چند نکته مهم برای خوش تیپ بودن شما

چند نکته مهم برای خوش تیپ بودن شما

چند نکته مهم برای خوش تیپ بودن شما : این یک عادت معمول است که شخصیت انسانها را با توجه به لباسی که می پوشند قضاوت کنیم. اگرچه نوع لباس به معنای واقعی فقیر بودن و فقیر بودن افراد نیست ، اما قضاوت در مورد شخصیت افراد در یک نگاه بسیار مهم است.

ما در اینجا به چند نکته مهم برای شما بازگو خواهیم کرد که جطور میتوانید در عین سادگی زیبا و مرتب و از همه مهمتر خوشتیپ باشید پس با ما در این مقاله از تیپزا همراه باشید.

چند نکته مهم برای خوش تیپ بودن شما

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب لباس مجلسی زنانه 

1. سفید فوق العاده است:

کفش سفید ، لباس سفید ، شلوار جین سفید و هر چیز سفید زیبا است. با این فرض که می توانید آنها را تمیز نگه دارید ، رنگ سفید باعث ایجاد طراوت و تازگی می شود و مهم نیست در چه زمانی از سال است ، هرگز نباید لباس سفید را فراموش کنید. اما به این نکته توجه کنید که لباس سفید به هیچ وجه مناسب محل کار نیست.

 

2. در مجلس عروسی اطرافیان لباس سفید نپوشید:

هنگام حضور در عروسی هرگز نباید لباس سفید بپوشید. زیرا لباس سفید عروس در چشم است و لباس شما در این بین هیچ تاثیری نخواهد داشت.

چند نکته مهم برای خوش تیپ بودن شما

3. مشخص نبودن لباس زیر بسیار مهم است:

اجازه ندهید لباس شما به اندازه کافی باز باشد و لباس زیر را پیدا کنید. مراقب لباس زیر که در زیر لباس خود استفاده می کنید باشید  ، بهترین کار این است که همرنگ لباسی که بر تن دارید باشد.

 

4 – کمربند نباید کمرشلوارتان را جمع کند:

حتی اگر واقعاً دوست دارید کمربند بزنید ، اما گاهی پیش می آید که بستن کمربند نه تنها به زیبایی لباس کمک نمی کند بلکه باعث جمع شدن و چروک شدن کمر می شود. به همین خاطر ، اگر می خواهید همیشه کمربند بزنید ، باید مراقب باشید اندازه شلوار و کمر دقیقاً متناسب با اندام شما باشد.

 

5 – سعی کنید جورابی بپوشید:

برای زیباتر نشان دادن اندام و حتی لباس، خانم ها بهتر است همیشه جوراب های زیبا و نازکی به پا داشته باشند. جوراب های بسیار زیبایی برای لباس های کوتاه وجود دارد. این مدل جوراب ها باعث می شود تا لباس زیباتر به نظر برسد.

چند نکته مهم برای خوش تیپ بودن شما

بیشتربخوانید: مدل مانتوهای عید نوروز 1400

6 – درخشش لباس در شب:

درخشیدن لباس همیشه خوب است .اما اهمیت درخشش لباس در شب چیز دیگری می باشد .دقت کنید در مراسمی که در شب برگزار می شود لباستان در شب زیبایی خاصی داشته باشد.

 

7 – وقتی قدتان بلند است کفش پاشنه بلند نپوشید

این مهم است که قد مردان همیشه از زنان باید بلندتر باشد. بنابراین بانوان باید به این نکته اهمیت دهند که چه اندازه کفشی را برای ایستادن کنار همسرشان اتنخاب می کنند و می پوشند.

چند نکته مهم برای خوش تیپ بودن شما

8 – زنان کوتاه قامت لباس بلند بپوشند

لباس هر چقدر بلندتر باشد قامت را کشیده تر و لاغرتر و بلندتر نشان می دهد. پس خانم هایی که قامت کوتاه تری دارند بهتر است همیشه لباس های ماکسی بپوشند.

 

9 – با کفش جلوباز جوراب نپوشید

اگرچه جوراب پوشیدن برای فصل سرما بسیار مناسب می باشد و پاها را داخل کفش گرم نگه می دارد، اما باید بدانید پوشیدن جوراب با کفش جلوباز اصلا جلوه ای نخواهد داشت و بسیار زشت می شود.

جوراب

بیشتر بخوانید: 30 مدل از مانتو های روشن مناسب مجلس

10 . تعداد جواهرات کمتر باشد زیباتر و شیکتر است

هر چقدر تعداد جواهراتی که آویزان می کنیم کمتر باشد، نما و جلوه بیشتری خواهد داشت.حتی اکر یک تو گردنی تک بیاندازید خیلی شیک تر از آویزان کردن چند مدل گردنبند روی هم می باشد.

 

11 – متناسب با اندامتان لباس بپوشید

با توجه به مدلی که هیکلتان دارد بهتر است لباس مناسب با هیکلتان را انتخاب کرده و بپوشید.

اندامتان

12.زمانی که به یک مجلسی, مهمانی ,مصاحبه کاری و… دعوت هستید حتما جوراب را بپوشید:

این که در یک مهمانی رسمی و به همراه یک دامن مجلسی حتما جوراب بپوشید بسیار اهمیت دارد و این یکی از قانون های لباس پوشیدن کیت میدلتون می باشد که شما هرگز نباید آن را فراموش کنید.

چند نکته مهم برای خوش تیپ بودن شما

 

13.جواهرات طلایی و نقره ای را باهم استفاده نکنید

دقت داشته باشید که همیشه یا از جواهرات نقره ای استفاده کنید و یا از جواهرات طلایی اتان .اینکه کدام رنگ به لباس شما بیشتر می آید بسیار مهم است و مهمترآن است که هرگز هر دو رنگ را با هم آویزان نکنید.

چند نکته مهم برای خوش تیپ بودن شما

بیشتر بخوانید: لباس مجلسی بلند شیک برای نامزی

14 .همیشه کیفیت لباس برایتان مهم باشد

اصلاً درست نیست که هر چیز گران تری جنس بهتری دارد. صرف هزینه های بیشتر دلیل بر خرید بهتر و با کیفیت نیست. بهتر است هنگام خرید مواد و کیفیت مناسب پارچه یا آنچه خریداری می کنید ، اطلاعات داشته باشید و فقط به دلیل کیفیت بالاتر جنس ، پول بیشتری ندهید.

15 – شلوار کوتاه و چسبان فقط مخصوص تابستان نمی باشد

اگر عادت به پوشیدن شلوارک و یا شلوار چسبان در طول سال دارید ،این اصلا مشکلی ندارد. چرا که به راحتی می توانید در طول تمامی ایام سال و حتی در زمستان هم به همراه چکمه اتان ،شلوارک تنگ و چسبان بپوشید.

16 – تنوع در لباس ایجاد کنید و تکرای نپوشید

در این مورد هر کس خودش می داند که چه لباسی را بهتر است بپوشد تا نه تنها خودش را بلکه دیگران را هم کسل نکند.

تنوع در لباس

17. لباسی با چاپ عکس حیوانات روی آن نپوشید

لباس هایی که چاپ حیواناتی چون یوزپلنگ و گورخر روی آن وجود دارد اصلا مناسب نمی باشد .این حیوانات اصلا با یکدیگر سازگار نبوده و بهتر است به جای آن از لباس های راه راه و شطرنجی و توپ توپی استفاده کنید.

 

18. با مد جلو برید چراکه طرز استایل شما شخصیت شما را بازگو خواهد کرد:

این یک عادت معمول است که شخصیت انسانها را با توجه به لباسی که می پوشند قضاوت کنیم. اگرچه نوع لباس به معنای واقعی فقیر بودن یا فقیر نبودن افراد نیست ، اما قضاوت در مورد شخصیت افراد در یک نگاه بسیار مهم است. بنابراین به مدل و نوع لباسی که می پوشید بسیار توجه کنید و به خصوص هنگام شرکت در جلسات مهم مانند مصاحبه های شغلی ، آنچه می پوشید بسیار مهم است و یکی از مهمترین موارد لذت بردن از پوشیدن لباس کافی و آن عشق است.

لباسی که می پوشند

19. مد آموخنتی نیست

اینکه بدانید چه لباسی را در کجا و کی بپوشید نیاز به آموزش ندارد و آموختنی نیست. بلکه تنها نیاز به تجربه دارد و باید از دیگران و تجربیات آنها و خود استفاده کرد.

 

امیدواریم از این مطالب استفاده لازم را کرده باشید با ما در بخش های بعدی از تیپزا همراه باشید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *