مدل های جدید شلوار جین دخترانه و لی زنانه 2021

مدل های جدید شلوار جین دخترانه و لی زنانه 2021

مدل های جدید شلوار جین دخترانه و لی زنانه 2021 : شلوار جین یکی از محبوب ترین لباس های کمد زنانه و مردانه است و می تواند استایلی فوق العاده شیک و جذاب ایجاد کند.

مهم نیست شما چه سبکی را دوست دارید زیرا می توانید بهترین و مناسب ترین مدل را برای تکمیل استایل خود از بین مدل های متنوع و شیک شلوار جین دخترانه و شلوار چسبان زنانه انتخاب کنید و خوش تیپ و بی نظیر به نظر برسید.

مدل های جدید شلوار جین دخترانه و لی زنانه 2021

نکته قابل توجه در مورد شلوار جین دخترانه و زنانه این است که بسیار مقاوم هستند  نیازی به شستشوی زیاد ندارند و می توانید از این شلوارها در تمام فصول استفاده کنید و استایل شیک داشته باشید.

در این قسمت از تیپزا تصمیم گرفتیم مدل های مختلف شلوار جین دخترانه و شلوار زنانه را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با توجه به سبک و فرم اندام خود و سبک فوق العاده بهترین و مناسب ترین مدل شلوار جین را انتخاب کنید. برای سالهای 1400 و 2021 سال زیبایی داشته باشید.

1. مدل شلوار جین اسکینی

شلوار جین اسکینی (Skinny jean) همانطور که از نام آن مشخص هست کاملا به پا میچسبه و شکل پاها رو به خودش میگیره و کاملا فیت و چسبان هست.

اگر پاهایی بلند و خوش فرم دارید ، استفاده از این مدل شلوار جین می تواند سبک شما را جذابتر کند. شلوار جین اسکینی معمولاً از پارچه هایی دوخته می شود که کشش زیادی دارند و این به این مدل شلوار جین کمک می کند تا ایستایی بسیار خوبی داشته باشد.

شلوار جین اسکینی مناسب برای خانمهایی با اندام ساعت شنی ، اندام ریز یا پاهای بلند و باریک است. شلوار جین اسکینی به هیچ وجه مناسب خانم هایی با اندام های گرد و گلابی نیست.

مدل های جدید شلوار جین دخترانه و لی زنانه 2021

بیشتر بخوانید: انواع مدلهای شلوار پارچه ای شیک زنانه

2.مدل شلوار جین اسکینی کوتاه (شلوار لی قد 90 یا 80)

شلوار جین اسکینی کوتاه (Skinny crop jean) کاملا شبیه به شلوار جین اسکینی هست با این تفاوت که بلندی این شلوار تا روی ساق پا بوده و کوتاه تر هست.

رخی از مدل های شلوار جین کوتاه در قسمت پایین شلوار دارای یک تا خوردگی هستند که این مدلها زیبایی و جذابیت بیشتری دارند. از نظر طراحی و تکنیک ، تفاوت زیادی بین این شلوار جین اسکینی معمولی و این مدل وجود نداره.

 • جین اسکینی کوتاه برای خانم هایی که اندام ساعت شنی دارند ، ریزه اندام هستند و یا پاهای بلند و باریکی دارند کاملا مناسبه.
 • شلوارشلوار  جین اسکینی کوتاه برای خانم هایی که دارای اندام گرد یا گلابی شکل هستند ، اصلا مناسب نیست.

مدل های جدید شلوار جین دخترانه و لی زنانه 2021

3. مدل شلوار جین راسته

اگر عاشق شلواری کاملاً صاف و دارای وضعیت بدنی مناسب روی پاها هستید ، به احتمال زیاد شلوار جین راسته مستقیم یکی از اولین انتخاب ها برای شما خواهد بود.

این مدل شلوار جین دخترانه هم زیبایی و جذابیت شلوار جین اسکینی را دارد و هم مانند شلوار جین بوی فرند دارای برش و دوخت عالی و بی نظیری است و می توانید آن را با هر مدل لباس و استایلی که دارید ست کنید. در واقع خرید یک شلوار جین مناسب می تواند به شما در پس انداز پول کمک کند!

شلوار جین از طراحی خوبی برخوردار است که برای همه فرم های بدن مناسب است و همه خانم ها با هر استایل  و اندامی می توانند این مدل شلوار جین را بپوشند.

مدل های جدید شلوار جین دخترانه و لی زنانه 2021

بیشتر بخوانید: 24 مدل تاپ و دامن مجلسی زنانه جدید

4. مدل شلوار جین بوت کات

شلوار جین بوت کات (boot cut jean) به طور کلی مخروطی شکل است که قسمت فوقانی آن کاملاً روی پاها قرار دارد و سپس به آرامی عضلات ساق پا را باز کرده و یک شکل مخروطی و دمپایی کمی لغزنده به جا می گذارد. پیدا می کند این مدل شلوار چسبان زنانه و دخترانه نیز می تواند سبکی زیبا و شیک را برای خانم ها ایجاد کند.

شلوار جین بوت کات برای انواع فرم های بدن خانم ها مناسب است و همچنین برای خانم هایی که انحنا در بدن خود دارند گزینه های بسیار خوبی است.

شلوار جین دخترانه

5.مدل شلوار جین دمپا گشاد

شلوار جین دمپا گشاد (Flared Jean) دخترانه و زنانه جز مدل های محبوب و مد روز در دهه 90 میلادی بوده و از آن زمان تا به امروز محبوبیت خودش رو در بین خانم ها حفظ کرده است. این مدل شلوار لی زنانه و دخترانه تا روی زانوها کاملا فیت و مناسب هست و از قسمت زانو به پایین باز میشه و حالت زنگوله ای و دمپا گشاد پیدا میکنه.

 • مدل شلوار جین دمپا گشاد برای خانم های قد بلند که اندام آنها دارای انحنا هست و خانم هایی که فرم بدن گلابی شکل و گرد دارند کاملا مناسبه.
 • شلوار جین دمپا گشاد برای خانم های کوتاه قد اصلا مناسب نیست.

شلوار جین دخترانه

6. مدل شلوار جین فاق کوتاه

شلوار جین فاق کوتاه (Low rise jean) از جمله مدل های شلوار جین هست که قسمت کمر و فاق کوتاهی داشته و معمولا دکمه این شلوار در زیر ناف بسته میشه.

این مدل شلوار جین دخترانه به دلیل طراحی خاص معمولاً یکی از محبوب ترین مدل ها برای خانم های ورزشکار است و یکی از گزینه های عالی برای خانم هایی است که کمر باریک و شکمی صاف دارند.

در حقیقت ، شلوارهای فاق کوتاه ترکیبی از شلوار جین لاغر ، برش بوت و مدل بوی دوستانه است که می تواند جذابیت زیادی برای استایل زنانه ایجاد کند.

 • شلوار جین فاق کوتاه برای خانم های ریزه اندام که فرم بدن ساعت شنی یا مثلث وارونه دارند ، کاملا مناسبه.
 • شلوار جین فاق کوتاه برای خانم هایی که دارای شکم و پهلو هستند یا برامدگی ناموزونی در اندام آنها وجود داره اصلا مناسب نیست و شکل و ظاهر نامناسبی رو برای اندام آنها به وجود میاره.

شلوار جین دخترانه

بیشتر بخوانید: رنگ مناسب برای پوشیدن در فصل تابستان چیست؟

7. مدل شلوار جین بوی فرند

شلوار جین بوی فرند (Boyfriend Jean) یکی از مدل های پرطرفدار شلوار جین برای خانم هاست و به دلیل طراحی ویژه ای که داره با نام شلوار جین بوی فرند معروف هست ؛ زیرا اینطور به نظر میرسه که این شلوار رو از دوست پسر خود قرض کردید!

اگرچه تا چند سال پیش مدل های شلوار جین تنگ از جمله ترندهای محبوب بود ، اما در سال های اخیر این مدل شلوار جین دخترانه که راحت و گشاد است و از شکل و طرح خاصی برخوردار است بسیار محبوب شده است.

شما میتونید شلوار جین بوی فرند رو با یک بلوز گشاد و گره خورده برای آب و هوای خنک تر و یک پیراهن بلند یا پیراهن گشادبرای هوای گرمتر ست کنید. هر لباسی رو که انتخاب کردید ، قسمت کمر رو مشخص نگه دارید تا وزن این شلوارهای بزرگ رو در استایل متعادل نگه دارد.

شلوار جین دخترانه

 • شلوار جین بوی فرند برای خانم هایی که اندام آنها دارای انحنا هست و فرم بدن گلابی یا سیب شکل دارند ، کاملا مناسبه.
 • شلوار جین بوی فرند برای خانم های ریزه اندام و کوتاه قد مناسب نیست ، زیرا ممکنه باعث بشه کوتاه تر به نظر برسند.

8. مدل شلوار جین مام استایل (مدل شلوار لی مام استایل)

شلوار مام استایل (Mom Jean) یکی از مدل های شلوار لی قدیمی هست که از سال 2017 دوباره محبوبیت خودش رو در بین خانمها پیدا کرده است. این مدل شلوار جین دخترانه و زنانه یه استایل و ظاهر شیک و جسورانه ای رو برای خانم ها در بهار و تابستان ایجاد میکنه.

این شلوار جین ها درست شبیه شلوار جین های دهه 80 و 90 میلادی رنگ آبی روشن دارند، فاق بلندی داشته و سایز و اندازه اون از بالا تا پایین شلوار به یک اندازه بوده و حالت چسبنده و اسکینی نداره.

در واقع پاچه های شلوار در قسمت ران و ساق پا، گشاد هست و در انتها و نزدیک به مچ پا، کمی تنگ میشه. اگه قسمت پایین این شلوار لی رو هم کمی به بالا تا بزنید استایلی مدرن تر و جذاب تری رو براتون به وجود میاره.

شلوار Mum Style برای همه فرم های بدن مناسب است و به دلیل داشتن فاق بلند ، شکم و پهلوها را کاملا می پوشاند و بدن ساعت شنی را ایجاد می کند.

 • شلوار مام استایل برای تمام فرم های بدن مناسبه و به دلیل فاق بلندی که داره شکم و پهلو رو کاملا پوشش میده و اندام ساعت شنی رو به وجود میاره.

شلوار جین دخترانه

9. مدل شلوار جین بگ

شلوار جین بگ (Baggy Jean) از جمله مدل های شلوار لی هست که اگرچه جز مدل های نوستالژی از دهه 90 میلادی محسوب میشه اما این روزها نیز دوباره جز مدلهای محبوب و ترند شده و طرفداران بیشتری پیدا کرده است.

این مدل شلوار لی زنانه و دخترانه همانطور که از نام آن مشخص هست یک شلوار کاملا گشاد هست که از بالا تا پایین شلوار به یک اندازه بوده و کاملا راحت و ازاد روی پاها قرار میگیره. با استفاده از این شلوارها می تونید ترکیب های باورنکردنی را برای هر موقعیتی ایجاد کنید.

 • شلوار جین بگ برای تمام فرم های بدن خانم ها مناسب هست و استایلی شیک و مد روز رو برای اونها به وجود میاره.

شلوار جین دخترانه

سخن آخر

شلوار جین دخترانه و زنانه یکی از موارد پرکاربرد در استایل زنانه است که به راحتی با اجزای استایل مختلف ست می شود و جذابیت خاصی را هم برای استایل روزمره و هم برای روزمره ایجاد می کند و به داشتن استایل شیک و نیمه رسمی کمک می کند به کدام مدل شلوار جین علاقه دارید و به استیال خودتان استفاده می کنید؟

 • facebook
 • googleplus
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *