تیپ و استایل مردانه پاییزی شیک | شیک پوش بودن

تیپ و استایل مردانه پاییزی شیک | شیک پوش بودن

تیپ و استایل مردانه پاییزی شیک | شیک پوش بودن : در این مقاله انواع مدل لباس های پاییزی مردانه به همراه نکاتی در مورد لباس های پاییزی و همچنین رنگ های مناسب لباس های پاییزی را برای شما عزیزان پس تا پایان این مقاله همراه تیپزا باشید.

همانطور که میدانید پاییز و زمستان به علت سرمای هوا شاید آنطور که میخواهید استایل شما دیده و شیک بنظر نرسد اما در این مقاله میخواهیم به شما استایل شیک پاییزی رو با تصاویر متنوع معرفی کنیم پس تا اخر همراه تیپزا باشید.

تیپ و استایل مردانه پاییزی شیک | شیک پوش بودن

لباس قهوه ای

تصور کنید در یک روز کاملاً پاییزی با تمام درختان و برگها ، شخصی با لباس قهوه ای تیره ، لباس قهوه ای روشن و کفش های آجری در خیابان می بینید که طیف وسیعی از قهوه ای و نارنجی تبدیل شده است.

چه احساسی داری؟ قطعاً او را در قلب خود به خاطر این حسن سلیقه و سازگاری با محیط تحسین خواهید کرد. این چیزی است که این شخص بدنبال آن است.

معمولاً کسانی که رنگ لباس خود را به رنگ طبیعت اطراف خود نزدیک می کنند ، به دنبال نوعی توجه و تحسین دیگران هستند. زیبایی شناسی چنین افرادی عالی است و مردم اهمیت زیادی به خود می دهند.

آنها همچنین به دنبال افزایش اعتماد به نفس خود هستند و سازگاری با محیط را یکی از راهها می دانند. پوشیدن لباس در محدوده قهوه ای به ویژه در پاییز ، نوعی امنیت روانی را برای افراد فراهم می کند.

تیپ و استایل مردانه پاییزی شیک | شیک پوش بودنلباس مردانه شیک پاییزی

تیپ و استایل مردانه پاییزی شیک | شیک پوش بودن

بیشتر بخوانید» انواع مدل های جدید کت چرم مردانه

لباس زرد

افرادی که با محیط سازگاری بیشتری دارند و احساس می کنند می توانند با طبیعت اطراف خود هماهنگی داشته باشند در فصول مختلف نوع لباس را تغییر می دهند. معمولاً کسانی که کنترل خارجی دارند و می دانند محیط روی آنها تأثیر می گذارد در پاییز ، بیشتر لباس هایی با طیف زرد روشن و قهوه ای بسیار روشن می پوشند.

تیپ و استایل مردانه پاییزی شیک | شیک پوش بودن

بیشتر بخوانید» انواع شلوار های ترند مردانه سال 2022

سبز

افرادی که کنترل درونی دارند و احساس می کنند از نظر شخصیتی می توانند بر دیگران تأثیر بگذارند و آنها را کنترل کنند ، لباس هایی با رنگ طبیعت نمی پوشند. مانند سبز که رنگی است که کاملاً با پاییز در تضاد است.

تیپ و استایل مردانه پاییزی شیک | شیک پوش بودنلباس مردانه شیک پاییزی

استایل مردانه پاییزی

رنگ بنفش

استفاده از رنگ بنفش به خصوص بنفش تیره در روزهای پاییز نشان دهنده اعتماد به نفس بالا و قدرت تصمیم گیری در شخصی است که این رنگ را برای پوشش خود انتخاب کرده است. بنفش تیره یکی از قوی ترین و پایدارترین رنگ ها است و به مردم احساس اقتدار زیادی می دهد.

نکاتی برای لباس های پاییزی

در پاییز ، به دلیل هوای سرد ناگهانی ، پوشیدن چندین لایه لباس روی هم ضروری است. بهترین راه برای این کار این است که لباس های نازک تری به بدن نزدیک کنید  تا ابتدا لباس های نازک تری بپوشید و سپس لباس های ضخیم تری بپوشید.

هنگام بستن دکمه های ژاکت توجه داشته باشید که زیباترین حالت این است که دکمه بالایی همیشه باز است ، دکمه های وسط بسته می شوند تا لباس خوب باشد و دکمه آخر نیز ترجیحا باز بماند تا لباس زیر یا کمربند دیده می شود اگر لباس شما دو دکمه دارد.

 لباس زمستانی شما از هر جنس یا بافتی بهتر باشد ، بهتر است آنها را روی بند رخت آویز نکنید زیرا باعث کشش آنها می شود و از فرم اولیه خارج می شوند. ترجیحاً آنها را جمع کرده و در کمد یا کشو قرار دهید.

لباس های پشمی و زمستانی وقتی در کمد یا چمدان بمانند بوی نم و بیات می دهند برای از بین بردن این مشکل می توانید از دستمال مرطوب استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که ژاکت به راحتی خشک نمی شود و بوی نم نیز نمی دهد مگر اینکه آنها را با آب داغ بشویید که باز هم خطر جمع شدن را به همراه دارد.

استایل مردانه پاییزیلباس مردانه شیک پاییزی

استایل مردانه پاییزی

بیشتر بخوانید: نکات مهم در استایل آقایان برای اینکه قد بلندتر به نظر برسند!

همانطور که یک روز در میان لباس های خود را عوض می کنید ، به کفش های خود استراحت دهید و چند روز پشت سر هم آنها را نپوشید. به خصوص در روزهای سرد پاییز که ممکن است خیس یا گل آلود شوند ، بهتر است به کفش های خود فرصت دهید تا خشک شوند.

از کیسه هاي نخی برای شست‌ و شو استفاده کنید، از این کیسه ها عموما برای شست‌وشوی لباس زیر استفاده میشود اما برای شستن جوراب، بند ساعت و دیگر وسایل ریز و کوچک نیز بسیار مناسب هستند و می‌توانید همه ی اقلام را دریک کیسه ریخته و درون خودرو لباسشوئی بیندازید.

ست کامل لباس مردانه برای پاییز

ممکن است فکر کنید خشک کن ماشین لباسشویی گزینه بسیار خوبی است اما بدانید که اگر لباس های خود را بعد از مرحله آبکشی از ماشین خارج کنید و آنها را آویزان کنید تا خشک شود ، لباس شما دوام بیشتری خواهد داشت و شکل اصلی خود را بهتر حفظ می کند.

 

استایل مردانه پاییزیلباس مردانه شیک پاییزی

استایل مردانه پاییزیلباس مردانه شیک پاییزی

استایل مردانه پاییزیلباس مردانه شیک پاییزی

استایل مردانه پاییزیلباس مردانه شیک پاییزی

استایل مردانه پاییزی

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که میدانید دقت در انتخاب لباس و حفظ نگهداری آن از واجباتی است که باید رعایت کنید.همچنین میتوانید با کلیک برروی نکات مهم کلیدی برای شیک پوشی آقایان مطالعه کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *