یا کمی تیره‌تر از رنگ پوستتان به تن کنید. به عنوان مثال به جای رنگ شنی گرم، رنگ بژ روشن را انتخاب کنید یا پیراهنی به رنگ بنفش حتما در کمدتان داشته باشید. در روزهای گرم سال نیز رنگ سفید می‌تواند بهترین انتخاب برایتان باشد.

انتخاب لباس آقایان برای انواع رنگ پوست

لباس ها را بر اساس رنگ پوست انتخاب کنید

از آنجا که پوست شما زرد یا سبز است  بهتر است از رنگ هایی که حاوی هر دو هستند اجتناب کنید. رنگ هایی که دقیقا همرنگ پوست شما هستند مانند سبز زیتونی ، زرد خردلی ، سبز پسته ای و کاراملی به ویژه در موقعیت های رسمی نپوشید. اگر پوست برنزه دارید می توانید از سر تا پا یا رنگ های پاستلی سفید بپوشید.

بیشتر بخوانید» راهنمای انتخاب جلیقه مناسب برای آقایان

آقایان با پوست تیره مانند پوست سبز در انتخاب آزاد هستند.

خوشبختانه مردانی که دارای این رنگ پوست هستند محدودیت زیادی در انتخاب رنگ لباس خود ندارند به عنوان مثال می توانند رنگ آبی ، سبز یا فیروزه ای بپوشند. تنها چیزی که باید به آن توجه کنند این است که رنگ لباس های خود را متعادل کنند.

لباس آقایان

بیشتر بخوانید» ترند لباس اسپرت مردانه برای افراد شیک پوش

رنگهای نامناسب برای پوست تیره

قهوه یکی از رنگهایی است که باید از آن اجتناب کنید. همانطور که رنگهای روشن با پوستهای روشن همخوانی ندارند ، رنگ قهوه ای نیز به دلیل شباهت با رنگ پوست شما انتخاب مناسبی نیست.

همچنین اگرچه مشکی و سرمه ای دو رنگی هستند که بیشتر در کمد لباس های مردانه یافت می شوند ، اما بهتر است استفاده از آنها را به حداقل برسانید و هنگام انتخاب لباس سراغ آنها نروید.

لباس آقایان

سخن آخر»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که گفتیم انتخاب لباس براساس رنگ پوست شما بسیار مهم است زیرا اگر این موضوع اهمیت داده نشود باعث میشود استایل شما جذاب بنظر نرسد و هم قیافه و هم نوع لباس شما را نامتعادل کند شما چه پیشنهادی دارید ایا با نکات گفته شده موافقید ؟ برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *