مدل های مختلف لباس یقه قایقی مناسب برای خانم ها

مدل های مختلف لباس یقه قایقی مناسب برای خانم ها

مدل های مختلف لباس یقه قایقی مناسب برای خانم ها : گاهی اوقات جذاب‌ترین لباس‌ها، لباس‌هایی نیستند که پوست آشکار باشند. گاهی اوقات جذاب ترین کاری که می توانید انجام دهید این است که کمی پوست غیرمنتظره را برهنه کنید. مطمئناً برای نشان دادن دکل زیاد یا ران زیاد می تواند گرم باشد.

اما نشان دادن شانه‌ها نیز می‌تواند فوق‌العاده حسی باشد… و این چیزی است که سبک لباس یقه قایقی مناسب برای خانم ها به آن توجه می‌شود. با لباسی که شانه‌های شما را نشان می‌دهد، کمی جذابیت و کمی ظرافت را بدون نشان دادن مقدار زیادی از اندام خود نشان دهید.

مدل های مختلف لباس یقه قایقی مناسب برای خانم ها

لباس مدل قایقی زنانه

شانه ها در واقع نقش بزرگی در مد زنان در طول تاریخ داشته اند. آستین های پف کرده بزرگ دوران ویکتوریا چطور؟ در این دوران، زنان آستین هایی می پوشیدند که دور شانه ها و بالای بازوها پف کرده بود. آستین ها به طور ناگهانی در آرنج سفت شدند تا از طریق مچ بسته شوند. در دهه‌های 1920 و 1930، جوآن کرافورد برای پوشیدن لباس‌هایی با شانه‌های بزرگ و استادانه موج‌هایی ایجاد کرد.

اما در دهه 1970 بود که مد لباس پوشیدن شانه به مد روز تبدیل شد. این زمانی بود که ایو سن لورن مدل های مختلف لباس یقه قایقی را به دنیا معرفی کرد و به زنان راه دیگری داد تا کمی پوست نشان دهند و در عین حال استایل خود را به رخ بکشند.

شانه ها همیشه زیبا هستند. با افزایش وزن پف نمی کنند و چاق نمی شوند. شما همیشه می توانید کمی شانه خود را نشان دهید و با استایل خود سر و صدا ایجاد کنید. خودتان ببینید که چگونه ترند خارج از شانه را دوست دارید و سعی کنید از مدل هایی استفاده کنید که سبک شما را نود کند.

مدل های مختلف لباس یقه قایقی مناسب برای خانم ها

مدل های مختلف لباس یقه قایقی مناسب برای خانم ها

لباس یقه قایقی چیست؟

یقه های مختلفی وجود دارد که شانه های شما را خالی یا تقریباً برهنه می کند. برای مثال، لباس‌های بدون بند، شانه‌ها و استخوان ترقوه‌تان را آشکار می‌کنند.

مدل‌های هالتر دارای یقه‌های بلند هستند، اما پارچه را از روی شانه‌های شما رها می‌کنند تا کاملاً نمایان شوند. یقه پهن و کم عمق قایق همه کارها را انجام می دهد به جز شانه های برهنه. این یقه به ویژه مورد علاقه مگان مارکل نماد استایل است.

اما سبک های قایقی متمایز و در نوع خود قابل تشخیص هستند. این مدل‌ها به گونه‌ای ساخته می‌شوند که مستقیماً در بالای سینه بنشینند و دور شانه‌ها و پشت در یک خط پیوسته و یکنواخت بپیچند. تغییراتی در این مورد وجود دارد، اما خط بالای سبک اساساً در همه طرح‌ها یکسان است.

مدل های مختلف لباس یقه قایقی مناسب برای خانم ها

مدل های مختلف لباس یقه قایقی مناسب برای خانم ها

انواع مدل لباس مدل قایقی

بسیاری از انواع مختلف لباس‌ها می‌توانند لباس‌های قایقی باشند، اگر به این شکل طراحی شده باشند. با این حال، برخی از سبک ها بیشتر از بقیه برای طرح های خارج از شانه استفاده می شوند. شانه های خود را در تمام این سبک های مختلف نشان دهید و از مد خود لذت بیشتری ببرید.

1. لباس مجلسی

لباس مجلسی یکی از محبوب‌ترین مدل‌های لباس مجلسی برای مراسم عروسی و مراسم رسمی است. لباس مجلسی در اطراف نیم تنه قرار می گیرد و سینه و کمر را در آغوش می گیرد. اندام لباس ممکن است ساده یا بسیار تزیین شده باشد.

در طرح های خارج از شانه، لباس های مجلسی می توانند طول آستین های مختلفی داشته باشند. همه چیز از آستین های کلاه دار گرفته تا آستین های پف دار کوتاه تا مدل های آستین بلند در مدل های لباس مجلسی مدل قایقی دیده می شود.

مدل های مختلف لباس یقه قایقی مناسب برای خانم ها

مدل های مختلف لباس یقه قایقی مناسب برای خانم ها

سوالات متداول

لباس‌های یقه قایقی  همیشه برای دیگران عالی به نظر می‌رسند، اما پوشیدن آن‌ها برای خودتان ممکن است دشوار باشد. اگر هنوز سوالی در مورد پوشیدن مدل های لباس مدل قایقی دارید، مشکلی نیست. ما پاسخ تمام سوالات متداول در مورد لباس های یقه قایقی را داریم.

کدام مدل مو برای لباس های مدل قایقی مناسب است؟

هدف اصلی پوشیدن لباس های مدل قایقی این است که شانه ها و گردن خود را نشان دهید. این بدان معنی است که شما مدل مویی می خواهید که این یقه را نشان دهد.

چندین مدل موی مختلف وجود دارد که ظاهری قایقی را تکمیل می کند. هر نوع خط گردن و شانه های شما را نشان می دهد. یک گره کم در پشت گردن یک سبک زیبا و آسان برای ایجاد است. شما همچنین می توانید یک دم اسبی کم پشت برای نشان دادن آن شانه های جذاب انجام دهید.

لباس مدل قایقی زنانه

لباس مدل قایقی زنانه

آیا مدل های لباس مدل قایقی می توانند زیبا به نظر برسند؟

استایل‌های یقه قایقی بسته به نوع استایل شما می‌توانند بسیار زیبا به نظر برسند. از اکسسوری استفاده کنید تا هر ظاهری کامل تر شود. یک گردنبند کوتاه یا یک گوشواره بلند روشی زیبا برای زیباتر کردن یقه خارج از شانه است. عینک آفتابی یکی دیگر از راه های عالی برای اکسسوری کردن ظاهر بیرون از شانه شماست.

لباس مدل قایقی زنانه

لباس مدل قایقی زنانه

 

آیا مدل های لباس یقه قایقی می توانند لباس رسمی باشند؟

بسیاری از مدل‌های لباس‌های مدل قایقی را می‌توان به‌عنوان لباس رسمی درآورد. لباس های بلند همیشه کمی رسمی تر به نظر می رسند. یک لباس بلند را با مروارید یا جواهرات درخشان ست کنید تا کمی آن را زیبا کنید.

کفش‌های پاشنه بلند بپوشید تا ظاهری شیک و رسمی داشته باشید و یک کیف پول کلاچ حمل کنید. اگر می‌خواهید لباستان کمی شیک‌تر به نظر برسد، یک روکش اضافه کنید.

لباس مدل قایقی زنانه

کدام سوتین ها را می توان با لباس های قایقی پوشید؟

اگر نمی‌خواهید بند‌هایتان نمایان شود، ممکن است در انتخاب لباس‌هایی که زیر شانه‌تان می‌پوشید، در انتخاب سوتین‌تان بسیار محدود احساس کنید. شما همیشه می توانید یک سوتین بدون بند را انتخاب کنید که برای هر لباسی که پوشش زیادی از شانه ها ندارد، یک انتخاب بسیار استاندارد است. باندو که یک بند است که دور سینه ها قرار می گیرد، گزینه دیگری است، همیشه می توانید کرست بپوشید که سینه را نگه می دارد.

اگر طراحی یقه قایقی شما به ویژه آشکار است، همیشه می توانید یک سوتین بدون درز چسبی انتخاب کنید. این درست به پوست می چسبد تا از شما حمایت کند.

لباس مدل قایقی زنانه

آیا آستین های یقه قایقی برای همه تیپ های بدن مناسب هستند؟

برای اکثر مردم واقعا سخت است که از شانه های خود متنفر باشند. آنها تقریباً در سطح جهانی خوب به نظر می رسند. با این حال، این بدان معنا نیست که همه استایل های یقه قایقی با هر تیپ بدنی کار می کنند.

مدل‌های لباس یقه قایقی در فرم‌های بدن گلابی و ساعت شنی عالی به نظر می‌رسند، اما پوشیدن این لباس با فرم‌های بدن سیبی و مستطیلی کمی فریبنده است زیرا ممکن است شانه‌های شما پهن به نظر برسد.

به طرح های لاغری مدل قایقی که دارای یقه های مورب یا گرد هستند، پایبند باشید. این اثر لاغری بیشتری ایجاد می کند و در هر فرم بدنی زیبا به نظر می رسد. مدل های یقه دلبند نیز می توانند بسیار جذاب باشند و جلوه ای لاغری ایجاد کنند تا شانه ها کمتر پهن به نظر برسند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *