نکاتی برای خرید شلوار جین متناسب با فرم اندام آقایان

نکاتی برای خرید شلوار جین متناسب با فرم اندام آقایان: امروزه بسیاری از آقایان در خرید مشکل دارند ، به خصوص هنگام خرید شلوار جین در حالی که مدل ها ، رنگ ها و سبک های زیادی در فروشگاه ها وجود دارد ، آقایان انتخاب می کنند که بسیار زیبا هستند.

نکاتی برای خرید شلوار جین متناسب با فرم اندام آقایانشلوار جین مناسب فرم بدن 

نکاتی برای خرید شلوار جین متناسب با فرم اندام آقایان

اما مهمترین چیز انتخاب شلوار جین بر اساس فرم بدن است. برای انتخاب در این زمینه ، برای مردان مفید است که برخی از مدل های متناسب با فرم بدن آنها را شناسایی کنند در اینجا چند نکته برای انتخاب شلوار جین آورده شده است ما اصول فرم بدن را برای شما جمع آوری کرده ایم.

نکاتی برای خرید شلوار جین مردانه

اگر بدن شما ورزشکاری است ، ممکن است بخواهید با پوشیدن شلوارهای تنگ ، عضلات خود را به رخ بکشید! اما لطفاً این کار را نکنید ، زیرا شلوارهای تنگ می توانند تعادل بدن شما را بر هم بزنند.

اگر به جای شلوار جین تنگ ، شلوارهای راسته را انتخاب کنید ، نه تنها ساختار ورزشی بدن خود را آشکار می کنید ، بلکه از عجیب به نظر رسیدن نیز جلوگیری می کنید.این را به یاد داشته باشید که پوشیدن شلوارهای تنگ انتخابی بسیار بدی با توجه به فرم بدن تان است.

اگر پاها لاغر هستند ، ممکن است شلوارهای تنگ و پارچه های ضخیم را ترجیح دهید. اما باید مراقب باشید که شلوار شما به پاهای شما نچسبد. در غیر این صورت پاهای شما تنگتر به نظر می رسند.

لطفا توجه داشته باشید که ؛ برای پوشیدن شلوارهای بسیار تنگ ، کمر ، پاها و باسن باید با هم تقارن داشته باشد ، در غیر این صورت تصویر خوشایند نخواهد بود.

نکاتی برای خرید شلوار جین متناسب با فرم اندام آقایانشلوار جین مناسب فرم بدن 

نکاتی برای خرید شلوار جین متناسب با فرم اندام آقایان

بیشتر بخوانید: چگونه استایل مردانه جذابی داشته باشیم؟

پاهای چاق

اگر پاهای شما نازک نیست ، باید شلوار را با توجه به قد انتخاب کنید. اگر قد بلندی دارید ، باید از انتخاب شلوار تنگ و فاق کوتاه بپرهیزید. در عوض می توانید از شلوارهای مستقیم با فاق عادی استفاده کنید. از طرف دیگر ، اگر قد بلندی دارید بهتر است از شلوارهای تنگ یا شلوار فاق کوتاه استفاده کنید.

قانون طلایی در اینجا این است که کمر شلوار جین جایی زیر شکم شما است. شلوار خیلی تنگ به شکم شما فشار وارد می کند و بعد از مدتی شکم شما منفجر می شود! همچنین باید از پوشیدن شلوارهای گشاد خودداری کنید زیرا پاهای شما پهن تر می شوند.

نکاتی برای خرید شلوار جین متناسب با فرم اندام آقایانشلوار جین مناسب فرم بدن 

نکاتی برای خرید شلوار جین متناسب با فرم اندام آقایان

رنگ شلوار جین را انتخاب کنید

شلوار جین را امروز می توانید با گزینه های رنگی زیادی پیدا کنید. ما به شما توصیه می کنیم که شلوار جین تیره و روشن نیز در کمد لباس خود داشته باشید.

زیرا در محافل رسمی می توانید از شلوار جین تیره و در سبک روزمره ، رنگ های روشن استفاده کنید. اگر از آبی ، سیاه و … خسته شده اید ، در زمستان می توانید از رنگ های سرمه ای ، سبز تیره و … استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نکاتی که باید قبل انتخاب کت و شلوار آقایان به آن دقت کنید

بهترین مدل را انتخاب کنید

مهمترین جزئیات در مورد شلوار جین برش مدل است. برشهای مختلفی مانند Skinny, Slim, Straigh, Relaxed وجود دارد. به همین دلیل ، برای انتخاب بهترین مدل باید شلوار جین را امتحان کنید.

شلوار جین متناسبشلوار جین مناسب فرم بدن 

شلوار جین متناسب

بیشتر بخوانید: انواع مختلف شلوار مردانه شیک

قد کمر شلوار

ارتفاع کمر شلوار جین برای راحتی بیشتر از ظاهر مهم است. همانطور که همه ما تجربه کرده ایم ، آخرین چیزی که در شلوار جین می خواهیم فشار آوردن به شکم هنگام نشستن است.

اگر این مشکل را دارید ، متأسفانه شلوار جین شما قد کمر مناسب شما را ندارد. از آنجایی که دقیقاً هر مدل در همه متفاوت است ، ممکن است قد کمری که هر کس باید بپوشد نیز متفاوت باشد. بنابراین  هنگام خرید شلوار جین ، حتما آن را بپوشید اندازه های مختلفی را امتحان کنید.

شلوار جین متناسبشلوار جین مناسب فرم بدن 

شلوار جین متناسب

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد.همچنین میتوانید با کلیک برروی  چگونه استایل مردانه جذابی داشته باشیم؟ مطالعه کنید.نظرات ویا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *