مدل لباس برای بلند نشان دادن قد

مدل لباس برای بلند نشان دادن قد

مدل لباس برای بلند نشان دادن قد: لاغر و قد بلند به نظر رسیدن بیشتر از این‌که به تلاش‌های شما بستگی داشته باشد به ژنتیک شما ربط دارد. اگر در یک خانواده با ژن قد بلند به دنیا آمده باشید لازم نیست زیاد برای بلند قد به نظر رسیدن تلاش کنید.

مدل لباس برای بلند نشان دادن قد

مدل لباس برای بلند نشان دادن قد

اگرچه این مسئله در مورد کاهش وزن صادق است ، اما ورزش و تغذیه سالم می تواند تا حد زیادی وزن را کنترل کرده و به تناسب اندام برسد. در این بین می توانید با انتخاب رنگ مناسب لباس و البته مدل لباسی که انتخاب می کنید ، کمی لاغر و بلند قد به نظر برسید.

بیشتر بخوانید: استایل شیک با رنگ نود | شیک پوش باشید

1- لایه ای لباس بپوشید

بیایید یک بار و برای همیشه این افسانه را کنار بگذاریم. بیشتر افراد فکر می کنند هرچه لاغرتر و کمتر بپوشند ، لاغرتر به نظر می رسند.

اما واقعیت این است که گاهی لباس های لایه ای برای یک فرد چاق یک نعمت است زیرا باعث می شود بدن شما کمتر دیده شود. با این وجود پوشیدن یک یا دو لایه لباس برای افراد دارای اضافه وزن نعمت است.

مدل لباس برای بلند نشان دادن قد

بیشتر بخوانید: نکات و ترفندهای مهم برای خانم های لاغر اندام 

2- رنگ تیره استایل جزو اولویت ها قرار دهید

به طور کلی، افرادی که با چاقی دست و پنجه نرم می کنند به رنگ های تیره روی آورده اند. حتی اگر عاشق رنگ های روشن و پاستلی هستید ، باز هم مشکلی نیست و می توانید آنها را بپوشید ، اما برای ظاهر باریک و بلندتر ، همان رنگ لباس های تیره مناسب تر است.

مدل لباس برای بلند نشان دادن قد

3- از گن‌های حالت دهنده مثل ساعت شنی استفاده کنید

نسل جدید گناهان شکلی شبیه به ساعت شنی دارند و چه بخواهید و چه نخواهید لاغرتر به نظر می رسند و با فرم دادن به بدن بلندتر به نظر می رسند.

4- شلوار جین فاق بلند بپوشید

اگر کوتاه قد هستید و اضافه وزن هم دارید بهتر است قید شلوار جین‌های فاق کوتاه را بزنید. این مدل شلوار جین بیشتر از حد واقعی شما را کوتاه‌تر و چاق‌تر نشان می‌دهند.

در عوض شلوار جین فاق بلند شما را بلندتر، باریک‌تر و کشیده‌تر و البته لاغرتر نشان می‌دهد. یک نکته دیگر هم برای افرادی با قد کوتاه و دارای اضافه وزن این است که شلوار جین کوتاه یا به اصطلاح قد بالای مچ یا برمودا نپوشید.

شلوار شما بهتر است از مچ شما پایین‌تر باشد تا پاهای شما کشیده‌تر به نظر برسند. شلوار پاکتی را هم فراموش کنید چون حسابی کار را خراب می‌کند.

بیشتر بخوانید: چگونه در فصل پاییز استایل جذابی داشته باشیم؟ 

مدل لباس برای بلند نشان دادن قد

5. اکسسوی و جواهرات بسیار مهم هستند

اکسسوی و جواهرات علاوه بر مدل و رنگ لباس ، در لاغرتر و بلندتر به نظر رسیدن نقش مهمی دارند. اگر از اکسسوی استفاده می کنید ، به جزئیات آنها بسیار توجه کنید.

گردنبند ، گوشواره ، روسری و حتی ساعت و روسری در این زمینه موثر است. از یک روسری یا سربند ساده با خطوط عمودی استفاده کنید. دستمال های کوتاه باعث کوتاهتر شدن شما می شوند.

مدل لباس برای بلند نشان دادن قد

بیشتر بخوانید: بهترین استایل مناسبی که هر خانمی باید بداند!

از گوشواره ، گردنبند و حتی کمربند ، ساعت و دستبندهایی استفاده کنید که کوتاه و دایره ای شکل نباشند. بهترین شکل و طراحی اکسسوی برای شما مدل های بلند با اشکال هندسی کشیده است.

اگر کمربند میبندید ، از کمربندهای باریک استفاده کنید ، کمربندهای پهن و بزرگ مناسب شما نیستند. اگر کراوات می بندید حتما از کراوات بلند استفاده کنید. کراوات کوتاه باعث کوتاهتر نشان دادن شما می شود.

6- طراحی و چاپ پارچه مهم است

در انتخاب طرح و چاپ پارچه دقت کنید. هرچه طرح های عمودی نازک  استفاده کنید ، بلندتر و لاغرتر به نظر می رسند. از پارچه های چاپ افقی ، بزرگ یا کوچک استفاده نکنید.

مدل لباس برای بلند نشان دادن قد

از خیاط بخواهید از دوخت عمودی در دوخت لباس شما استفاده کند. پارچه های برجسته با نقش های مدور ، خال خالی و شلوغ و طرح دار مناسب شما نیستند. یادتان باشد کمربند را روی لباس نبندید تا بدن شما با دو رنگ متفاوت لباس به دو قسمت تقسیم شود.

اگر از کمربند استفاده می کنید ، لباس های شما باید از قسمت بالایی و پایین بدن یکنواخت باشد. در زمستان از پارچه های درشت و گره دار استفاده نکنید. بهتر است یقه لباس زمستانی شما هفت باشد تا بلندتر به نظر برسید و گره و بافت لباس کمتر و کوچکتر شود.

بیشتر بخوانید: هنگام لباس پوشیدن خوشتیپ بنظر برسید!

7- لباس زیر زانو بپوشید

بهتر است به جای لباس های یک پارچه از لباس های دو تکه با یک طرح و رنگ استفاده کنید. به عنوان مثال ، بلوزها و دامن هایی با طرح و رنگ یکسان. دامنی را انتخاب کنید که بلندتر از بنظر برسد  مانند دامن ماکسی یا دامن راسته و دارای چاک در جلو یا پشت. دامن پف و پر از چین نپوشید

دامن شما بهتر است از زانو پایین‌تر باشد. اگر مانتو و شلوار می‌پوشید بهتر است یک رنگ باشد. اما اگر مانتو و شلوار یک‌رنگ دوست ندارید از یک طیف رنگی استفاده کنید.

چگونه لباس بپوشیم

به عنوان مثال ، از طیف رنگی خاکستری مشابه استفاده کنید. برای بلندتر و لاغرتر نشان دادن استایل بهتر است لباس زیر زانو باشد.

8- پیراهن گشاد و شلوار مناسب

اگر بلوزهای گشاد را دوست دارید ، شلوار گشاد را انتخاب نکنید. بهتر است از شلوار متناسب با بلوز گشاد و راحت استفاده کنید. برای انتخاب بلوز و شلوار ، طیف رنگ یکسانی را فراموش نکنید.

چه دامن و شلواری می پوشید ، حتما بلوز را داخل دامن یا شلوار قرار دهید. بهتر است بلوز را روی دامن و شلوار نگذارید زیرا هم نوع شما بهم ریخته به نظر می رسد و هم قد کوتاه تر می شود.

چگونه لباس بپوشیم

9- علاوه بر لباس ، نحوه ایستادن و نشستن نیز مهم است

اگر درست و در وضعیت مناسب نایستد و پوزیشن مناسبی نداشته باشید هر چقدر هم نحوه و مدل و رنگ لباس پوشیدن را رعایت کنید دردی را درمان نمی‌کند.

در هنگاه ایستادن و نشستن قوز نکنید. راست بایستید، شانه‌ها را کمی عقب بدهید، سینه را کمی جلو بدهید و شکم را کمی تو دهید تا کمتر قوز کنید و سعی کنید شق و رق راه بروید.

سرتان را بالا نگه دارید در این صورت اگر صورت چاقی داشته باشید و غبغب داشته باشید صورت شما لاغرتر نشان داده می‌شود و غبغب هم کوچک‌تر می‌شود.

چگونه لباس بپوشیم

بیشتر بخوانید: رنگ لباس شما در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

10. لباس یقه هفت بپوشید

اگر اضافه وزن دارید و قد زیاد بلندی هم ندارید ، بهتر است دور یقه ها و یقه های گرد و قایق را یک خط بکشید. بهترین مدل یقه برای شما یقه “هفت” یا V شکل است. این مدل باعث می شود که خط گردن شما بلندتر و کشیده شود و در نتیجه بلندتر و لاغرتر به نظر برسید.

چگونه لباس بپوشیم

11. لباس سایز خود را بپوشید

لباس های سایز خود را بپوشید. لباسهای كوچكتر و لباسهای بزرگتر ، شما را چاقتر از آنچه كه هست نشان می دهید. از لباس زیر مناسب استفاده کنید. لباس زیر نباید خیلی تنگ و گشاد باشد. لباس زیر سایز مناسب کمک زیادی به شما می کند تا لباس ها رسمی تر به نظر برسند.

چگونه لباس بپوشیم

سخن آخر:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد اگر نکته ای وجود دارد که ما درباره اش حرفی نزدیم میتوانید در قسمت ارسال نظر برای ما به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *