بهترین ترکیب رنگ طوسی با رنگ های مختلف در استایل !

بهترین ترکیب رنگ طوسی با رنگ های مختلف در استایل !

بهترین ترکیب رنگ طوسی با رنگ های مختلف در استایل ! بیشتر خانم ها و آقایانی که می خواهند مدرن به نظر برسند از یک رنگ خاکستری به رنگ غالب سبک خود استفاده می کنند. طوسی و یا خاکستری رنگ های خنثی هستند که می توانند با بیشتر رنگ ها برای تنظیم استفاده شوند.

اما گاهی اوقات طوسی رنگ غالب لباس شماست. بنابراین می خواهید بدانید که چه رنگی را با طوسی ست کنید؟ و کدام ترکیب باعث ایجاد یک مجموعه رنگ طوسی زیبا می شود؟ به عبارت دیگر ، بهترین مکمل طوسی در لباس چیست؟

بهترین ترکیب رنگ طوسی با رنگ های مختلف در استایل !

روانشناسی رنگ طوسی

طوسی رنگ خنثی است اما می توان گفت که طوسی طیف وسیعی از رنگ ها را شامل طوسی تیره ، طوسی روشن ، طوسی نقره ای ، طوسی بژ ، دودی و سربی می کند که می‌تواند نسبت به طوسی خنثی گرمتر و یا سردتر باشد. رنگ طوسی نماد بی طرفی، آرامش و سازش است. رنگ های خنثی همیشه قابل اعتماد هستند.

اگر از رنگ طوسی به تنهایی در استایل خود استفاده کنید ، کمی کسل کننده به نظر می رسد. اما اگر از رنگ های طوسی یا خاکستری به همراه مکمل های آن استفاده کنید ، بسیار زیبا و دلنشین خواهد بود. در ادامه 5 رنگ قابل تنظیم با خاکستری را بررسی خواهیم کرد و بهترین مکمل ها را برای مجموعه رنگ طوسی بررسی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید» 87 مدل شال و روسری جدید

بهترین ترکیب رنگ طوسی با رنگ های مختلف در استایل !

ست طوسی با قرمز

ترکیب رنگ طوسی و قرمز یکی از ترکیبات معروف پاییزی است. ست های رنگ طوسی و قرمز نیز از ترکیب های کلاسیک به حساب می آیند. گویی این دو رنگ در کنار هم خیلی خوب از یکدیگر حمایت و تعریف می کنند.

سهم قرمز در ترکیب با طوسی می تواند برابر یا کمتر باشد. به عنوان مثال می توانید لباس قرمز و دامن یا شلوار طوسی بپوشید. در زمستان پوشیدن کت طوسی یا کت با رنگ قرمز نیز بسیار جذاب است. پوشیدن تنها یک شال قرمز یا زرشکی با مانتو طوسی ست بسیار زیبایی می‌سازد.

بهترین ترکیب رنگ طوسی با رنگ های مختلف در استایل !

قرمز رنگ عشق و علاقه است. رنگ قرمز در صورت استفاده همراه با طوسی یا خاکستری جذابیت بیشتری دارد. این ترکیب در محافل رسمی نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اگر فردی هستید که می خواهید از ظاهر و استایل کلاسیک برخوردار باشید ، ما یک ست رنگ طوسی با قرمز را به شما پیشنهاد می دهیم.

بیشتر بخوانید: انواع مدل مانتو به رنگ سال 2021

ست رنگ طوسی با آبی تیره

ست رنگ طوسی با آبی تیره یا کلاسیک، یکی از پرطرفدارترین ترکیبات رنگی در لباس و دکوراسیون منزل است. چرا که رنگ آبی حس نظافت و پاکیزگی به همراه خود دارد. رنگ آبی اقیانوسی تیره در کنار رنگ طوسی، تجلی گر رویا و حس آرام بخشی در ذهن کسانی است که شما را می‌بینند.

در حقیقت ، به راحتی می توان گفت که رنگ طوسی از رنگ آبی اقیانوس استقبال می کند. در تصویر زیر نمونه ای از ترکیب این دو رنگ را مشاهده می کنید. بهتر است بدانید که اگر شلوار طوسی به تن کرده اید ، یکی از رنگ هایی که در پیراهن های مردانه بسیار هماهنگ است ، رنگ آبی روشن است.

بهترین ترکیب رنگ طوسی با رنگ های مختلف در استایل !

این ترکیب یک ترکیب رنگی روزمره و ساده است که علاوه بر برازنده بودن ، بسیار رسمی است. در چنین استایلی استفاده از کفش های قهوه ای در ست های رنگ خاکستری و آبی بسیار توصیه می شود.

ست رنگ طوسی و زرد

زرد و طوسی دو رنگ هستند که با هم هماهنگی زیبایی ایجاد می کنند. رنگ زرد به معنای ماجراجویی و خلاقیت است. استفاده از این رنگ در ست رنگ طوسی هیجان اطراف شما را به همراه دارد. رنگ زرد توجه بسیاری را به خود جلب می کند. به همین دلیل از رنگ زرد به طور مداوم روی آسفالت خاکستری در جاده و خیابان استفاده می شود.

بهترین ترکیب رنگ طوسی با رنگ های مختلف در استایل !

از طرف دیگر ، اگر زرد خردلی با خاکستری می پوشید ، برای عکاسی در پاییز بسیار مناسب است. بنابراین می توان گفت یکی از بهترین مکمل ها برای ست رنگ خاکستری رنگ زرد است ، بنابراین از این ست به استایل خود غافل نشوید.

ست رنگ طوسی و صورتی

صورتی و طوسی هر دو رنگ آرام و خنثی هستند. همه ما معتقدیم که صورتی رنگ عشق است. طوسی یکی از 5 رنگی است که با رنگ صورتی تنظیم شده است.

بنابراین ست های رنگی طوسی و صورتی از معروف ترین ترکیب رنگ ها در استایل دختران و پسران است. طوسی و صورتی دو رنگ پاستلی در کنار یکدیگر هستند. این دو رنگ در کنار هم رنگهای ملایم بهاری را تشکیل می دهند.

بیشتر بخوانید: مدل های مختلف شلوار زنانه مناسب با هر استایل 

ترکیب رنگ طوسی

ست رنگ طوسی و سبز

ترکیب رنگ طوسی با سبز یک رنگ روزمره نیست. اما این دو یک انتخاب هوشمندانه است ، خصوصاً اگر رنگ سبز استفاده شده سبز لجنی و رنگ طوسی استفاده شده طوسی روشن باشد.

بهتر است بدانید که ترکیب رنگ طوسی با سبز روشن معمول نیست. همچنین ، مجموعه ای از طوسی تیره با سبز تیره احساس افسردگی ایجاد می کند. بنابراین ، بهترین مجموعه طوسی با سبز وقتی سبز لجنی با طوسی روشن ست شده باشد.

ترکیب رنگ طوسی

بهترین ست رنگ طوسی برای مردان

استفاده از ست های رنگ طوسی در بین آقایان بسیار رایج است. این رنگ در ست های ورزشی مردانه ، کت و شلوارها و حتی استایل های کژوال مردانه بسیار محبوب بوده است.

ترکیب رنگ طوسی

انتخاب یک عدد کروات سبز و یا سوسنی، و یا لباس با رنگ روشن مرسوم است. این رنگ ها در کنار یک‌دیگر به رنگ‌های روزمره تبدیل شده است.

اگر شلوار طوسی شما از شلوار جین ساخته شده است ، با توجه به اینکه این شلوار مناسب مجالس رسمی نیست ، می توانید از تی شرت های با رنگ های مختلف در ست با شلوار طوسی خود استفاده کنید. اما اگر شلوار شما پارچه ای است بهتر است از رنگ های پیراهن پارچه ای تک رنگ استفاده کنید.

اگر رنگ های تیره را دوست دارید ، لجن سبز و قهوه ای فندقی با شلوار خاکستری بسیار عالی است. اما اگر رنگ های روشن را دوست دارید ، شلوار خاکستری ست با آبی روشن و همچنین سفید بی نظیر است. نکته مهم دیگر در مجموعه رنگ خاکستری طرح شطرنجی به رنگ خاکستری است که طرفداران بسیاری نیز دارد.

ترکیب رنگ طوسی

بیشتر بخوانید: استایل مناسب تابستانی برای خنکی شیک پوشی

بهترین مکمل طوسی در لباس زنانه چیست؟

طوسی رنگی آرام ، ملایم و خنثی است که اگر به درستی تنظیم نشود ، ممکن است استایل شما را همانطور که گفتیم افسرده و مرده نشان دهد.

مانتو طوسی در کنار رنگ قرمز یا زرشکی که برای شال استفاده شود، بسیار مناسب است. اما اگر شلوار شما طوسی است انتخاب رنگ آبی جینی برای لباس یا مانتو شما بسیار مناسب است. همچنین انتخاب رنگ بنفش در ترکیب با رنگ طوسی بعنوان شال و یا لباس زیر مانتو بسیار زیبا و جذاب خواخد بود.

رنگ دیگری که می توانید با مانتو طوسی ست کنید ، زرد خردلی است. به یاد داشته باشید که استفاده از پارچه های طرح دار طوسی مانند پارچه های راه راه یا چهارخانه در ترکیب با رنگ زرد بسیار زیبا و شیک به نظر می رسد.

ترکیب رنگ طوسی

اگر می‌خواهید در محیط های صمیمانه حضور پیدا کنید، بهتر است بدانید استفاده از ترکیب رنگی صورتی روشن و طوسی انتخاب بسیاری از دختران جوان است. چرا که حس شادابی، طروات و صمیمیت می‌بخشد.

سخن آخر»

در این مقاله بهترین مکمل ها را برای مجموعه رنگ طوسی معرفی کرده ایم. به طور قطع نمی توان با یک مقاله تمام زیبایی های یک رنگ را به تصویر کشید و در مورد انواع ست های رنگ طوسی صحبت کرد. بنابراین ، لطفاً تجربه خود را در زمینه بهترین مکمل مجموعه رنگ طوسی یا خاکستری در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *