مدل فریم عینک آفتابی متناسب با صورت شما!

مدل فریم عینک آفتابی متناسب با صورت شما!

مدل فریم عینک آفتابی متناسب با صورت شما! بهتر است عینکی متناسب با فرم صورت خود انتخاب کنید ، تا با انتخاب صحیح صورت خود را زیباتر کنید.همه ما در زندگی به انتخاب حداقل یک عینک دچار مشکل میشویم آیا میدانید به چه دلیل این اتفاق خواهد افتاد؟ بخاطر اینکه فرم صورت خود را با توجه به عینکی که انتخاب میکنیم اشتباه است پس تا آخر این مقاله همراه تیپزا باشید تا شما را به چالش بکشیم!

مدل فریم عینک آفتابی متناسب با صورت شما!

فریم عینک

عینک آفتابی اکسسوری جذابی برای خانمها و آقایان است. علاوه بر سلامت چشم ، بافت اطراف آن نقش مهمی در زیبایی و ظاهر صورت دارد. اما مهم است که عینکی را انتخاب می کنید.

صرف نظر از اینکه یک عینک برای شما زیبا است  هیچ دلیلی برای انتخاب آن وجود ندارد. نکته مهم این است که آیا فریم عینک برای شما مناسب است یا خیر؟ 

مدل فریم عینک آفتابی متناسب با صورت شما!

بیشتر بخوانید: 15 مدل از مارک معروف ساعت مچی زنانه شیک

صورت‌های بیضی شکل:

می توان گفت خوش شانس ترین افراد برای فریم عینک بیضی شکل هستند. زیرا تقریباً تمام قاب های عینک به فرم خود در می آیند. یکی از بهترین گزینه ها برای این چهره ها قابهایی است که بصورت عرضی ترسیم می شوند ، مانند فریم‌های مستطیلی.

مدل فریم عینک آفتابی متناسب با صورت شما!

صورت قلبی شکل:

بهترین عینک آفتابی برای افرادی که صورت آنها به شکل قلب یا مثلث است ، فریم های گرد و دایره‌ای است. این قاب ها باعث می شود که این افراد فک بزرگتر و پیشانی کوچکتر داشته باشند.

عینک آفتابی

چهره های گرد:

برای فریم‌های گرد و دایره‌ای ممنوع!

اگر صورت گرد دارید و فکر می کنید فریم‌ عینک شما نیز باید گرد باشد ، سخت در اشتباهید. این فریم‌ ها چهره شما را چاق تر نشان می دهد. بنابراین از فریم‌ های مستطیل و عرضی استفاده کنید.

عینک آفتابی

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل ساعت مچی زنانه + نکات مهم

صورت مستطیل شکل:

از عینک‌هایی که گوشه‌های آن زوایه‌دار هستند خودداری کنید زیرا صورت شما را زوایه دار‌تر نشان می‌دهد.پس به سراغ گزینه‌های مدور و منحنی شکل بروید، فریم‌هایی که گوشه‌های گرد و منحنی‌وار دارند جلوه‌ زیبا‌تری به صورت شما می‌دهند.

عینک آفتابی

صورت مربعی شکل:

گزینه های این چهره ها بسیار شبیه به صورت مستطیل است. بنابراین به دنبال گزینه هایی با گوشه های منحنی و گرد بروید و از فریم های مربعی استفاده نکنید.

صورت لوزی شکل:

این فرم صورت شاید کمی خاص‌تر باشد اما باز هم به فریم عینک خاص خود نیاز دارد.عینک پیشنهادی برای این صورت‌ها عینک‌هایی هستند که بدون فریم بوده یا تنها بخشی از آن دارای فریم باشد.

عینک آفتابی

سخن آخر:

امیدواریم که از این بخش از تیپزا لذت برده باشید و با نکاتی که گفته شد توانسته باشید بهترین فریم عینک آفتابی با توجه به فرم صورت خود انتخاب کنید.شما همچنین میتوانید با کلیک برروی عینک های آفتابی ترند بهار و تابستان 2021 مطالعه کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *