30 مدل مختلف از طرح های لباس مشکی زنانه

30 مدل مختلف از طرح های لباس مشکی زنانه

30 مدل مختلف از طرح های لباس مشکی زنانه : هیچ رنگ مشخص دیگری جز مشکی وجود ندارد! لباس‌های مشکی جسور، با اعتماد به نفس، شیک و جذاب هستند – صرف نظر از اینکه چه کسی آنها را می‌پوشد. آنها هرگز تمایل ندارند از ترند سال شوند.

بنابراین اگر به دنبال خرید یک لباس مشکی برای مناسب زنانه هستید، اینها بهترین و جدیدترین شرط هایی هستند که می توانید بررسی کنید. آنها بدون هیچ شکی جذاب ، مد روز و براق هستند. بیایید امروز این طرح های زیبا را در یک لباس مشکی بررسی کنیم!

30 مدل مختلف از طرح های لباس مشکی زنانه

چگونه با لباس مشکی شیک و با اکسسوری ست کنیم؟

لباس های مشکی بسیار متنوع و زیبا هستند. آنها جذاب و در عین حال کلاسیک هستند و به خوبی با طیف وسیعی از گزینه های یک ظاهر طراحی شده و اکسسوری همراه هستند.

به عنوان مثال، می‌توان از اکسسوری‌ها و جواهرات مدرن اکسسوری‌های شیک و معمولی استفاده کرد. بنابراین، این به ترجیحات، نوع لباس، الگوها و مناسبت های شما بستگی دارد!

بیشتر بخوانید: ست پیراهن مجلسی مشکی با کیف و کفش

1. لباس ماکسی آستین بلند مشکی:

لباس‌های ماکسی مشکی برای خانم‌ها در گروه‌های سنی و ساختار بدن نیز هرگز اشتباه نمی‌کنند. این لباس ماکسی طرح گلدار زیبا و زنانه با آستین بلند یکی از این لباس های زیباست. این می تواند ظاهری پر جنب و جوش و استایل مد روز را با رنگ های مدرن به ارمغان بیاورد.

✅طرح: پیراهن ماکسی آستین بلند مشکی طرح گلدار با کمربند
✅پارچه: پلی استر
✅نوع بدن: ریزه اندام و لاغر
✅مناسبت: مهمانی ها، شام، گردهمایی های رسمی
✅نکته سبک: با اکسسوری شیک و کیف زنجیر فلزی ایده آل است.

30 مدل مختلف از طرح های لباس مشکی زنانه

2. لباس یقه گرد مشکی:

اگر ترجیح می دهید زیبایی خود را به رخ بکشید، چه چیزی بهتر از لباس بدن شرط می‌بندیم که می‌توانید بدون زحمت زیبا و شیک به نظر برسید این لباس مشکی با یقه بلند یک پارچه زیبا است. این نوع لباس ها هرگز نمی توانند از مد روز خارج شوند همه کاره است، برای مجالس نیمه رسمی تا رسمی نیز مناسبند.

✅طرح: لباس یقه بلند مشکی
✅پارچه: پلی استر
✅نوع بدن: باریک، گلابی
✅مناسبت: مهمانی ها

30 مدل مختلف از طرح های لباس مشکی زنانه

3. لباس دانتل مشکی:

لباس دانتل خیلی زنانه و مسحور این لباس توری با طرح خود به رنگ هلویی و مشکی یک انتخاب پیچیده عالی برای کسانی است که لباس‌های شکوهمند را ترجیح می‌دهند، ظاهر توجه و چشم نواز را از شما بیرون می آورد!

✅طرح: لباس توری خود طراحی مشکی با آستین بلند
✅پارچه: نایلون
✅نوع بدن: ساعت شنی
✅مناسبت: مهمانی ها
✅نکته استایل: کفش های پاشنه دار هلویی یا قهوه ای، گوشواره های استیشن و کلاچ ایده آل هستند.

30 مدل مختلف از طرح های لباس مشکی زنانه

4. لباس با طرح خال دار مشکی:

به ما یک زن بگویید که از چاپ خال خالی خوشش نمی آید؟! هر خانمی باید یکی از این طرح‌های قدیمی را در کمد لباس خود داشته باشد. این لباس خال‌خالی با یقه V سیاه و سفید انتخابی عالی است اگر می‌خواهید یکی را برای خود تهیه کنید!

✅طرح: یقه V خال با نیم آستین
✅پارچه: ژرژت
✅نوع بدن: هر کسی
✅مناسبت: شام
✅نکته سبک: کفش مشکی، یک ظاهر طراحی مینیمال خوب است.

30 مدل مختلف از طرح های لباس مشکی زنانه

5. لباس مجلسی مشکی بلند:

لباس‌های تزیین شده و جذاب همیشه آنهایی هستند که برای مهمانی‌های گران‌قیمت و شیک ترجیح می‌دهید. این لباس ماکسی زنانه بدون آستین رنگ مشکی با چنین ظاهر زیبایی همراه است. مینیمالیست و در عین حال معاصر و چشم نواز است.

✅طرح: لباس ماکسی بدون آستین مشکی تزئین شده برای مهمانی ها
✅پارچه: پلی استر
✅نوع بدن: لاغر، ساعت شنی
✅مناسبت: مهمانی ها، دورهمی

نکته استایل: کفش‌های پاشنه‌دار ، گوشواره‌های بزرگ مناسب هستند.

30 مدل مختلف از طرح های لباس مشکی زنانه

بیشتر بخوانید» بلوز پولکی مجلسی زنانه | 22 طرح بلوز 

6. لباس با پارچه پولکی مشکی:

در لباس های پولکی طرح و دیگری داریم. این لباس کار با پولک مشکی یک انتخاب عالی برای خانم هایی است که عاشق استایل های جسورانه  هستند طراحی کاملاً ساده است اما ظاهری جذاب را به راحتی به ارمغان می آورد.

✅طرح: لباس غلاف آستین بلند پولکی مشکی
✅پارچه: پلی استر
✅نوع بدن: لاغر

✅مناسبت: مهمانی ها، گردهمایی ها

30 مدل مختلف از طرح های لباس مشکی زنانه

7. لباس مناسب برای مراسم عروسی مشکی بند روی شانه :

آیا برای مجالس و عروسی های لاکچری به یک لباس مناسب نیاز دارید؟ ما یکی از اینها را برای شما داریم! این لباس مجلسی دوست داشتنی شانه سر رنگ مشکی با آستین کوتاه زیبا و مسحورکننده است.

30 مدل مختلف از طرح های لباس مشکی زنانه

8. لباس کوتاه مخملی مشکی:

این لباس زیبای مخملی یک انتخاب عالی برای ظاهری جوان است. این لباس بسیار گرم است و برای همه افراد، از مجالس ساده گرفته تا شام، شب های قرار، یا گردش، عالی است! این یک لباس مشکی ساده برای همه خانم ها است.

✅طرح: لباس مخمل مشکی با آستین کوتاه
✅پارچه: مخملی
✅نوع بدن: لاغر
✅مناسبت: گردش، مهمانی
✅نکته استایل: کفش‌های کتانی یا کتانی، استایل غیررسمی عالی است.

30 مدل مختلف از طرح های لباس مشکی زنانه

9. لباس مجلسی مشکی کوکتل:

ما هم این لباس مجلسی شیک و زیبا را داریم! این یکی با پولک‌هایی که در نزدیکی لایه‌های بالایی تزئین شده‌اند و در قسمت پایینی آن یک شعله خوب می‌آید. لباس کوکتل آراسته شده بدون آستین برای زنانی که ظاهری طراحان بالا و سبکی شیک را ترجیح می دهند عالی است.

✅طرح: لباس مجلسی مشکی بدون آستین تزئین شده
✅پارچه: ابریشم
✅نوع بدن: گلابی، درشت
✅مناسبت: مهمانی و مجالس
✅نکته استایل: پاشنه های متالیک، گوشواره های معمولی عالی هستند.

لباس رسمی کوتاه

بیشتر بخوانید: تاپ های سر شانه ای شیک زنانه 

10. لباس رسمی تا زانو مشکی:

آیا به دنبال لباس رسمی هستید؟ اصلی ترین رنگ لباس های غیر رسمی مشکی، سفید و خاکستری است. این لباس شیک و زیبا که تا روی زانو زنانه است، برای پوشیدن رسمی مناسب است! برای جلسات، مصاحبه ها، گردهمایی ها و لباس های تیمی ایده آل است. به سرعت ظاهری براق و شیک می بخشد.

✅طرح: لباس رسمی مشکی تا روی زانو با آستین کوتاه،

✅پارچه: ژرژت
✅نوع بدن: نازک، گلابی، ریزه
✅مناسبت: رسمی
✅نکته سبک: پاشنه های بلند، گوشواره میخی و ساعت با کیف دستی انتخابی عالی است.

لباس رسمی کوتاه

11. لباس مشکی بلند با آستین بلند:

در اینجا یک لباس مشکی خیره کننده است که دارای مشکی بلند با آستین بلند است لباس مشکی بلند در قسمت کمر گشاد است و آستین های 3/4 دارد. شما به راحتی می توانید این لباس را برای هر مناسبتی بپوشید، مخصوصا یک مهمانی عاشقانه. این لباس بدون اکسسوری های زیاد نیز شیک است.

لباس رسمی کوتاه

12. لباس برشی مشکی:

این لباس یک لباس مشکی با طرح برش است. لباس بند دار در پشت برش خورده است و حس جذابی به شما می دهد این یک لباس خوش فرم است که برای یک مهمانی یا بیرون از شب مناسب است. لباس شب  خیره کننده است و باید در کمد لباس شما باشد.

لباس رسمی کوتاه

13. لباس چسبان:

یک لباس چسبان ساخته شده است تا بدن را به آرامی تن کنید. این لباس مجلسی مشکی خوش فرم بدون درز و جذاب است. بند های نازک لباس شیک و جذاب به نظر می رسند. این یک لباس مناسب برای هر مهمانی است که در آن شرکت می کنید به خصوص یک مهمانی رقص.

لباس رسمی کوتاه

بیشتر بخوانید:40 مدل جذاب لباس مجلسی شیک مناسب برای عروسی

14. لباس یقه V:

در اینجا یک لباس کوکتل مشکی است که می توانید از پوشیدن آن لذت ببرید. این لباس دارای یقه V است که پفی است و به خط کمر می رسد. این لباس دارای چین‌های جعبه‌ای پهن است و این آن را کاملاً شیک می‌کند. قد لباس کوتاه است.

لباس رسمی کوتاه

لباس رسمی کوتاه

15. لباس پشت بند دار:

این لباس بنددار و بدون پشت مشکی جذاب و جذاب را انتخاب کنید. لباس بند دار انتخاب خوبی برای دختران سکسی است و به آنها این شانس را می دهد که ظاهر عالی خود را به رخ بکشند. لباس مشکی ظاهری متمایز به پوشنده می دهد و این برای مهمانی ها و شام های صمیمی عالی است.

لباس رسمی کوتاه

22. لباس رسمی مشکی:

این لباس رسمی مشکی برای دعوت به یک مراسم عالی است. این لباس رسمی کوتاه و بدون شانه است. یقه دلبر برای اینکه ظاهری سکسی به شما بدهد عالی است. لباس بلند یک لباس کاملا برش است که به بهترین شکل ها می آید.

لباس مشکی زنانه

24. لباس پشت با مدل باز:

این لباس خیره کننده همان چیزی است که برای یک قرار شام عاشقانه با معشوق خود به آن نیاز دارید. لباس بدون پشتی یک لباس مینی است و دامن تنگی دارد که خوش فرم است. لباس پیچیده است و شما را ارزان نشان نمی دهد. آستین های بلند این لباس نیز مزیت خوبی است.

لباس مشکی زنانه

25. لباس آستین فانوسی:

یکی از جدیدترین ترندهای دنیای مد، آستین فلوت است. این لباس مشکی دوست داشتنی با جزئیات سفید روی آستین ها برجسته شده است. لایه های آستین فانوسی با نوارهای سفید پوشیده شده اند تا پیچ و تاب خاصی به آن ببخشند. این لباس را برای یک مراسم رسمی انتخاب کنید. با زنجیرهای بلند ساده و گوشواره های ریز به راحتی می توانید این لباس را تزیین کنید.

لباس مشکی زنانه

بیشتر بخوانید» کالکشن جدید لباس مجلسی برای خانم ها مدل ماهی

26. لباس پولک دار:

لباس پولک مشکی بهترین لباس مجلسی است. این لباس براق و درخشان همان چیزی است که به دلیل وجود پولک های متعدد روی آن به راحتی نور را جذب می کند. لباس مشکی برای شب عالی است و چراغ های باران مهمانی شما را درخشان می کند برای رقصیدن در شب عالی است.

لباس مشکی زنانه

بیشتر بخوانید» نکات مهم برای انتخاب پیراهن مجلسی زنانه شیک

27. لباس شب مجلسی:

آیا به یک قرار جشن می روید؟ سپس این لباس مجلسی مشکی زرق و برق دار همان چیزی است که شما باید در آن باشید. خط لبه پایین و نامتقارن این لباس خیره کننده فوق العاده است.

لباس مهره‌ای که با توری ساخته شده است، یک کمربند نازک در قسمت کمر است. آستین های بلند این لباس ظاهری رسمی به آن می بخشد و شما بهترین دختر شهر را خواهید داشت.

لباس مشکی زنانه

لباس مشکی زنانه

28. لباس مخملی مشکی:

یک لباس مخملی مشکی نیز یک انتخاب مهمانی فوق العاده است زیرا از نظر ظاهری غنی و سلطنتی است. لباس مخملی با پولک های دوزی ترکیب شده است و این به این لباس مجلسی ظاهری خیره کننده می دهد. این طرح یقه بلند یک لباس مجلسی عالی یا یک لباس مجلسی رسمی است که مطمئنا همه را تحت تاثیر قرار می دهد.

لباس مشکی زنانه

لباس مشکی زنانه

لباس مشکی زنانه

لباس مشکی زنانه

لباس مشکی زنانه

سخن پایانی»

لباس های مشکی می توانند ساده یا طرحدار باشند. آنها می توانند پر زرق و برق یا کاربردی باشند. در هر صورت، لباس مشکی همیشه بخشی از کمد لباس زنانه است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *