آموزش بستن توربان با شال و روسری + تصاویر

آموزش بستن توربان با شال و روسری + تصاویر

آموزش بستن توربان با شال و روسری + تصاویر : در این مقاله از تیپزا تصاویری از انواع توربان مجلسی و روش های بستن توربان را در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده ایم و امیدواریم از مشاهده طرح های این اکسسوری زیبا لذت ببرید.

مدل توربان مجلسی انواع اکسسوری های زیبا و متفاوت است که می توانید در همه فصول سال از آن استفاده کنید و این اکسسوری خاص برای خانم هایی است که می خواهند حجاب خود را در هر شرایطی و در عین حال به روزتر و جذاب تر حفظ کنند. به نظر می رسد آنها یک انتخاب خوب و ایده آل هستند.

آموزش بستن توربان با شال و روسری + تصاویر

مدل توربان شیک و نحوه بستن آنها

توربان در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است و شما می توانید با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری خود  از بین این طرح های مختلف ، عمامه ای شیک و زیبا انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که می توانید با استفاده از شال و روسری ساده و گلدار بهترین عمامه را برای خود بسازید که در این صورت باید کمی خلاقیت به خرج دهید. در مطالب قبلی آموزش بستن روسری با حجاب همراه با عکس را مشاهده کردید. در ادامه این مقاله از تیپزا مدل توربان مجلسی و نحوه بستن این اکسسوری منحصر به فرد را مشاهده خواهید کرد.

آموزش بستن توربان با شال و روسری + تصاویر

آموزش بستن توربان مجلسی

روشهای مختلفی برای بستن توربان (سربند) وجود دارد و در صورت تمایل می توانید توربان را ببندید تا موهای شما قابل مشاهده نباشد. همچنین می توانید قسمتی از موها را از زیر نوار سر بیرون بکشید.

روش اول

ساده ترین راه برای بستن توربان استفاده از شال یا روسری کوچک است برای بستن توربان با این روش باید روسری یا دستمال را تا کنید ، سپس توربان را از زیر موهای خود رد دهید و در نهایت توربان را در قسمت جلوی سر ببندید تا به یک طرف متمایل شود.

آموزش بستن توربان با شال و روسری + تصاویر

روش دوم

روسری را به صورت مثلثی تا بزنید و از قسمتی که تا زده اید روسری را به شکل مثلث معکوسی روی سر خود قرار دهید و گره بزنید سپس قسمت مثلث شکل را زیر گره ای که زده اید پنهان نمایید و دسته ها را نیز به شکل دلخواه خود درآورید.

توربان مجلسی

روش سوم

این روش بیشتر جنبه تزیینی دارد و برای بستن توربان به کمک این روش ابتدا موهایتان را در پشت سر ببندید و موهای قسمت جلوی سر را هم به دور توربان ببندید و در نهایت توربان را در پشت سر گره بزنید.

توربان مجلسی

روش چهارم

از این روش اغلب توریست های خارجی استفاده می کنند. ابتدا شال را در پشت سر خود گره بزنید و گره دوم را نیز به صورت پاپیونی بزنید و توربان را برای جذابیت بیشتر به یک سمت متمایل نمایید.

توربان مجلسی

روش پنجم

ابتدا شال را در قسمت پشت سر خود گره بزنید سپس دسته های شال را به یک سمت متمایل کنید و دور یکدیگر بپیچانید و دسته ای را که پیچیده اید به شکل سر فر دهید و به کمک گیره این قسمت را در جایی مناسب فیکس نمایید.

توربان مجلسی

طرح های توربان مجلسی

سربند یک انتخاب مناسب و ایده آل برای زنانی است که می خواهند در مهمانی ها مجالس یا سفرهای خارجی حجاب داشته باشند. همچنین می توانید از توربان زیر روسری یا شال استفاده کنید.

از سربند فقط برای داشتن حجاب استفاده نمی شود و اگر شما برای بستن و فرم دادن موهایتان هیچ ایده ای ندارید می توانید از این اکسسوری استفاده نمایید.

توربان مجلسی

توربان مجلسی

توربان پاپیون دار

در ادامه توجه شما را به چند مدل توربان مجلسی جلب می کنیم که در صورت تمایل می توانید از این طرح ها الگو بگیرید و توربان با طرح و رنگ مناسب برای خود تهیه کنید.

آموزش بستن توربان با شال و روسری + تصاویر

ویدیو آموزشی نحوه بستن توربان مجلسی 

سخن آخر»

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد توربان های مجلسی را میتوانید آماده خریداری کنید اما اگر دنبال تنوع ایده و خلاقیت جدیدی هستید با یک شال و یا روسری تمرین کنید و بهترین توربان را خودتان داشته باشید! شما همچنین میتوانید با کلیک برروی طرز دوخت توربان مجلسی مطالعه کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *