چند مدل لباس عقد محضری

چند مدل لباس عقد محضری

چند مدل لباس عقد محضری : در این قسمت مجموعه زیبایی از مدل لباس عقد محضری را مشاهده می کنیم. لباس عقد محضری تم رسمی دارد ، زیرا در مکان های رسمی پوشیده می شود و باید مطابق با آداب و رسوم جامعه باشد. این لباس نسبت به انواع لباس عقد کمی جمع و جورتر است و پوشیدن و همچنین بلند بودن آن بسیار مهم است. در این مقاله به بررسی زیباترین مدل لباس عقد محضری می پردازیم. با تیپزا باشید.

لباس عقد محضری عروس و داماد نیازی به ست شدن ندارد. لباس عروس خوش لباس و شیک لباسی است که در یک مکان رسمی ، با حضور شاهدان ، همراهان و اقوام مناسب عروس و داماد باشد و شاد و سرحال باشد. لباس عروس محضر برای افراد چاق ، بهتر است متناسب با هر فصلی باشد ، آستین و یقه خوش فرم است و احساس یک لباس رسمی را نشان می دهد.

چند مدل لباس عقد محضری چند مدل لباس عقد محضری

بهتر است در هنگام خرید لباس عروس محضری از وسواس و سختگیری خودداری کنید. زیرا عکسبرداری و فیلمبرداری در این مکان بخشی از سکانس های فیلمبرداری عروسی نیست. هنگام خرید لباس عروس محضری بهتر است این انتخاب را در کل بودجه مراسم عروسی انجام دهید و نه خارج از آن تا مدیریت هزینه به درستی انجام شود. استفاده از عروس و دامادها برای لباس عروس خود از طرح های شاد اشکالی ندارد.

چند مدل لباس عقد محضری

استفاده از رنگهای مشکی یا خنثی در لباس عروس های بهاری و پاییزی معمول نیست. طبق وب سایت تیپزا ، البته همراهان در این مدل ها از عروس و دامادها آزادتر هستند. مزون های لباس عروس لوکس قطعاً گزینه خوبی برای انتخاب لباس عروس محضری و خرید لباس ساقدوش عروس هستند. اما همه کارها باید با مدیریت بهینه هزینه انجام شود.

چند مدل لباس عقد محضری

بیشتر بخوانید: مدل لباس های مجلسی ژورنالی جدید 2021

چند مدل لباس عقد محضری

قبل از انتخاب نهایی لباس عقد محضری ، بهتر است پوشش های  مختلفی را امتحان کنید تا بعداً در این روز مهم از خرید خود پشیمان نشوید. خرید این پوشش ها را به روزهای آخر موکول نکنید تا کار اصلی در دفتر اسناد رسمی تحت الشعاع این موضوع قرار نگیرد. لوازم و کفش و کیف لباس محضری باید پس از انتخاب لباس انجام شود. در حالی که هیچ ضرورتی در آن وجود ندارد.

افرادی که علاقمند به پوشش چادر دراین مکان هستند، از مدل های رنگ تیره پرهیز کنند. مانتو های شیک و مجلسی لباس عقد محضری را می‌توان از همان مانتو های شیک کوتاه یا بلند رنگ روشن انتخاب کرد که در مراسم رسمی، همواره بر تن میکردید. بانوان می توانند از کت و دامن صورتی کم رنگ یا زرد کم رنگ برای انتخاب این پوشش دراین مکان رسمی استفاده کنند.

چند مدل لباس عقد محضری

1.از رنگ های روشن استفاده کنید:

اعتقادات مختلفی در فرهنگ ایرانی درباره لحظه شیرین ازدواج وجود دارد و تقریباً همه معتقدند که پوشیدن لباس های تیره و سیاه شوم نیست. علاوه بر این ، پوشیدن مانتو عقد به رنگ روشن ، مانند سفید ، کرم ، شیری ، خاکستری روشن ، آبی روشن ، صورتی روشن یا صورتی کم رنگ ، نشان دهنده اشتیاق و خوشبختی شما در این روز است.

چند مدل لباس عقد محضری

2.مانتو یا لباس پوشیده و بلند بپوشید:

بهتر است مانتو عقد محضری داشته باشید زیرا در حضور مردان پوشیده شده و مدل های آن بلند و پوشیده است. من فکر می کنم بهتر است از پوشیدن مانتو های خیلی کوتاه یا خیلی جذاب یا پوشیدن لباس مجلسی به جای مانتو در جمع خودداری شود. زیرا دفتر اسناد رسمی یک مکان عمومی است و نباید آن را با تالار عروسی اشتباه گرفت.

چند مدل لباس عقد محضری

بیشتر بخوانید: مدل های لباس مجلسی 1400

چند مدل لباس عقد محضری

3.مانتو های اسپرت را با لباس مجلسی جایگزین کنید:

حتی اگر طرفدار تیپ های اسپرت هستید ، توصیه می کنم به جای مانتو های اسپرت ، از مانتو عقد محضری با سبک خانمانه تر استفاده کنید و کمی مجلسی بیشتر استفاده کنید. سرانجام ، این روز عقد و نامزدی شما است و بهتر است وقتی به باشگاه می روید ، نوع رسمی تری از این داشته باشید.

چند مدل لباس عقد محضری

بیشتر بخوانید: چگونه لباس مجلسی زنانه را انتخاب کنیم؟

چند مدل لباس عقد محضری

4.لباس دست و پا گیر نپوشید. مانتویی را انتخاب کنید که در آن راحت باشید:

ممکن است در روز عروسی پوشیدن دامن پفی بزرگ و دست و پاگیر یا تور بلند منطقی باشد ، اما در این روز چون قرار است در یک مکان عمومی باشید ، بهتر است مانتو عروسی محضری راحت تری داشته باشید که کمتر دست و پا گیر است. اول اینکه شما باید امضا کنید و خم شوید و صاف باشید و دوم اینکه پوشیدن لباسی شبیه لباس عروس یا لباس مجلسی زیاد ممکن است سلیقه زیادی را نشان دهد.

چند مدل لباس عقد محضری

5.متفاوت بپوشید:

حالا که قرار نیست لباس عروس بپوشید ، سعی کنید مانتویی را طراحی و متفاوت انتخاب کنید. شما می توانید بسیاری از مدل های خاص و مزون های دوز را در این پست پیدا کنید. اما به جز مانتو ، می توانید انواع مانتوها و دامن های بلند ، کت و شلوارهای مانتو بلند و دمپایی ، کفش های ابریشمی بلند با شلوار و پیراهن بلند را جایگزین کنید و ظاهری متفاوت و خاص و در عین حال شیک دارد.

چند مدل لباس عقد محضری

بیشتر بخوانید: 15 نکته مهم در انتخاب لباس عروس

چند مدل لباس عقد محضری

6.لباس ها یا مانتو ها را از جنس های مجلسی تر و رسمی تر بدوزید:

همیشه برای پوشیدن لباس های جین و کتان و اسپرت وقت دارید این روز را کمی عروس طور لباس بپوشید ، لازمه اش این است که برای دوخت مانتو برای محضر از جنس های مجلسی تر مثل گیپور ، حریر ، کرپ حریر ، ریون ، دانتل ، ساتن و یا ترکیبی از این ها بدوزید تا برازنده و آراسته و خانم تر به نظر برسید.

چند مدل لباس عقد محضری

بیشتر بخوانید: 35 مدل لباس نامزدی جدید و شیک سال 2021

چند مدل لباس عقد محضری

7. ست کردن دسته گل، روسری و کیف و کفش و مانتو:

از آنجا که عروس هستید بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید اما از سر تا پا سفید نباشد (البته این مسئله بسیار سلیقه ای است.) اما برای مخاطبان می توانید از روسری ، کیف و کفش های رنگهای رنگی در کنار کت سفید از نرم اما روشن مانند صورتی ، نباتی و پنکیکی استفاده کنید و در آخر دسته گل سفارش دهید تا رنگ لباس شما کامل شود.

چند مدل لباس عقد محضری

8.لباسی بخرید که بعدا قابل استفاده باشد.

خیلی ها در انتخاب مانتو عقد محضری و شلوار و شال و روسری عقد به این نکته دقت نمیکنند که لباسی انتخاب کنند که تنها و تنها مختص پوشیدن عروس خانم ها نباشد . شاید بهتر باشد به جای رنگ سفید برای مانتو و شال و روسری سراغ رنگ ها و مدل هایی بروید که بعد ها هم بتوانید از آن مانتو شال و روسری استفاده کنید و بعد از یک بار استفاده برای همیشه به کمد لباستان تبعید نشود.

چند مدل لباس عقد محضری

بیشتر بخوانید: لباس مجلسی بلند شیک برای نامزی

لباس عقد

لباس عقد ساده و شیک

لباس عقد لباس عقد ساده و شیک

لباس عقد لباس عقد ساده و شیک

لباس عقد لباس عقد ساده و شیک

لباس عقد لباس عقد ساده و شیک

لباس عقد لباس عقد ساده و شیک

لباس عقد لباس عقد ساده و شیک

لباس عقد لباس عقد ساده و شیک

لباس عقد لباس عقد ساده و شیکلباس عقد

امیدواریم مطالب مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد و کمکی کند برای انتخابی لباس بهتر و مناسبتر و البته خاص تر در روز عقد شما.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *