اصول ست کردن رنگ ها در لباس پوشیدن آقایان

اصول ست کردن رنگ ها در لباس پوشیدن آقایان

اصول ست کردن رنگ ها در لباس پوشیدن آقایان : برخی از مردان هنگام انتخاب لباس در ترکیب رنگ گمراه می شوند. در ابتدا ممکن است کمی اذیت کننده به نظر برسد ، اما بسیار ساده است. تاکنون در این باره چه خوانده اید؟ آیا نباید رنگ آبی و سبز با هم باشد؟ آیا دوست دارید قوانین مد را زیر پا بگذارید؟ در این مقاله یاد می گیرید که چگونه رنگ ها را به شیک ترین شکل ممکن ترکیب کنید.

اصول ست کردن رنگ ها در لباس پوشیدن آقایان

استایل کلاسیک آقایان

وقتی نوبت به کلاسیک نگه داشتن استایل خود می رسد ، هیچ خطری را به خطر نمی اندازید. ترکیب رنگ های کلاسیک اغلب بهترین انتخاب هستند. به عنوان مثال برای ترکیب رنگ با پیراهن سفید می توانید از هر رنگی که می خواهید استفاده کنید. به طور کلی ، هنگام ترکیب رنگ با رنگ های کلاسیک ، احتمال اشتباه کمتر است.

خاکستری ، مشکی، سفید ، قهوه ای و سرمه ای رنگ های کلاسیک هستند که معمولاً باید 80٪ کمد لباس مردان را پوشش دهند.

اصول ست کردن رنگ ها در لباس پوشیدن آقایان

ترکیب رنگ کلاسیک از سرمه ای و خاکستری

ترکیب این دو رنگ در عین سادگی بسیار شیک و زیباست. در دوره های مختلف ، این دو رنگ با هم استفاده شده اند و هنوز زیبایی و شأن خود را از دست نداده اند.

بیشتر بخوانید» مدل های جدید و شیک تیشرت مردانه 1400

از رنگ های تیره استفاده کنید.

اگر رنگ های کلاسیک برای شما خسته کننده هستند اما هنوز از استفاده از رنگ های دیگر می ترسید ، بهتر است این کار را با رنگ های تیره شروع کنید.

به عنوان مثال ، اگر جرات استفاده از رنگ قرمز را ندارید ، سرمه ای را جایگزین کنید یا اگر در استفاده از رنگ آبی دارید ، از زرشکی استفاده کنید از این رنگ می توانید برای سبز ، زرد و رنگ نیز استفاده کنید.

اصول ست کردن رنگ ها در لباس پوشیدن آقایان

نحوه استفاده از رنگهای دیگر

برای استفاده از رنگ های روشن دو روش وجود دارد و اینکه کدام یک را ترجیح می دهید به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

1. از پوشیدن لباس های رنگی نترسید:

اگر عاشق نیم بوت قرمز هستید اما مطمئن نیستید که چگونه از آن استفاده کنید ، پاسخ ما ساده است. حتما آن نیم بوت قرمز پا را بپوشید. استفاده از رنگ ممکن است کمی خطرناک باشد ، اما به شما امکان می دهد شخصیت خود را راحت تر به دیگران معرفی کنید. شلوار زرد؟ پیراهن قرمز؟ مشکل چیه؟ فقط لازم است با رنگ پوست شما هماهنگ باشد.

فقط به یاد داشته باشید که وقتی از رنگهای چشم نواز استفاده می کنید ، همیشه آن را با رنگ خنثی کلاسیک ترکیب کنید تا جلوه بهتری داشته باشد.

ست کردن رنگ

بیشتر بخوانید: خصوصیات استایل شیک با تی شرت سفید مردانه

2. از رنگ ها به طور نامحسوس استفاده کنید:

روش دوم روش محبوب تریست است. می توانید از روش لایه بندی استفاده کنید. به عنوان مثال ، رنگ غالب لباس شما باید خاکستری باشد و فقط از پیراهن قرمز زیر لباس استفاده کنید.

متناوباً ، می توانید از رنگ ها در اکسسوری خود استفاده کنید. کراوات ، کلاه ، ساعت و. می تواند رنگی باشد و شما با تزریق کمی رنگ به دیگران امضای خود را به سبک خود نشان دهید.

روش دیگر استفاده از رنگ های بسیار روشن است که مدیریت آن آسان تر و ست می شود.

ست کردن رنگ

از 2 یا 3 رنگ استفاده کنید.

اصلاً پیچیده نیست. سعی کنید هرگز بیش از دو تا سه رنگ در لباس خود نبینید. استفاده از بیش از دو یا سه رنگ می تواند ست را دشوارتر کند.

نکته دیگر این است که همیشه یک رنگ را به عنوان پایه انتخاب کنید و سپس به دنبال رنگ های متناسب با آن باشید. به طور معمول این رنگ پایه یک رنگ تیره یا یک رنگ کلاسیک است. این روش راحت تر است.

ست کردن رنگ

سخن آخر:

بهتر است مدتی روش هایی را که در این مقاله آموخته اید امتحان کنید و بهترین ها را برای خود انتخاب کنید. همچنین می توانید روش ها و نکاتی را که خودتان استفاده می کنید در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.شما میتوانید با کلیک برروی چند اشتباه مهم که در استایل مردانه به آن توجه نمی کنید مطالعه کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *