7 نکات مهم برای قبل از ست کردن کیف و کفش زنانه

7 نکته مهم برای ست کردن کیف و کفش زنانه

7 نکته مهم برای ست کردن کیف و کفش زنانه : استایل هر خانمی در مورد سلیقه و حتی شخصیت او چیزهای زیادی می گوید و کیف و کفش زنانه بخش مهمی از این استایل است. برای اینکه بتوانید کیف و کفش خود را به بهترین شکل ممکن انتخاب کنید ، بهتر است ابتدا هشت قانون مهم ست کیف و کفش را بدانید و سپس خرید آن را شروع کنید پس تا آخر این مقاله همراه تیپزا باشید.

7 نکات مهم برای قبل از ست کردن کیف و کفش زنانه

موقعیت خاص را بدانید 

هر موقعیتی به کیف و کفش خاص خود نیاز دارد همانطور که امکان شرکت در عروسی با کوله پشتی چرم و اسپرت زنانه وجود ندارد امکان رفتن به کلاس با کفش پاشنه بلند و کیف کلاچ در دانشگاه وجود ندارد به همین دلیل است که باید شرایط محیطی را که قرار است در آن حضور داشته باشید درک کنید و سپس خرید را شروع کنید.

به طور کلی کفش های پاشنه بلند یا کتانی با کوله پشتی و کیف های بزرگ برای موقعیت های روزمره مناسب هستند و از کفش های پاشنه بلند و کیف های کوچک برای مراسم رسمی استفاده می شود.

7 نکات مهم برای قبل از ست کردن کیف و کفش زنانه

کیف و کفش براق برای مناسبت های رسمی

کیف و کفش به انواع و اقسام مختلف تعلق دارد برخی جیر ، برخی چرم مات و برخی دیگر ورنی و براق هستند. هر یک از این مدل ها برای موقعیت خاصی مناسب هستند.

به عنوان مثال ، استفاده از کیف و کفش جیر برای موقعیت های روزمره مناسب تر از موقعیت های رسمی است. کیف و کفش چرم مات را می توان در موقعیت های نیمه رسمی و رسمی استفاده کرد و برای استفاده از کیف و کفش ورنی ، بهتر است مهمانی های شبانه رسمی را در نظر بگیرید.

7 نکات مهم برای قبل از ست کردن کیف و کفش زنانه

بیشتر بخوانید» کفش و صندل های جدید تابستانی شیک 2021

مراقب کفش و کیف های رسمی باشید

فرض کنید شما به مهمانی می روید شما یک کیف دستی کوچک و زیبا انتخاب کرده اید و اکنون زمان انتخاب کفش پاشنه بلند فرا رسیده است. باید بدانید که پوشیدن کفش پاشنه بلند می تواند صدمات جدی به کمر و ستون فقرات وارد کند به همین دلیل  بهتر است قبل از انتخاب کفش ، قوانین اندازه پاشنه مناسب کفش زنانه را بدانید و سپس خرید را شروع کنید.

نکته دیگر در مورد قطر پاشنه و اندازه انگشت کفش است به خاطر داشته باشید که پاشنه های مستطیلی و ضخیم باعث  مشود وزن را پخش کنند ، بنابراین فشار کمتری به کمر وارد می شود هرچه انگشت پا پهن تر باشد ، احساس راحتی پای شما بیشتر می شود.

بنابراین انتخاب پاشنه بلند نوک تیز ممکن است برای استایلیست ها زیبا باشد اما آسان نخواهد بود باور کنید ، حتی اگر زیباترین کفش ها را می پوشید ، وقتی در آن احساس راحتی نمی کنید ، مهمانی برای شما تلخ خواهد بود.

7 نکات مهم برای قبل از ست کردن کیف و کفش زنانه

کدام کفش برای کدام موقعیت مناسب است؟

انواع مختلفی از کفش های زیبا وجود دارد که هر کدام برای شرایط خاصی مناسب هستند. برای یک مناسبت غیر رسمی و روزمره ، انواع کفش عروسکی و کفش های اسپرت کالج زنانه گزینه های خوبی هستند که می توانند استایلی راحت و زیبا برای شما ایجاد کنند.

کفش های پاشنه بلند برای مهمانی ها هستند و استفاده از کفش های کتانی برای حضور در مجالس خانوادگی دوستان یا موقعیت هایی که به راحتی بیشتری نیاز دارند ایده آل است.

کیف و کفش زنانه

بیشتر بخوانید« انواع مدل های جذاب کیف زنانه ترند سال 2021

اندازه و ابعاد کیف مهم است

اگر پاشنه یکی از شرایط انتخاب مدل کفش رسمی است ؛ در مورد کیف ها ، اندازه آنها است که می تواند روی رسمی بودن یا غیررسمی آنها تأثیر بگذارد. کیف های مهمانی ، که به کیف های دستی یا کلاچ معروف هستند ، فقط برای مراسم رسمی استفاده می شدند.

این روزها کیف های دستی بزرگتری در حال طراحی است که ایده خوبی برای ایجاد یک استایل نیمه رسمی شیک است. به عنوان مثال ، می توانید شلوار جین ، مانتو گشاد ، روسری بلند و کفش اسپرت را با یک کیف دستی بزرگ و اسپرت ترکیب کرده و استایلی زیبا برای خود ایجاد کنید. اما استفاده از کیف های کوچکتر را به جشن ها و مهمانی های مهم اختصاص دهید.

کیف های بزرگتر و ساده تر ، مدل های دیگری هستند که بهتر است استفاده از آنها را به شرایط روزمره محدود کنیم.

کیف و کفش زنانه

آیا کیف و کفش باید یک شکل باشد؟

تا چند سال پیش ، وقتی نوبت به خرید کیف و کفش می رسید ، همه ترجیح می دادند که این دو گزینه از هر نظر ست باشند. خوشبختانه این قانون مدتی است تغییر کرده است.

اگر در گذشته بر روی یک رنگ کیف و کفش تأکید می شد ، استایلیست های امروزی شما را تشویق می کنند که از کیف و کفش های مختلف استفاده کنید.

این روزها می توانید کیف سرخابی را با کفش لاجوردی یا کفش پلنگی را با کیف قرمز ست کنید. نکته مهم این است که در نهایت همه اجزای لباس شما کنار هم قرار می گیرند و شما قوانین ترکیب رنگ را می دانید.

کیف و کفش زنانه

یک قانون عجیب برای جوانان

آرایشگران ایده های مختلفی برای چیدن کیف و کفش دارند. اما یکی از این ایده ها جالب تر از بقیه است. آنها می گویند برای داشتن یک ست آوانگارد و متفاوت می توانید رنگ رژ لب خود را با رنگ کفش خود ست کنید و برای انتخاب رنگ کیف به سراغ رنگ یقه خود بروید.

این امر به ویژه برای کسانی که دوست دارند عکس های متفاوتی از خود بگیرند جذاب است. با استفاده از این روش ، می توانید رنگ هایی را کنار هم بگذارید که به نظر نمی رسد مطابقت داشته باشند. اما متفاوت بودن آنها را زیبا می کند. کفش های قرمز و کیف صورتی در این دسته قرار می گیرند.

کیف و کفش زنانه

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی نحوه ست کردن کیف و کفش زنانه + اصول ست کردن  مطالعه کنید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *