مدل های جدید شال و روسری طرح دار فانتزی

مدل های جدید شال دخترانه شیک با طرح فانتزی

مدل های جدید شال دخترانه شیک با طرح فانتزی : پوشش اصلی خانم های ایرانی در خارج از خانه برای سر شال و روسری یا مقنعه هست از انجایی که تنوع در رنگ و نقش این پوشش زیاد است نسبت به سالهای گذشته تغییرات چشمگیری داشته به بیانی نقش و طرح انها از ساده نوع پارچه گرفته تا شکل های فانتزی آبرنگی و…

همه اینها بستگی به سلیقه و از همه مهمتر مناسبت مهمی که برای آن دعوت شده اید مهم است.امروز در این بخش از سایت تیپزا به مدل های جدید شال دخترانه شیک با طرح فانتزی میپردازیم پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

مدل های جدید شال و روسری طرح دار فانتزیمدل شال دخترانه 1400

مدل های جدید شال و روسری طرح دار فانتزی

نوع پارچه مناسب روسری و شال

اولین چیزی که باید در مورد تولید شال و روسری ذکر کنیم انتخاب پارچه مناسب است ، زیرا هر پارچه ای برای تولید شال و روسری مناسب نیست و همچنین به دلیل تغییر فصل ، پارچه هایی که برای تولید روسری استفاده می شوند و شال آنها نیز متفاوت هستند.

به عنوان مثال ، خانم ها ترجیح می دهند از شال و روسری هایی استفاده کنند که در روزهای گرم سال نازک تر هستند و در روزهای سرد می خواهند از پارچه ای برای شال و روسری خود استفاده کنند که ضخیم تر است.

مدل های جدید شال و روسری طرح دار فانتزیمدل شال دخترانه 1400

مدل های جدید شال و روسری طرح دار فانتزیمدل شال دخترانه مدل ابر و آسمان 1400

مدل های جدید شال و روسری طرح دار فانتزی

پارچه مناسب برای شال و روسری مناسب فصل های گرم:

پارچه ی نخی:  پارچه ای مناسب برای تولید شال و روسری در فصول گرم سال و همچنین چون این نوع پارچه دارای بافت نازک و سبک است ، باعث گردش هوا و کاهش دمای بدن می شود و پارچه ای که دارد این است که به دلیل بافت نازک بسیار سریع چین و چروک می شود.

پارچه ابریشمی: یکی از بهترین انتخاب هایی که می توان برای تولید شال و روسری در بهار انجام داد ، استفاده از پارچه ابریشمی در تولید شال و روسری است  البته توجه داشته باشید که این نوع پارچه ها گرانتر از سایر پارچه ها است. پارچه اما در عین حال یکی از پارچه های مناسب برای روسری و شال در فصول گرم و سرد سال است.

شال و روسری فانتزی شال دخترانه جدید

شال و روسری فانتزی

نقوش انتزاعی شال دختران جدید سال 1400

شال و روسری فانتزی

رنگ مناسب شال و روسری

علاوه بر پارچه هایی که می توان از آنها برای تولید شال و روسری استفاده کرد ، رنگ مناسب شال و روسری بسیار مهم است ، زیرا شال و روسری برای خانم ها تولید می شود ، باید توجه زیادی به زیبایی آنها شود. یکی از عواملی که می تواند بر زیبایی شال و روسری تاثیر بگذارد رنگ است.

ترکیب سایه های روشن آبی: برخی از خانم ها توجه زیادی به ست رنگ لباس های خود دارند  به عنوان مثال ، در پاییز که شلوار جین زیاد استفاده می شود ، خانم ها ترجیح می دهند از رنگ های تیره و آبی روشن استفاده کنند. رنگ شلوار و روسری آنها در یک محدوده رنگی است و این موضوع می تواند جلوه زیبایی به لباس ها بدهد.

ترکیب رنگهای روشن: طیف دیگری از رنگها که توصیه می شود برای تولید روسری و شال استفاده شود ترکیب رنگهای روشن است ، زیرا از رنگهای پاییزی برای لباس استفاده می شود.

رنگ قرمز تیره: رنگ قرمز تیره به دلیل جذابیتی که می تواند برای خانم ها به همراه داشته باشد مورد استقبال شدید خانم ها قرار می گیرد به خصوص خانم هایی که می خواهند از رنگ های تیره در لباس های خود استفاده کنند ، مانند مشکی ، زیرا قرمز تیره می تواند جلوه خاصی به آنها بدهد ، ترجیح می دهند از این رنگ برای روسری یا شال خود استفاده کنند.

شال و روسری فانتزی

مدل شال دخترانه با طرج کارتونی فانتزی

شال و روسری فانتزی

شال دخترانه جدید

شال و روسری فانتزی

 

رنگ های متفاوت و شاد: همیشه افرادی هستند که می خواهند در زندگی خود تنوع ایجاد کنند و یکی از این تنوع می تواند تنوع در رنگ لباس باشد. رنگ های روشن چهره را روشن می کند ، به همین دلیل برخی از خانم ها ترجیح می دهند از رنگ های شاد برای روسری و شال خود استفاده کنند.

رنگهای مکمل: استفاده از رنگهای مکمل را در تولید شال و روسری فراموش نکنید. ترکیب برخی از رنگ ها در کنار هم زیبایی دو چندانی به افراد می بخشد و این موضوع دور از چشم تیز خانم ها نیست  به عنوان مثال استفاده از رنگ قرمز و مشکی از جمله رنگ هایی است که برای همه فصول مناسب است و ترکیبی خیره کننده روی استایل شما ایجاد می کند.

شال و روسری فانتزی شال دخترانه جدید طرح پروانه

شال و روسری فانتزی

طراحی روی شال و روسری

بیشتر خانم ها ترجیح می دهند از روسری و شال هایی استفاده کنند که دارای طرح مناسب و متفاوت در کنار پارچه و رنگ مناسب باشند  این امر نیز باعث زیبایی دوچندان شال و روسری شده و جلوه خاصی به شال می بخشد.

برای اینکه بتوانید طرح های زیبایی برای تولید روسری و شال خود انتخاب کنید ابتدا می توانید انواع مدل های نقاشی روی روسری و شال را مشاهده کنید ، سپس از آنها ایده بگیرید و با ابتکار خود طرح های زیبایی برای روسری ایجاد کنید.

البته نکته ای که باید در اینجا به آن اشاره کنید این است که از رنگ هایی برای طرح خود استفاده کنید که با رنگ روسری یا شال همخوانی داشته باشد تا استایل شما خاص و متفاوت باشد.

شال و روسری فانتزی

جدیدترین مدل شال دخترانه طرح خرسی

شال و روسری فانتزی شال دخترانه شیک و جدید

شال و روسری فانتزی شال دخترانه شیک و جدید

شال و روسری فانتزی شال دخترانه شیک و جدید

شال و روسری فانتزی شال دخترانه شیک و جدید کارتونی 

شال و روسری فانتزی

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد ما از جدیدترین نوع شال و روسری در این بخش از سایت تیپزا همراه شما عزیزان بودیم اگر سوال و یا نظری در این باره دارید میتونید برای ما در پایین همین مقاله در قسمت ارسال نظر پیشنهادات خودتون رو به اشتراک بزارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *