بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه در سال 2023

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه در سال 2023

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه در سال 2023 : پاهای سرد یک واقعیت  در زمستان است. کفش‌هایی که در بقیه سال می‌پوشید کفش‌های ورزشی سوراخ‌دار که اجازه می‌دهند سرما وارد شود و کفش‌های کم ارتفاعی که باران را وارد می‌کنند در بدترین شرایط آب و هوایی آن را قطع نمی‌کنند. شما به تعدادی از بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه نیاز دارید  و نه فقط یک جفت، ترجیحاً دو یا سه. اما چگونه می توانید بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه را پیدا کنید؟ ما برای کمک اینجا هستیم.

با وجود آن زیره های درشت و چرم های غیرقابل نفوذ، نیم بوت های زمستانی مردانه از همه کاره ترین کفش هایی هستند که می توانید بخرید. روی جفت مناسب سرمایه گذاری کنید و اگر به همان اندازه که آنها به شما رسیدگی می کنند از آنها مراقبت کنید.

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه در سال 2023

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه در سال 2023

بهترین نیم بوت های زمستانی – LL BEAN

یکی از نیم بوت های زمستانی مردانه هستند که به دلیل تطبیق پذیری آن ها ضروری است نیم بوت های که برای محافظت در برابر برف، گودال‌ها و دیگر عناصر طراحی شده‌اند، به یکی از اجزای اصلی سبک جدید نیوانگلند تبدیل شده‌اند. شلوار جین بنددار و دکمه‌دار با یک ژاکت بافتنی کابلی، ظاهر معمولی و در عین حال شیک را تکمیل می‌کند که «پول قدیمی» را بدون خودنمایی می‌خواند.

بیشتر بخوانید: نکات مهم در خرید کفش راحتی مردانه | مدل کفش راحتی

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه برای پیاده روی – SALOMON

صرف نظر از آرزوهای شما در خارج از منزل نیم بوت های کوهنوردی مقاوم در چند سال گذشته خود را به عنوان لوازم ضروری کفش در هوای نامطلوب معرفی کرده اند.

این جفت ایده‌آل سطوح ناگفته‌ای از راحتی، پشتیبانی از مچ پا، چرم تمام دانه‌ای را ارائه می‌دهد که با گذشت زمان و سایش انعطاف‌پذیرتر می‌شود، و موارد اضافی مانند درزهای مهر و موم شده و یک زیره ناهموار برای عبور از میان گودال‌ها و برف‌ها.

برای استایل آنها را با سایر مولفه‌های اصلی پوشاک مردانه مانند نیم بوت قدیمی مانند جین خام، ژاکت‌های پارچه‌ای، پیراهن‌های پارچه‌ای پارچه‌ای یا فلانل و جامپرهای بافتنی کابلی ترکیب کنید. یا جسور باشید و از آنها به عنوان نقطه مقابل خیاطی استفاده کنید نه برای مصاحبه شغلی بعدی.

بوت های زمستانی مردانه

بهترین مدل کفش های پیاده روی مردانه – کلیسا

به عنوان یک قاعده کلی می‌توانید نیم بوت های خود را با هر لباسی که معمولاً با بروگ‌های سنتی می‌پوشید بپوشید بنابراین یک جفت چرمی قهوه‌ای تیره یا مشکی را با کت و شلوار پشمی سنگین‌تر و ترکیب شلوار و پیراهن/ژاکت کش باف پشمی  از کار کردن با پارچه‌های قدیمی مانند پارچه‌های مخملی و توید برای علاقه بیشتر نترسید.

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه در سال 2023

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه برای کار – تیمبرلند

برخی از بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه که تا به حال ساخته شده‌اند برای اولین بار دهه‌ها پیش برای پوشیدن افراد در کارخانه‌ها و محوطه‌های حمل و نقل طراحی شدند.

کلاهک های فولادی پنجه پا ممکن است از متقاطع مد جان سالم به در نبرده باشند، اما بسیاری از ویژگی های دیگر را دارند: مواد ضد آب، قوزک های پددار، کفی با چسبندگی بالا و آسترهای دنج. چرا وقتی بیرون هوا یخ می زند، آن چیزها را برای پای خود نمی خواهید؟

در حالی که نیم بوت های کلاسیک ضد آب 6 اینچی تیمبرلند به یکی از اجزای اصلی لباس‌های خیابانی غیررسمی تبدیل شده‌اند این سبک تمام فصل برای دماهای سرد ایده‌آل است. این نیم بوت ها علاوه بر ضد آب بودن، عایق زیادی، یقه‌ای با روکش راحت، زیره‌ای لاستیکی و چرم از یک دباغ‌خانه دوست‌دار سیاره را ارائه می‌دهند.

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه در سال 2023

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه سبک مبارزه – دکتر مارتنز

وقتی کسی به نیم بوت های رزمی اساسی مردانه فکر می کند دکتر مارتنز ظاهر می شود. البته نمای بیرونی تیز و عناصر طراحی منحصر به فرد وجود دارد، اما این نیم بوت ها یک چیز خاص دارند: راحتی استثنایی. زیره دارای بالشتک هوا و مقاومت لغزش سطح بعدی این برند حتی در منظره یخ زده زمستان، پای شما را روی ابر 9 خواهد گذاشت.

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه چلسی 

نیم بوت چلسی تا حد زیادی همه کاره ترین نیم بوت ای است که می توانید بخرید جفت مناسب  با یک کت و شلوار  به همان اندازه خوب به نظر می رسد.

در حالی که مطمئناً هر رنگی از نیم بوت های چلسی در این زمستان بسیار پوشیده می‌شود یک جفت چرم مشکی کلاسیک تقریباً به همان اندازه که از نظر کفش همه کاره است نیم بوت های چلسی از تمام جعبه‌هایی را که نیم بوت های زمستانی مردانه باید داشته باشند.

با نمای بیرونی (و داخلی) چرمی براق، زیره لاستیکی میخ‌دار، ساختار مقاوم در برابر آب، و پوشش کشسان مشخص بررسی می‌کنند. فقط مطمئن شوید که محافظ چرمی خود را در دسترس داشته باشید تا آن ظاهر صاف را حفظ کنید.

وقتی نوبت به استایل نیم بوت چلسی می رسد خلاقیت رزمی شما واقعاً حد است. یک کت بلند، ژاکت ظاهری کلاسیک بدون اشتباه را ایجاد می‌کند.

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه در سال 2023

بیشتر بخوانید: چطور خوب لباس بپوشیم؟ مخصوص استایل مردانه

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه کژوال – CLARKS

تا آنجا که به ما مربوط می شود، موارد کمی وجود دارد که پوشیدن یک جفت نیم بوت صحرایی یا چوکا ایده خوبی نباشد. در حالی که ساختار متوسط ​​آنها آنها را به عنوان یک انتخاب واضح برای بهار و تابستان نشان می دهد، آنها در واقع یک گزینه قاتل برای ماه های زمستان نیز هستند.

با کمی استایل جذاب، این کفش معمولاً در هوای گرم را می توان به راحتی به ماه های سردتر تغییر داد.

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه در سال 2023

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه برای برف – SOREL

شاید در این زمستان به گزینه ای مقاوم تر نیاز داشته باشید. کمتر به قدم زدن به کافه برای خوردن یک فنجان فکر کنید و بیشتر در حیاط قدم بزنید تا ماشین خود را از یک برف خارج کنید. اگرچه بهترین نیم بوت های برفی اغلب خود را در جنبه‌های کاربردی‌تر می‌بینند، اما این بدان معنا نیست که شما باید زیبایی‌شناسی را کاملاً نادیده بگیرید.

مسلماً استایل دادن به این نیم بوت ها می تواند چالش برانگیز باشد. کت و شلوار سنتی شما دقیقاً آن را در اینجا قطع نمی کند. اما این نیم بوت ها را می‌توان به راحتی با شلوار جین یا چینی کاف دار به همراه ژاکت‌های بافتنی کابلی و پارچه‌های ضخیم ست کرد.

نیم بوت مردانه

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه خزدار – MEPHISTO

برای سردترین و طاقت فرساترین زمستان ها گاهی اوقات فقط گرم ترین  نیم بوت های زمستانی مردانه جواب می دهند. چه خز طبیعی یا خز مصنوعی، کمی آستر خز کمک زیادی به عایق کردن پاهای شما در برابر دمای زیر صفر می کند.

نیم بوت های چرمی طبیعی رنگ بسیار پیچیده تری را ارائه می دهند. نمای بیرونی چرم سنگ‌ریزه‌شده، مراقبت از این سبک را آسان‌تر از یک گزینه چرمی صاف، همراه با لبه‌ای بدجنس می‌کند که در کنسرت‌های موسیقی و شب‌های بار در خانه وجود دارد.

برای استایل نمی‌توانید اینها را با یک کت چرم و شلوار جین ترکیب کنید. اگر به دنبال رویکرد کلاسیک تری هستید، کت چرمی را می توان به راحتی با یک کت جین یا خزدار جایگزین کرد.

بهترین نیم بوت های جودپور – بکت سیمونون

با ظاهر چرمی صاف بند های مشخص بر کسی پوشیده نیست که نیم بوت jodhpur ریشه در دنیای سوارکاری دارد. اما حتی اگر قصد ندارید به این زودی ها برنده بعدی تاج سه گانه شوید، جودپور یکی از جذاب ترین و در کل بهترین نیم بوت های زمستانی برای مردان در سراسر جهان است.

ساخته شده از چرم ایتالیایی و با تمام زنگ ها و سوت هایی که می توانید از یک جفت نیم بوت جذاب باشید نمای بیرونی زیبای این کفش‌ها تمام سادگی تمیز نیم بوت های چلسی را ارائه می‌کند اما فقط با جزئیات مناسبی که می‌توانید از جمعیت جدا شوید.

نیم بوت مردانه

بیشتر بخوانید: چطور خوب لباس بپوشیم؟ مخصوص استایل مردانه

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه بند دار – بال قرمز

زمانی که دما شروع به کاهش می کند و کفش های کتانی قابل اعتماد ما باید از چرخش منظم خارج شوند، همیشه تلخ است. اما حتی اگر نایک و آدیداس آن را در هوای سرد کاهش نمی دهد، این بدان معنا نیست که شما باید به طور کامل از اسنیک های مورد علاقه خود صرف نظر کنید .

به لطف تطبیق پذیری این استایل می توانید آن ها را با طیف وسیعی از لباس های غیررسمی (همیشه غیررسمی) ست کنید، از جین تا شلوار جین، ژاکت

نیم بوت های زمستانی

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه بلند – شکارچی

برند Hunter نیازی به معرفی ندارد آنها چندین سال است که نماد مد بریتانیا باقی مانده اند و به این زودی ها جایی نمی روند در حالی که نسخه کلاسیک نیم بوت های بلند آنها ممکن است در عرض چند دقیقه انگشتان پای شما را یخ بزند، نسخه عایق شده آنها بلیطی برای تضمین زمستانی بدون سرمازدگی است. این نسخه را می توان در دمای پایین -5 درجه سانتیگراد به لطف پوشش عایق شرپا پوشید.

برای مدل دادن به نیم بوت های بارانی شما چیز زیادی وجود ندارد – یک شلوار جین، ژاکت سبز  یا کت ترنچ به خوبی در اصل و نسب نظامی نیم بوت ها ظاهر می شود. تا زمانی که آنها را به جلسه بعدی که زندگی شما را تغییر می دهد وارد نکنید.

نیم بوت های زمستانی

بهترین طراحی نیم بوت های زمستانی مردانه – سنت لوران

بنابراین برای تکمیل کمد لباس زمستانی خود کمی پول بیشتری برای انجام خرید خود دارید. از کجا شروع کنیم؟ برای به دست آوردن حداکثر برای پول خود، مواد و ساخت و ساز با کیفیت بالا، تطبیق پذیری و ظاهری جاودانه می خواهید که هرگز از مد نمی افتد.

از نظر مد لوکس، سنت لورن به دلیل چرم درجه یک خود شناخته شده است، بنابراین می دانید که آنها نیم بوت های باکیفیتی ارائه می دهند. ظریف این برند از نیم بوت های کابوی است. پاشنه‌های کوبایی کمی قد می‌افزایند.

برای ظاهری که مستقیماً از صفحات تبلیغات سنت لوران خارج شده است، یک ظاهر کاملاً مشکی به خوبی کار را انجام می دهد: شلوار جین تنگ مشکی، ژاکت، و ژاکت دوچرخه سواری. و فکر نکنید که مجبور نیستید تمام لباس‌هایتان را زیاد کنید نکته مهم در مورد خرید اکسسوری سطح بالا این است که آنها به نوبه خود تمام ظاهر را گران‌تر نشان می‌دهند.

نیم بوت های زمستانی

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه مقرون به صرفه – روباه طلایی

ضرب‌المثل قدیمی می‌گوید آنچه را که برای آن پول می‌دهید دریافت می‌کنید، اما هرکسی یک بسته پول نقد برای خرید بهترین‌ها ندارند. با این وجود، گزینه های مقرون به صرفه تری وجود دارد که هنوز هم می توانند از نظر کیفیت و سبک در لیگ های بزرگ بازی کنند.

مزیت دیگر این سبک مقرون به صرفه تر این است که می توان آن را تقریباً با هر ترکیبی از لباس های زمستانی به بالا یا پایین پوشاند  ژاکت، کت، شلوار جین و چینی همگی مناسب هستند.

نیم بوت های زمستانی

چگونه بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه را انتخاب کنیم

بهترین نیم بوت های زمستانی مردانه اگر می‌خواهید دوام داشته باشند، نباید کثیف ارزان باشند و باید مدیر خلاق و مدیر عامل گرنسون می گوید: «سریع ترین راه برای تشخیص کیفیت در نیم بوت کیفیت مواد رویه است.

یک نیم بوت خوش ساخت همیشه از چرم با کیفیت ساخته می شود زیرا هیچ کس تلاش نمی کند تا یک نیم بوت عالی با چرم ارزان بسازد. چرم با کیفیت همیشه چین های نرمی دارد و معمولاً با دست پولیش می شود تا بتوانید پتینه و لکه های تیره و روشن را ببینید. همیشه یکنواخت نیست از طرف دیگر به دنبال چرمی باشید که ضخیم‌تر از چرم رنگ‌شده است.

با درک این موضوع که بیشتر ما فقط در دفتر یا شرکت نیم بوت های زمستانی مردانه می پوشیم کفاشان در سال های اخیر طرح های خود را با زیره های راحت و کاربردی تجهیز کرده اند.

ماه‌های سردتر اغلب چاره‌ای به ما نمی‌دهد جز اینکه به کمد لباس‌هایمان فکر کنیم که می‌تواند به ایجاد لباسی مناسب با سبک زندگی و ظاهر شخصی شما منجر شود. هر یک از این پانزده مدل بوت زمستانی مردانه شما را در راه لباس پوشیدن در باران درخشش برف و باران خواهد داشت.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *