استایل شیک زنانه با بوت های بلند 2023

استایل شیک زنانه با بوت های بلند 2023

استایل شیک زنانه با بوت های بلند 2023 : بوت های بالای زانو شیک ترین کفش های این فصل هستند. این بوت ها برای روزهای سرد ایده‌آل هستند، این بوت ها شما را به راحتی گرم و مد روز نگه می‌دارند.

استایل شیک زنانه با بوت های بلند 2023

بوت های روی زانو که برای صیقلی‌تر شدن مدرن‌تر شده‌اند  اکنون برای روز یا شب عالی هستند. این ترند که در میان افراد مشهور و ستاره های استایل خیابانی مانند جیجی حدید و اولیویا پالرمو دیده می شود، اکنون با ژاکت ها، دامن ها و شلوارک های غیررسمی ترند شده است. ظاهر آرام اما ظریف با درخشش پوست زنانه در ران ها کامل شده است.

این ترند را برای خودتان با یک جفت بوت های روی زانو امتحان کنید. از بین انواع جیر و چرم در طیف وسیعی از ارتفاع، سبک و رنگ انتخاب کنید.

چه دوست دارید پاشنه بلندی برای بلند کردن پاهایتان داشته باشید یا راحتی یک کفی صاف را ترجیح دهید، یک بوت روی زانو برای شما وجود دارد.

بوت های مشکی استاندارد را انتخاب کنید تا با همه لباس‌هایتان مطابقت داشته باشد یا از طیف جدید قهوه‌ای ملایم، خاکستری ملایم ست  کنید.

استایل شیک زنانه با بوت های بلند 2023

مگر اینکه شما یک مدل باشید، پوشیدن بوت روی زانو می تواند تا حدودی چالش برانگیز باشد. این واقعیت که آنها بیش از نیمی از پا را می پوشانند به این معنی است که می توانند بر نیمه پایینی شما تسلط داشته باشند.

این کار چشم ها را به سمت پایین می کشد و روی ساق پاهای شما وزن ایجاد می کند و باعث می شود کوتاهتر از آنچه هستید به نظر برسید. با افزایش قد با یک جفت بوت  پاشنه بلند روی زانو با این جلوه مبارزه کنید.

بهترین نوع کفش پاشنه بلند برای بوت های روی زانو، پاشنه باریک حداکثر قد را با حداقل وزن اضافه می کند و به تعادل سنگینی بوت ها کمک می کند. جفتی را پیدا کنید که به راحتی روی پاهای شما قرار بگیرد و حداقل یک اینچ بالاتر از زانو باشد تا اثر لاغری داشته باشد.

انتخاب یک جفت مشکی نیز نتایج مشابهی را به همراه خواهد داشت. این رنگ برای همه تیپ‌های بدنی جذاب است و تقریباً با هر لباسی مطابقت دارد.

استایل شیک زنانه با بوت های بلند 2023

استایل شیک زنانه با بوت های بلند 2023

استایل شیک زنانه با بوت های بلند 2023

بوت های بند دار روی زانو

اگر به دنبال افزودن فاکتور شگفت انگیز به لباس خود هستید، نمی توانید از بوت های بند دار روی زانو عبور کنید. این ترند کفش جسورانه، پر زرق و برق و فریبنده است. بوت های بند دار روی زانو بهترین کفش‌هایی هستند که برای یک شب بیرون‌رفته هستند.

استایل شیک زنانه با بوت های بلند 2023

چه در جلو یا پشت بند دار باشند، ظاهر گرافیکی این ترند همه نگاه ها را به سمت پاهای شما جلب می کند، بنابراین اجازه دهید آنها را برجسته کنند.

بوت های بند دار روی زانو خود را با یک لباس ساده ست کنید. یک لباس ژاکت مشکی گشاد انتخاب مناسبی است زیرا ظاهر کلی را متعادل می کند و یک صندلی عقب آرام را به بوت ها می برد.

استایل مجلسی با بوت بلند

استایل با بوت زنانه

بوت های بند دار روی زانو انواع مختلفی دارند. بر اساس نیاز خود سبک مناسب را برای خود انتخاب کنید. اگر می‌خواهید بوت های بنددار خود را در روز بپوشید، مدل جیر معمولی‌تری را انتخاب کنید، اما اگر می‌خواهید آن‌ها را در شب بپوشید، مدل چرمی را در نظر بگیرید.

به همین ترتیب، انواعی که پنجه بسته و سفت تر هستند تأثیر کمتری نسبت به آنهایی که پوست بیشتری نشان می دهند، خواهند داشت. با طبقه بندی سبک، اکنون فقط باید طول چکمه های خود را تعیین کنید.

در حالی که جفت هایی که تا وسط ران به پایان می رسند ممکن است ظاهر قدرتمندتری داشته باشند، اما راه رفتن در آنها بسیار سخت تر است زیرا فضای کمی برای خم شدن زانو وجود دارد. اگر می‌خواهید با این کفش‌های قاتل حسی کاربردی داشته باشید، استایلی را انتخاب کنید که روی زانو تمام شود.

استایل با بوت زنانه

استایل با بوت زنانه

بوت های خاکستری، قهوه ای روی زانو

خاکستری، قهوه ای رنگ های جدید در مورد بوت های روی زانو هستند. مشکی برای ظاهر لاغر و توانایی آن برای جفت شدن با هر چیزی عالی است، اما این طیف از رنگ های جدید بسیار شیک است.

گرم و ملایم، این رنگ ها برای ست کردن کمی سبکی به کمد لباس زمستانی شما عالی هستند.

بوت های روی زانو خاکستری، قهوه ای را در انواع جیر نرم انتخاب کنید. این بافت به روشن تر شدن بیشتر کمک می کند و حتی درخشندگی ظریفی برای پرداخت صیقلی به آن اضافه می کند.

استایل با بوت زنانه

استایل با بوت

سخن پایانی:

با نگاه کردن به کمد لباس خود برای الهام گرفتن از رنگ، سایه مناسبی از بوت های روی زانو را برای خود انتخاب کنید.

رنگی که بیشتر می‌پوشید باید رنگ بوت هایی باشد که انتخاب می‌کنید، زیرا بوت های خاکستری، قهوه‌ای وقتی با لباس‌هایی با همان رنگ ست می‌شوند بسیار چشمگیر به نظر می‌رسند. فقط لباسی را انتخاب کنید که یک یا دو سایه روشن‌تر یا تیره‌تر از بوت هایتان باشد تا در یک رنگ غوطه‌ور به نظر نرسید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *